tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 42 Sayfa bulundu
    Tarkancı asli-x3 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

Smile Tarkan'ın yerini Murat Boz'un alacağı kesinleşti!

'Issız Adam' 180 bin sattı... Hani kriz vardı?

Ekonomik kriz, müzik endüstrisini çok fena etkiledi. Ama öldüremedi. Tam tersi birbirinden güzel albümler peş peşe çıkmaya devam ediyor. İdealist yapımcılar daha az kazanıyor veya hiç kazanmıyor ama çark bir şekilde dönüyor. İnsanlar müziksiz yaşayamaz. Yeter ki proje yeni ve kaliteli olsun.
    Issız Adam film müziklerini içeren albüm 180 bin adet satmış. Film hasılatı ile birlikte yapımcısı Mustafa Oğuz 22 milyon lira kazanmış. Nasıl ekonomik kriz bu? Bir şarkı yani Ayla Dikmen'in 'Anlamazdın' sayesinde 'Mustafa Oğuz'u artık 'Sezen Aksu'nun eski menajeri-organizatör filan değil, en zengin yapımcı olarak tanıtacağız.
    Bugün sizlere yeni albümlerden seçtiklerimi tanıtacağım. Demek ekonomik kriz yapımcılara ve müzisyenlere çok yaramış!.. Albümlerin hepsi birbirinden güzel. Çünkü hepsi farklı tarz ve çok emekle üretilmiş.
    Lütfen şu samimi sözlerimi ciddiye alıp, birini seçin kendinize... En fazla on lira vereceksiniz. Ama o kadar huzurlu bir dünyaya gideceksiniz ki...
    Önerdiğim ilk albüm Onur Akın'ın Mor Bir Hüzün'ü. Çok dikkatli birkaç kez dinledim. İnanın şu şarkı daha iyi diyemedim. Onur'u zaten çok beğenirdim. 'Mor Bir Hüzün' ile doruğa çıkmış.

Gençler bir gerçek var. Tarkan'ın yerini Murat Boz'un alacağı bence kesinleşti. Murat'ın yeni albümünü çok dikkatli dinleyin, bana hak vereceksiniz.

İdealist yapımcı Ercan Saatçi, Selen Gülün Trio adıyla bir albüm çıkardı. Lütfen gidip satın alın. Bana teşekkür edeceğinize yüzde bin eminim. Müziğe hizmet budur.
    Nalan, yeni albümü Demode'de yine yapacağını yaptı. Çok başarılı çalışma. Yapımcısı Bülent Seyhan herhalde gururdan havalarda uçuyor. Bu zamanda çok para harcamış. Tebrik ederim.
    Ve Türk halkının son bir yıldır en çok sevdiği yorumcu Funda Arar... Sesi, yaşamı, hareketleri, sempatisi kısaca her şeyi ile bu sevgiyi hak ediyor Funda. Yeni albümü Zamanın Eli geçen hafta piyasaya çıktı. Daha kaliteli müzik denemiş... Yani daha az esnaf şarkı var. O zamana geldi artık Funda. Albümü alıp dinleyin öyle karar verin.
    Funda'nın kankası, baba adayı Kıraç'ın yeni albümü Garbiyeli de beni hem şaşırttı hem sevindirdi. Farklı bir Kıraç dinledim. Kendini aşmış bu delikanlı kardeşim. Kıraç da örnek alınacak ve gösterilecek bir sanatçı... Çünkü gerçek müzisyen ve mert kişilik...
    Peki TRT'nin koleksiyoncular için hazırladığı birbirinden ilginç albümleri biliyor musunuz? En son Güldeste-Uzun Havalardan Seçmeler piyasaya çıktı. Üç CD'lik bir albüm. Meraklısı için muhteşem bir yapıt. 'Huma Kuşu'ndan 'Karşıki Dağlar Duman Duman Olmuş'a dek pek çok unutulmaz türkünün orijinali. Rahmetli Neriman Altındağ Tüfekçi hayranları bulunmaz bir fırsat. Güldeste'yi mutlakla bulun.
    Son önerim ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından çıkarılan albümler. Lütfen dikkatli okuyun. Songs For İstanbul, Muharremiye, Ramazaniye, Şiir Şehri İstanbul, Yedi Bölgeden Yedi Tepeye Türküler... Özellikle Ahmet Koç'un hazırladığı İstanbul şarkıları çok özel bir çalışma. Mutlaka elinizin altında bulunsun.

Bugün Gazetesi
    Aykut IŞIKLAR

Tarkancı asli-x3 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    bence murti'nin tarkan'in yerini almasina daha ckk var....
    ama birgün alacak buna eminim :)

Aktif Üye Ferya is on a distinguished road Ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Tarkan kim Murat Boz kim?????Murat Boz daha yeni yeni yürüyor.Tarkan ise coktan kosuyor.Tarkanin yerini alacak kisi daha dogmadi,ve kolay kolay da kimse alamaz Tarkanin yerini.
    Tarkan sen baskasin bambaskasin
    03.10.2008 Köln / 16.12.2008 Düsseldorf

Dudu Dilli GMZ is on a distinguished road GMZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    muratın şarkıları iyi olabilir ama tarkan kadar olabileceğini sanmıyorum belki türkiyede öyle gösterilir ama yabancı ülkeler yurtdışı ne olacak....
    TARKAN

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    ben bu konuda murat boz'u desteklemiyordum daha öncede yazmıştım fakat bu yeni albümü ve daha önce yaptığı remix albümler tarkanın yolunda gittiğini gösteriyor.Çok açık hele bu yeni albümde çok net gözüküyor.

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Murat Boz Tarkan'ın yerini kesinlikle alamaz,şu an Tarkan olmaktan fersah fersah uzak ve bu arayı kolay kolay kapatamaz bence. Ha ama Tarkan'ın yaptıklarını aynen kendinde deniyor bence,her ne kadar "Ben Tarkan'ı taklit etmiyorum" dese de.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Konserde En Önde sally will become famous soon enough sally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Tarkanin yerini kimse alamaz
    Yolun açık olsun demek isterdim
    Boğazım düğümlü, sözlerim kayıp
    Bir daha ömrümce kimseyi sevmem
    Çünkü bu bedende yüreğim kayıp

Konserde En Önde fantin will become famous soon enough fantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Belki ilgi çekebilir büyüyebilir ama Tarkanın yerini kimse alamaz onun yeri hep başka olacak tarih Tarkanı Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük starı olarak tescilliyecek o bir efsane olacak.Murat kendi çapında isim yapabilir belki ama bir Tarkan olamaz.

Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Kesinlikle katılıyorum albümünü çok beğendim benim için 14'te 14 ama bu yetmez. Ayrıca Tarkan'ın yanından çıkmış birine göre Tarkan'ı kötü taklit ediyor daha iyisini beklerdim. Taklit etmesi de geçemeyeceğini gösteriyor zaten. 1.si Tarkan hayattayken Türkiye'de ona rakip yok,olmadı,olmayacak. 2.si Tarkan ne zaman ölür (Allah gecinden versin de) ne zaman unutulmaya yüz tutar ve o zaman farklı biri çıkarsa ki zannetmiyorum ya ancak onun yerini alabilir tabii onun yolundan değil kendi çizdiği yoldan giderse.Tüm bunları hesaba katarsak yeni bir stara daha 1 asır var :D

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Hala Tarkan var; Murat'in Tarkan'in yasina geldiginde bu kadar kitleye sahip olucagini sanmiyorum ki Muratin yasida cok'da genc sayilmaz. Basarili yeni star'lar dan ama. Kim bilir kimler gelicek daha...