tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu
    Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22

trt -21 mart konseri

arkadaşlar konser 8 de başladı sanırım ama 6.30dan 8 e kadar nasıl sıkıldık anlatamam.yemin ediyorum dayanamayacak terkedecektim salonu.ne iğrenç müziklerdi onlar yaa....
    neyse biraz konser öncesinden bahsedelim.trt tarkan ın fanlarını gitmiş en arkaya koymuş oturması için. gittim konuştum OLUR MU ÖYLE ŞEY TARKAN KONSERİNDE TARKAN FANLARI ARKADAN SEYREDEMEZ..acemi oldukları belliydi bişey yapamayız dedi.SONRA UYGAR ATAŞIN ASİSTANI DEMET ABLA(KALBİ DERT GÖRMESİN) AYARLADI böylece öne oturduk.VE ben demet ablayı yakaladım.ABLACIM Bİ ŞARKIM VAR İÇİNDE DE 4 FARKLI VERSİYON.NE OLUR BUNU TARKAN A VERİR MİSİN DEDİM.SEVE SEVE DEDİ...ÇOK MUTLU OLDUM.ayrıca UYGAR ATAŞ ile de konuştum.. ona da söylediim demet ablaya cd yi verdim.cd ye telefonumu da yazdım beğenip beğenmedini ne olur arayıp TARKAN söylesin dedim.
    BU ARADA LEVENT AĞAOĞLU YAKINDAN ÇOK ÜRKÜTÜCÜ duruyor.CEM DERMANLI da öyle..o nasıl bi yaradılış.yanına gittim CEM BABA ya soru soramadım korktum:)))
    dediğim 6.30 dan 8 e kadar yemin ediyorum işkence gibiydi...biraz da acıkmıştım inanın yani çin işkencesi gibiydi.
    tarkanın orkestrasında yeni bir (...) var VOKALİST ama (...) acayip seksi....ve tarkanın basscısı ALP ERSÖNMEZ yoktu onun yerinede başka biri vardı.AYHAN GÜNYIL da çok kısaymış...demekki adam sahnede devleşiyor.ADEM KUVVETLİ (tarkanın masörü) ile konuştum acayip stresliyiz dedi..
    konsere gelince dikkat ederseniz TARKAN hep sola geldi..tüm fanları oradaydı.çok eğlendik...dikkat ettim de METAMORFOZ dan sadece VAY ANAM VAY ı söyledi.DUDU da herkes çoştu.
    yeni albüm için tarkan a SEZEN AKSU dan bi şarkı şart.belki benim şarkımı da okur.neden olmasın ki.ayrıca metamorfoz tarzı yapmamalı.yoksa TARKAN fena halde toslar.TARKAN da biliyor ki sadece VAY ANAM VAY ı söyledi...
    Bİ DAHA Bİ DAHA dedik.ama gelmedi bu sefer TARKAN....canlı yayın ya ondan.
    mesela eleştirim de var TARKAN a.madem play back yapacaksın ne gerek niye geldi ki orkestra.ya da geldiyse niye canlı değil...canlı olsa KOPARDIM CİDDEN.(KOPTUM DA DAHA DA KOPARDIM)
    ÇOK EĞLENDİK.ÇOK GÜZELDİ...AMA GELEN ARKADAŞLARDAN YİĞİT DIŞINDAKİLER GELİP TEŞEKKÜR ETMEDİ...İNSAN BEKLİYOR YANİ Bİ TEŞEKKÜRÜ...
    VE SON OLARAK TARKAN İYİCE DÜŞÜNMELİ SON ALBÜM HAKKINDA..HERKES DUDU DA ŞIMARK TA ÇOŞTU..DEMEK Kİ ENSTRÜMANTAL Bİ ALBÜM YAPMAK GEREK.UD OLMALI KEMAN OLMALI DARBUKA OLMALI.BUNLAR BİLGİSAYAR EFEKTLİ OLMAMALI..
    TARKAN VELİAHDIN OLAYIM dedim duymadı yaaaa.çok bozuldum:)))
    acab tv den duyulmuş mudur?
    saçlarıda o kadar iyi değildi....yani yeni imajını beğenmedim
    Konu **MegaStarkan** tarafından (22-03-09 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: Daha seviyeli üslup'da yaziniz! + Konu tasinmistir.

Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    yeni imajı metamorfoz kağağını ilk gördüğümde yaşadığım şokun bir benzeri ama biraz daha düşük olanıydı. Ben yazın konserlerdeki gibi bir saç stili bekliyordum açıkçası bence en çok yakışan o. Saçları orta uzunlukta,dikilmilş ve jöleli hali en beğendiğim hali

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    inanilmaz anlar yasadiniz eminim..
    ama imaj konusunda katilmiyorum..
    cok yakismis saclari.. kuzu kuzu daki halini
    andiriyor biraz..

Aktif Üye ösgee is on a distinguished road ösgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Cool

iLk başta eeth tarKanı bekLediimiz iÇin dierLeri sıkıcı qeLdi fkt onLarda üLkeLerinn en ünLü sanatÇLarıydı..
    bu kdr farkLı küLtrü birdha isteseKte qöremeyiz ..
    ben ve forumdan bikaÇ arKadaŞ arKada oturuoduK ama tarKan çıKtıında arKa trf çoK ruhsuzdu ayaa kaLkınca oturn dioLardı dayanamp en ön tarafa qittiK w herkes muhteşemdi o kaLabaLıqın iÇine qirdiK w çoK eyLendiK .. çoK dans etmedi ama yinede performansı herzmnKi gbi etKiLyciydi.. :36:
    saçLarına bayıLdımm çoK tatLı oLmş yaKındn qörmK çk farkLı ..<3..

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Bounce kardeş anını hemen paylaştın teşekkürler ne mutlu bişeydir böyle güzel şeyleri yaşayabilmek dimi.Orda olmanın verdiği heyecandan mı yoksa vokalist bayanın güzelliğinden mi bilmem ama konseri pek iyi takip edememişsin çünkü Tarkan Metamorfozdan sadece vay anam vayı okumadı arada bir şarkısı da vardı bundan ötürüdür sana takılmam ;) Umarım herkes senin gibi memnun kalmıştır görünüşte herşey iyidi zaten ama şu playback konusu benimde canımı sıktı çünkü Tarkan'ın mikrofonu açıktı iki ses üst üste biniyordu duyanlar duymuştur benim gibi eminim neyse Trt bu alışığız buna da şükür

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Cihan sen çok çok haklısın arkadaşım sana orada teşekkür etmemiz gerekirdi kendi adıma özür diliyorum sendenaslında fanları olarak köşede değil de ortada olmalıydık çünkü önde oturan bürokratlar biraz da olsa hareketlenirlerdi belki orta taraf taş devrinden gelmiş gibiydifanlarla beraber olmak ve Tarkanımı görmek çok güzeldi Teşekkürler Cihan
    tarkanım aybenizim

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    cihan sana tesekkur ederlerdıde herkes bı heyecen içindedirlerr herkesın elı ayağına dolaşmıştırrr

Sıkı Takipçi özge will become famous soon enough özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    herşey mükemmelldi sahnesi, kıyafeti, danları,saçları yakılıyodu.süper olmuşş. saçını kestirmiycekmişş dahada uzatırmı bilemem artık:)) amaa böle çok iyi olmuş

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Organizasyon'a üstelendigin icin tesekkürler Cihan. Kolay degil bu tür isler.
    Anini paylasdigin icin de tesekkürler fakat biraz daha secici cümleler kurabilirdin.

Post scriptum:
    Bu arada -25 Reputation puanin dan kurtaralim seni ;)

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    6 sarkilik mini konser kesmedi bence kimseyi sadece teselli etti, uzun zamandir gormuyorduk iyi oldu :) Mikrofon konusunda katiliyorum neslihan'a...Benim dikkatimi ceken bir durumda orkestrada darbukada olan adam(adini unuttum) batarideydi, o komigime gitti biraz :) orkestra cok sus gibi durdu ustte....Ve orta taraf kendi kasmis burokratlardan olusuyordu...Tarkan zaten durmadan sol tarafa, fanlara, dogru gitti..Tarkan bole seylere pek alisik degil...Enerjik kipirdiyan, yerinde duramayan bir seyirci lazim genel olarak ;)