tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 163 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

burası bizim

yeri bura deyil biliyorum isterseniz ceza verin ama yazacağım burası bizim forumumuz kapanmasını istemiyorum burda olmamızın tek nedeni aynı tarkan aşkı tarkan gibi inanalım ve birlik olalım herşey mümkün inanırsak sorun herneyse forumumuz kapatılarak çözülmesin

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ne olur daha çok mesaj gönderin

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    umarım burda konu açman işe yarar starzu...n'olur kapanmasın forumumuz..daha tarkan bile gelmedi:(((hem burası kapanırsa bunca fan nerde toplaşıp birbirleriyle paylaşımda bulunur ki????
    bu kadar geniş ve muhteşem bir tarkan arşivinin elimizden uçup gitmesine seyirci kalmayalım lütfeenn!!!!!!
    Konu trknmania tarafından (11-06-09 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir.
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Tecrübe Puanı
    17
    neden kimse yazmıyor hiçmi sevmiyorsunuz forumumuzubişeyler yazın nolur

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gündüz daha çok katılım olucaktır.gece açılan konu ancak bu kadar mesaj alıyor:((
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Tecrübe Puanı
    17
    sayın yönetim sizden ricam bu konunun en az yarın akşama kadar silmemeniz eminim gündüz daha çok katılım olacak forumumuzu seviyor ve kapanmasını istemiyoruz şimdiden teşekkürler

Dudu Dilli erkan er is on a distinguished road erkan er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tarkancoll forumun kapnmsı düşünemiyorum bile bana kalırsa böle bşiyin olması söz konusu bile değil bu kadr kşilerin emekleri var herkez bu forumda ne ararsak var burda bu kadr kişiyi böle bırakamzsınz herşey çok gzl giderken nsıl oluyorda kapnması düşnülüyor anlayamıoyrum doğrusu lütfen sesimizi duyun ve bize kıymayın bu forum kpnması (YAŞAMA SEBEBİM TARKANCOLL.COM)...

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bende katılıyorum ebrucum lütfen kapatma bu güzel forumu çok alıştık sorun neyse hep beraber halledelim bizler her zaman yanındayız
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ben hayatimda böyle bi sicakli forum görmedim hemde biz aile gibi olduk! Aciksasi söyleyim bu Tarkancoll forum bile a$ik oldum cok seviyorum bu forumu! Ne olur bu forumu kapatmayin!! FOREVER TARKANCOLL/forum

i DIE for TARKAN

Tecrübe Puanı
    17
    evet ya işte bu biran ümitsizliye kapıldım kimse yazmıycak diye artık daha ümitliyim katılan herkeze yürek dolusu teşekkür (herşey mümkün inanırsak )