tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

Emir'in Albümünden şarkı tavsiyesi...

Arkadaşlar emirin albümünü dinledim, Ben sen olamam adlı parçanın diğer versiyonu bence çok daha güzel olmuş girişte TARKANIN çok güzel nameleri var...Ayrıca eline düştüm adlı yıldız tilbe parçası inanılmaz güzel bir parça AMA albümün asıl bombası ÜZGÜNÜM ADLI parça gerçektende super ötesi bitirdi beni :)), diger parçalara gelince elebaşı da güzel ,diger parçalarda fena değil kısacası albüm olarak gerçektende baştan sonra dinlenebilecek bir albüm olmuş...Albümü dinleyenler varsa görüşlerini bildirirlerse sevinirim...

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Sizce Yildiz Tilbe ile olan düetinde sanki Rober Hatemo gibi söylemiyor mu?

Dudu Dilli sweet is on a distinguished road sweet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    yıldız tilbe düetinde rober gibi geldi bana da,hatta oo çok işim var diyecekmiş gibi geldi bir ara (senden çok var).albümü beğendim tornistan şarkısıda güzel olmuş nazan öncel şarkısı...ama sesi tarkana benzemiyor çıkış parçası dşında zaten o şarkıda da tarkan vokali var...başarılı olur umarım
    Yum Gözlerini Soluksuz Uçalım Göklerde

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    emirin albüm'ü çok iyi sibel can'a verilen parça çok daha eğlenceli tarkan piyasa oluyo kılasını bozuyor çok yazık iyi şarkılar ama tarkanın basit besteler yapması hiç iyi değil

püf ve çakmak çakmak çok iyiydi
    Konu szr67 tarafından (14-06-09 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

Metamorfoz tarkantutkunu is on a distinguished road tarkantutkunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Ben Sen Olamam'ı beğendim
    ayrıca Eline Düştüm iyi ve volkal'i güçlü olmuş
    güzel albüm

Tüm Şarkılar Ezberinde kanky is on a distinguished road kanky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    eline düştüm ve üzgünüm şarkıları çok iyi olmuş..Yıldız Tilbe vokalde çok yardımcı olmuş kendisine..bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sesi çok toy..olgunluk yok..tarkana benziyor sesi..ya da benzetior
    Hiç Bir Şey yokluğundan daha yok değil..
    Hiç Bir Şey varlığından daha var değil..
    Sen Otur,Kainatın Tahtında,ey kalbim hadi eğil..
    Hiç Bir Şey Bu kölelik kadar özgür değil..

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    daha hiç dinlemedımbu yorjumlara bakılırsadinlemem gerek

Tüm Şarkılar Ezberinde OokanN will become famous soon enough OokanN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Ben sen olamam şarkısının haricinde "eline düştüm, tornistan ve engell koşu" yu çok beğendim. Orjinal aldım albümü. Orjinal almaya değecek bir albüm ;) Tıpkı TARKAN'ın kiler gibi
    TARKAN'I TAKİP ET!

Facebook:

Twitter:

ADIMI KALBİNE YAZ!

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Arkadaşlar tekrar ÜZGÜNÜM' adlı parçaya yoğunlaşın diyorum :)), ayrıca ben sen olamam ve çantaa keklik i kıyaslarsak arada çok fark var ben sen olamam daha kaliteli bir parça, ayrıca emir ve sibel can'ın albümünüde kıyaslarsak EMİR'in albümü bence hem söz, hem de müzik ve albüm akışı olarak çok çok iyi olmuş diyebilirim...Sibelin albümündeki TARKAN ve SERDAR şarkılası çok daha eğlenceli okunabilirdi resmen sibelin söyleyiş tarzı bu iki parçayı katletmiş, özelliklede serdar ortaçın parçasına yazık olmuş diyebilirim...NEYSE merakla TARKAN'I bekleyoruz...

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Son zamanlarda çıkan albümlerden tüm parçaları birbirinden güzel olan ve bunu kariyerinde ilk albümüyle sağlayan Emir ki oldu...Tarkan'ın eli değmiş ki çok güze parçalar almış Emir yani gerçekten harika şarkılar var...Yıldız tilbenin parçası çok hoş o şarkıya kesin klip gelmeli bu arada o şarkının müziği yıldız tilbenin değil, yunanlı bir bestecisinin, sözler sadece yıldız tilbenin...Eline düştüm şarkısında sözleri iyi oturtmuş Yıldız tilbe şarkıya...Tarkan'a verdiği de en az Eline düştüm parçası gibi güzeldir umarım.Eline düştüm şarkısını ilk dinleyişte herkes muhteşem yorumunu yapıyor ve yaparda....Emir'in hakkını yememk lazım Ben sen Olamam şarkısı belki hit bir Tarkan bestelerinden olamaz ama albümün geneli müzik kulağına hitap edecek,dinleyeceği yanına çekecek bir albüm...Böyle Türkiye'nin önemli bestecilerini bir albümde toplamak yapılabilecek en son nokta olsa gerek...