tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

hadise menajerini kovdu

Hadise, menajerini kovdu...

Moskova’da düzenlenen 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda 4. olan Hadise, İstanbul’a döner dönmez üç yıldır birlikte çalıştığı menajeri Süheyl Atay ile yollarını ayırdı. Menajeri Atay, özellikle son dönemde para kazanmak uğruna Hadise’yi konserden konsere dolaştırdığı, bu yüzden düşük performans göstermesine neden olduğu iddiasıyla eleştirilmişti.

TRT ile klip krizinden de sorumlu tutulan Atay ile Hadise, İstanbul dönüşünde yollarını ayırmaya karar verdi. Atay yazılı açıklamada, “Üç yılı aşkın bir süredir büyük bir sevgi, emek ve özveri ile yanında olduğum sevgili Hadise’ye bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyorum” dedi.

Kendisini eleştirilen bazı köşe yazarlarının taleplerini yerine getirmediği için Hadise’nin yönetim zaafiyetiyle ilgili köşelerinde yorum yaptıklarını da iddia eden Atay, “Başından beri büyük bir fedakarlıkla ülkesini temsile soyunan gencecik bir sanatçıyı ve ekibini temsilen bu çirkinliğe karşı durup sorumluluğu tamamen üzerime alarak çekiliyorum. 3 aylık promosyon sürecinde Almanya, Hollanda ve Belçika’da promosyona dönük konserler dışında hiçbir ücretli konser verilmedi. Ne yaptıysak cebimizden harcayarak yaptık. 120 tane konser önerisini geri çevirdik. Türkiye’de yapılan tek konser Ankara konseridir. O da TRT’nin yönetici ve çalışanlarının içinde olduğu bir ‘‘jest’’ organizasyonudur” dedi.

21.5.2009

bilemeyenler olursa süheyl atay tarkanın avukatı yada eski avukatıı :):)

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ya amaan menajeriyle yollarına ayırsa ne olacak sanki..iş işten geçmiş onuda geçtim hadisenin dilini kedi yemedi ya "yok"dedikten sonra kimse zorla yaptıracak değil ya..tüm suç menajerinde mi oldu yani artık..saçma...hergün hadise adını duymaktan her gazetede karşımıza çıkmasından artık bıktım..kendini böle böle bitirdi hadise..hadise harbi hadise oldu uf

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yine gündemde Hadise daha ne kadar sürecek acaba??? yarışmada 4. olduysa suç menejerde mi?günah keçisi bulunmuş ee vatana millete hayırlı olsuunnn
    tarkanım aybenizim

Konserde En Önde starzu is a jewel in the rough starzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    burdadamı hadise bıktım bu isimden

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    hadise süpersin. yeni albümün cok güzel.

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Hayırlısı ne ise o olur umarım.

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    herşeyin hayırlısı diyorumm

Aktif Üye Ferya is on a distinguished road Ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Mutlaka bi suclu olmali,Hadise sucu baskasinda ariyacagina önce bi düsünsün.O performansa 4.olmak cok bille aslinda.Hep paybak söyledigi icin ben yarisma günü Hadise cikinca sok oldum.
    Tarkan sen baskasin bambaskasin
    03.10.2008 Köln / 16.12.2008 Düsseldorf