tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 163 Sayfa bulundu
    Metamorfoz MARY JANE has a spectacular aura about MARY JANE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    forumun kapanmasını tüm üyeler gibi bende eğlenerek girdiğim tek yer o kadar güzel bir ortam ki kapanmasını istemiyoruz

Metamorfoz arau has a spectacular aura about arau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    neden kapanıyor acaba bilgisi olan varmı.

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    hayır benim bir bilgim yok sadece anasayfada ebrunun kapanacağına dair bir açıklaması var

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ebru abla lütfen kapatma

Metamorfoz TheLastAirBender is on a distinguished road TheLastAirBender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    kapatmayınn forumu yaa baska tarkan forumu yok zatennnnn nereye takılacazz hergün biiizz

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Tarkancoll çok güzel bir aile ve bu ailenin dağılmasını hiç ama hiç istemiyorum bilgisayarımda gün boyu baktığım uyumadan önce muhakkak acaba neler var kim var diye baktığım ailemin dağılmasını istemiyorum Ebru ve diğer arkadaşlar lütfen bu kadar insanın hatırına ve en önemlisi TARKANIMIN hatrına sorunlarınızı çözemezmisiniz hiç bir ailede aşılamayacak sorunlar olamaz ve biz bi aileyizTarkancoll olarak Tarkanın bildiği tek site burası
    tarkanım aybenizim

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    noluo yaaa..bi gece girmedim neler olmuş ölee :S bukadar insan yalawarır modda KAPANMASIN dioruz!!buna karşılıksız kalnımaz we katılmaz umarıım...!!!kaç bin üye war bu forumda kapatılırsa fanlar nasıl iletişime geçcek birbiriyle...bazen gün oluo tw'da werilmeyen haberleri burada duyup öğreniyoruz yani tarkana dair herşeyden haberimiz bu sayede oluo...bizler gerçek TARKAN fanlarıyız we tarkan denildiği zaman eminim ki hepimizin kalbi TEK YÜREK oluo... !!!kapatalıacak kadar büyük oln sebep ne öğrenmekte hakkımız bence...lütfen kayıtsız kalınmasın bukadar rica boşa çıkmasın...burası bağımlılık artık..FORUMUMUZ KAPANMASIN !!!!!

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bence en büyük tarkan fun sitesi kapatılmamalı...burada çok güzel dostluklar yakaladık en azından bunun hatrına..
    TARKAAAAAAANNNNNNNNNNNN!!!!

Aktif Üye Bamboo has a spectacular aura about Bamboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    nerden çıktı bu kapatma durumu ki anladım yönetim nie açıklama yapmıyo onu hiç anlamadım...

Dudu Dilli hayallerimolmasa is on a distinguished road hayallerimolmasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    kapatmayın lütfennnnnnnn