tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Vip Üye Lorenser is just really nice Lorenser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

‘Kızım sürekli öpüşmek istiyor’

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    örneyin bir filim vizyona giriyor ve öpüsme sahnesi var ve o öpüsme sahnesi
    tüm magazin haberlerinde hatta anahaber bültenlerinde defalarca veriyorlar.
    sonra örneyin 3 gün sonra vereceyi film yadfa dizi kanal onun reklamini yapar
    ve öpüsme sahnesi, korku sahnesi,v.s bunlari gösterir bu o filimin sati gelenekadar en az 60 defa gösterir .
    bu tür seyleri önleyemeyiz herkez isini yapsin.
    dün aksam repstarda dinledim icimdeki ölü cocuklari kürtajla aldirin diye sözler gecti.cocum duyup bu nedemek diye sorsaydi ben ne cevap vericektim.

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    yanii haklisin..
    cok yanlislar var televizyonda..
    klipe gelince cok abartiyorlar .. gereginden fazla
    konusuluyor..

Yasaklı serdar is on a distinguished road serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Nedemek tarkanın hic bir kasedi evime giremez böyle bisey mi olur , tarkan istediği gibi klip yapar kimseyede hesap veremez oke, bu tarkan hesap vericek halde değil hele su anda hic değil farkındaysanız tarkanı sucluyorsunuz hic doğru bişey değil ben tarkanımın sonsuza dek arkasındayım yanlış da yapsa yanlısı telafi edeceğiz ama bence hic bir yanlıs hareketde bulunmadı !! cok yanlıs cokk sizin bu yorumunuz

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yokkk artıkkk amma abartmışlar amaaTarkan değil başka birisi bunu yapsa ayakta alkışlarlar Tarkanım olunca iş değişti tabiibizim insanlarımız Tarkana gelince ahlak bekciliği yapana kadar TV lerde yayınlanan programlara ve filmlere raiting yaptırmasınlar asıl ahlak bekciliği onlara gerekli
    Zaman Tarkanımın klibindeki öpüşme sahnesinin abartılı olmadığını gösteriyor ama insanların işine anlamak gelmiyor
    tarkanım aybenizim

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    bu konu çok tartışılmıştı hatırlıyorum ben atv haberdeydi

bence çok abartmışlar madem hoşuna gitmedi nie ikinci kez izledinnnn bide buna cevap versinler bakalımm
    bence cok guzel bir album tarkanın bun dna önceki kliplerindede açık olan klipler vardı onlarda hiç sorun çıkmamıştıı
    metin arolatta öpüştü klıbinde ondadas bişe olmadı hatta kız sakız çiğniodu orada keşke orada bi sakız markasının reklamı olsaydı eminim çok da satardı o marka işte size çeliki nie seslerini sadece tarkanda çıkarıyorlar anlamıyorum
    hala kendi vatandasımızı bile koruyamazken tarkanı nasıl biz yurtdışına açalım bu ülkede çok bile duruyor

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Simdi bakiyorum tarkan haric herkes kliblerinde filmlerinde opusuyor sevisiyor ama haber olamiyor!! Aradaki fark sizce............

Metamorfoz inci tanesi is on a distinguished road inci tanesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ya arkadaslar Tarkan bu daha otesi var mi... O ne yaptigini cok iyi biliyo.

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Yillarca Yesilçam'da tecavüz sahneleri, öpüsme sahneleri görmedik mi...
    Bence öpüsmeninde bu tür tabu haline getirilmesi saçma. Iyi bir babaysa kiz'i ni karsisina alip güzellikle anlatabilir bu hareketinin yanlis oldugunu. Oturup birde haber yazmislar yahu.

Tarkan Aşığı kevser is on a distinguished road kevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    görüyorum böyle haberleri sinirim tepeme çıkıyo tarkan yapmış sanane rahatsız oluyosan izlemede izlettirmede hayır yani o klip çıktığında bende küçüktüm ama kimseye karşı öyle bi ilgim fln olmadı:)sorunun kimde olduğu ortada hemde 1 dakika izlemekle öpüşmek isteyen kızın ne kendisinden ne de ailesinden hayır gelir kasetlerinide almıcak ya tarkanın eminim üzüntüden depresyona girmiştir tarkan hey Allahım yaa :)
    Such a lonely day
    And its mine
    A day that I'm glad I survived