tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Aktif Üye Ferya is on a distinguished road Ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Konu Tarkan oldumu zaten cok abartilir.O zaman o baba da evinden tv sini kaldirsin atsin,tv de okadar cok sey gösteriliyor ki cocuklara kötü örnek olacak!Yok onlar olmuyorda Tarkanin klibi mi kötü örnek oluyor???
    Tarkan sen baskasin bambaskasin
    03.10.2008 Köln / 16.12.2008 Düsseldorf

Asistant Moderator Bounce21 is on a distinguished road Bounce21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Yaaa!! Tarkanin klibini izleyememis.. Allah Allah! baska filmleri ama guzelce izliyorsun ama Tarkanin klibine gelince hemen bir yalnis buluyorsun.. Cekemiyorlarsa bu Tarkanin sucu degil ki.. kiskananlar catlasin iste! hehe.

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    İlla örnek alıcaksa gitsin o küçük kız şarkı söylesin yada dans etsin Bizim miiletin en büyük özelligidir zaten bir işin içinı dışını araştırır kötü yönü neyse onu örnek alır...Millet film yapıyor filmde küfür var diye çoçukları filme götürmüyorlar çok merak ediyorum evlerinde fanus ta mı besliyorlar bu cocukları...Niye herkes her gün yaptıgı şeyleri başkası yapınca ayıplama teleşına düşüyor anlamıyorum...

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Tüm Şarkılar Ezberinde WILDBOYS is on a distinguished road WILDBOYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Olamaz Böyle Şey ! Ezel1710 Arkadaşımızın dediği gibi Bu Adam Televizyonda öpüşme sahnesi görse ki bunuda kızı görse yine aynı tepkiyi verirdi ne yani öpüşme sahnesi görmek bir bahane değil ki !!
    Bu adamın yaptığını kınıyorum demek ki öpüşme sahnesini görmeden önce tarkan kasetleri giriyormuş evine çok vahim durum !!!

Dudu Dilli ecemaşkısı is on a distinguished road ecemaşkısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Bu kadar saçmaLık görmedim öpüşme sahnesini görnce bizi öpmeye çaLıştı feLan.. GüzeL uydursaydın yani ne şmdi bu ?

Aktif Üye pare pare is a jewel in the rough pare pare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Opusmemi simdi millet neler yapiyor bunlar hayla bu konudalar :((((

Dudu Dilli haluk seki is on a distinguished road haluk seki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    unutmayın türkiyede çıkan her flimde bir kusur ararlar.Flim başarılı olunca çalıntılı denir ama hiç bir zaman türklerin başarıları taktir edilmez
    dünya flimleri vizyona girince bizim insanlarımız akın eder bizim türk flimleri fizyona girince o oyuncu kötü aaaa buda oyuncumu diye sözler edilir
    ben şarkıcı olduğumda öyle bir klip çekeceğim ki ama türkiyede yayınlatmayacağım
    türkler iyi müziğide iyi sanatçıyıda hakketmiyorlar onlar tuğba ekinci,Ajdar vb... ucuz sanatçıları hakkediyorlar.Benim düşüncem bu sizin düşünceniz ne bilemeyeceğim.Tarkan dilli düdük klibinde bayanları dans ettirdi rtük durdurdu.Gülşen sarışınım dedi ten rengi kıyafet olmasına rağmen klib durduruldu.Demet akalın iç çamaşırlarıyla klip çekti açık denildi yaa kadın tahta gibi zaten bir yeri gözükmez merak etmeyin

Konserde En Önde MassConfusion will become famous soon enough MassConfusion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Yuh diyorum artık ya...

Tarkan Aşığı *HiLaL* is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    16
    Ya neLer neLer görüyoruz artIK TV de öpü$me ne ki.. diziLer biLe artIk a$m$ kendini yani.. bunLar ne diyOr ?? TARKAN YaPInca batio tabii.. ozaman dizide izLemeyin karde$im..

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    allahım komedi yaa...bu adam bence tv falan izlemesin çünkü artık öpüşme sahnesi görmediğimiz 1 dk. bile yok ekranlarda....tarkana gelene kadar ohhooooo!!!!
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN