tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 163 Sayfa bulundu
    Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    tabii kapanmasinnn..
    aliskanlik oldu bu forum bende..
    hergün bakmadan edemiyorum.. bir gün girmiyeyim
    aklim forumda kaliyor.. duy sesimizi ebru abla.. kapatma forumu

Aktif Üye Ferya is on a distinguished road Ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Ya arkadaslar birisi bana bi aciklasin ne oluyor ne kapnmasi yapmayin!!Nerde yaziyor Tarkancoll forumumuz kapanacak diye??Böyle bir forum neden kapansin ki??Hepimiz burda güzel vakit geciriyoruz.
    Tarkan sen baskasin bambaskasin
    03.10.2008 Köln / 16.12.2008 Düsseldorf

Dudu Dilli Flavia Svein will become famous soon enough Flavia Svein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

star

Bu forum .. mükemmel bir zevk burada olmak için! Ben kapalı görmek için üzücü olacaktır

This forum is perfect .. it's a pleasure to be here !!!I would be sad to see it closed

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    kapanmasın forumumuz lütfennn ben buraya girmediğim zamanlar kendimi bi eksik hiissediyorum hele bir de kapanırsa... ayrıca nerden çıktı bu kapanma mselesi yaaa:(:(:(

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    :S forumun kapandığıda nerden çıktı...Arkadaşlar bir takım sorunlar yüzünden ara ara kapatılıyormuş ama bu genel olarak kapatılacağı anlamına gelmez...(görünen o ki YÖNETİMİN bu konu hakkında bir açıklama yapması şart oldu)
    Konu İZMİRLİ tarafından (11-06-09 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    sorun nedir neden kapatılıyor bu konuda bir bilgi verirseniz sevinirim.ayrıca kapatılmasınıda hiç istemiyorum lütfen kapatılmasın

Tarkan Aşığı meryem_17 is on a distinguished road meryem_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Hakikatten nerden çıktı bu yaa yöneticilerimizden çok rica ediyorumm NEE OLURRRR KAPATMAYIN YAAA bi fan clubümüz war onuda çok görmeyin bizeee TEKRAR SÖLÜYORUMM NEEE OLUR KAPATMAYINNNNN

Metamorfoz inci tanesi is on a distinguished road inci tanesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ya bu nasil bi kotu haber ne demek kapanicak tarkancoll.Ben daha once boyle bi yer gormedim,tarkan hayranlari ona olan sevgimizi burdan haykiriyoruz ya ne dmek kapanicak ,ayrica niye neden hic bisey anlamiyorumm lutfen ebru bi aciklama bekliyoruz bide kapanmicak de ne olurrr Bu kadar alismisken ne yapar bu kadar Tarkancoll uyesi
    SEN BASKASIN

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    burası bizim ! TARKAN COOL FORUM
    KA-PA-TI-LA-MAZ
    Konu starzu tarafından (11-06-09 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    ya lütven bi cözüm olması gerekir formun kapatılmaması için herkez buraya mesaj atsın formumuyz kapanmasııınnnn