tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu
    Tarkancı jesusrock1985 is on a distinguished road jesusrock1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

new abdiipekçi spor salonu 27-28 2002 tarkan konseri

bu benim en büyük çılgınlıgımdı bence..
    o zamanlar 2 işte çalışıyordum akşamşları da a.futbolcu oldugumdan antremanlara gidiyordumm oo gün bütün hepsine ayrı ayrı yalan söyledimm..
    hiçbirine gitmedimm ..
    ama aksilik yakamı bırakmadı ..
    biletim evde idi saolsunlar mı desem ne anlayın işte..
    evdeklier temizlik yaparken onu bi güze e.süpürgesi ile almışlar poşedini almışlar çöpe atmışlar..
    yana yana bileti aradım en sonunda 4 saattlik aramanın sonunda belediyeye gittim bizim sokaktan geçen çöp arabasını bulmalarını istedim..
    buldular saolsunlar..
    bu seferde okadar çöpün içinde bizim çöpü aramaya başladımm daha önceki 4 saatlik aramanın üstüne 2saat de öyle aradım veeeeee en sonunda buldum ..
    şükürler olsun ..
    konserin başlamasına 2 saat kala gittim konser alanına içim kıpır kıpırdı aksilikleri aşıp mutlu sona olaşmak üzereydim ..
    veeeeee konser başladı ..
    ben yerimde duramıyorumm çoşmuşum bi kere içimden bi ses git tarkanın yanına sarıl ona diyodu içimdeki sesi dinledim ..
    bi hışımla gittim bir baktım korumalar varrr.. benim gibide tarkanın yanına gitmek isteyenler var .. bende aralarında en ufagıyım neredeyse onların yanında görünmüyorum bile..
    bu durumu avantaja cevirdim diğerlerini tutarlarken korumalar ben aradan kaçtım veeeeeeee oo annnnnnn işte tarkan karşımda ..
    koştum koştum tam sarıldım derken....
    arkadan korumalar bir geldi allahım yaa işte ozmn hayatımda ki en kötü dayağı yedim özel korumalar aldı beni bi güzel patakladı .. konser bitene kadarda mosmor oldu gözlerim ..
    konser bittii ..
    eve gittim uyuyamadım hem heycandan mutluluktan hemdeeeee acıdannn uyuyamadımm..
    tabi birde diğerki gün için bahane bulmaya calışıyordum bana ne oldu diye soracaklardı ..
    neyse bişiyler uydurduk işte.e.......
    ama
    hayatımdaki en güzel zamalardan birini geçirdim ..

megastarkancı minyatür_tarkan..
    isa kaya.....

Metamorfoz bns pnr is on a distinguished road bns pnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    heheee:D
    güzel bi anmıs dayak bile yesen bnce deger ya tarkan icin die düsünüyorummm

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Umarim bizi de herkesi kekledigin gibi keklemiyorsun xD
    Saka maka bi' yana korumalarin yapdigi dogru degil. Sikayetci de olabilirdin.
    Cöp'ü aratmanda ayri bi olay...
    Tesekkürler anlatdigin icin.

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    +çılgınlığa bak beee işte budur tasrkan sevgisi

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    21
    cidden dayak nasıl atarlar yaaaa...buna ilk başta tarkan müsadee etmez...bu konuda çok titizdir...mesela 2008 ankara konserinde konser bitti tarkanı görmek isteyenler sahnenin arkasında tarkanı beklediler son derece korumalar nazikti...evet kimseyi almadılar içeri ama tatsız bişey de olmadı
    yanlış anlama ama umarım dayak olayını sallamıyorsundur...

Tarkancı jesusrock1985 is on a distinguished road jesusrock1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bu dediklerimin tamamı doğru tarkan ben dayak yerken görmedi ama eminim görse idi müdahele ederdii..
    tarkan için canım feda olsun tarkan aşkı herşeyi yaptırır......

Yasaklı serdar is on a distinguished road serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Hı, ßence o dayak işi bana sanki inandırıcı gibi gelmedi, cünkü tarkanın güvenlikleri değiştirilmis mi bilmiyorum ama, cok titizdir, tarkanın yanında böyle bişey yapacağına pek inanmıyorum basta tarkanım asla ve asla buna izin vermez die düsünüyorum ama neyse paylastığın icin bu anı tesekkurler arkadasım

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    süpermis

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    haha en çok çöp kamyonu meselesine güldüm yaaa :D:D

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    çoookk komik ama Tarkan sevgine de saygım var arkadaşımmm Tarkanım herşeye değeerrrrrr
    tarkanım aybenizim