tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu
    Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Angry fuatın ayıbı

arkadaşlar ben tarkan hayranlığımın yanında rap müzikle ilgilenen ve bu müziği yapan insanlarıda seven bir insanım (örn:ceza sagopa ayben fuat . . .) ama aybenin yeni albümü olan sensin o albümünde fuatla yaptığı çıkmaz sokak adlı düet şarkıda bir iki dize aklıma takıldı
    ''metamorfoz parlaklıktan kaşarlığa geçiş,sahte sevgiliyle havaalanına iniş''
    ben bu sözlerden direkt tarkana yapılan bi sataşma olduğunu anladım fuatı sewerdim ama reklamını yapmak için heleki bir düet şarkıda ülkesinin megastarı hakkında böyle artık ilkokul çocuğunun yapmayacağı asılsız iddalarla sataşmak hakaret etmek çok ayıp bir şey o yüzden arkadaşlar ben artık fuat şarkıları dinlememe kararı aldım
    saygılarla

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    basit inşanlar basit şeylerle uğraşır kalite meselesibu tür şeylere sadece gülünür arkadaşım canını sıkmaya bile değmez
    tarkanım aybenizim

Dudu Dilli GMZ is on a distinguished road GMZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    hani insanların aklına rap denince böyle küfür,saçma sapan şeyler geliyor bazı rapçiler bu ön yargıyı silmeye çalışıyor bnde rap sewerim ama birileri bu ön yargıları silmeye çalışırken birileri yine aynı hataları yapmaya devam ediyor we en önemliside TARKAN gibi bi insana türkiyenin megastarına bunları yapıyor bunu yapan insanın hem kendi kalitesini hem rap müziğin kalitesini düşürmekten başka bise yapmıyor.... ve böyle insanlar kalitelerini seviyelerini başarılarını yükseltmek için en tepedekine sataşmayı doğru bi adım olarak görüyürlar bn o insanlara sadece şunu diyorum kendi bulvarlarında tarkan kadar iyi konuma gelsinler ve ondan sonra konuşsunlar kendilerine malzeme etmeyide bıraksınlar...
    TARKAN

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    ayıp etmiş..rep müzik aykırı müzik tarzı..yani olaylara eleştirel yaklaşıyor...ama burda resmen bi terbiyesizlik var.....

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ya işte çekememezlikten gelen bir şey bu ve fuat ın her zaman yaptığı bir şey başka insanlara sataşarak ilgiyi üstüne çekmek ve reklam yapmak bir keresinde kendi arkadaşı cezayada böyle canlı yayında sataşmıştı ve cevabını almıştı tarkan zaten böylelirine cevabını yine işiyle veriri en güzel cevap yolu bence bu .

Metamorfoz tarkantutkunu is on a distinguished road tarkantutkunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    neyi değiştirir ülkenin en popüler kültür kahramını yine TARKAN yine Tarkan

Dudu Dilli emrepulcu has a spectacular aura about emrepulcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Yine hazimsizlik örneğini sergileyen bir şarlatan çikmiş yazik ya bunlara tarkan olmasa nasil dikkat çekeceklerini şaşiracaklar..bu metamorfoz bence çok ii bir albüm neden kötü lanse edildi anlamadim yilin en iyi şarksi bu albümden çikti tarkan ağziyla kuş tutsa böle cahil adamlardan dolayi adi saçma sapan karalamalrin içinde geçip duracak buna aliştik artik biraz huzur verin ama yaaaa.......valla tarkanda peygamber sabri varmiş ben dayanamiyorum böle şeylere tarkanai zaten bu sağlam kişiliğinden dolayi çok seviyorum..

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Ben tanimiyorum Fuati. Yapdigi müzik tarzi zaten cogu zaman bu tür konular'la ilgilenir.
    Sasirmadim gerci...

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    çok rap dinlemem ama rap de bunlar olağan şeyler. Protest müzik sonuçta. Birileri sevmedikleri birşeyi dile getirebilirler. Tarkan'ı sevmek zorunda değiller. Takmayın bence kafanıza. Şöyle düşünün, bu dizelerde, popta bir numara tarkan deseydi. Sevgisini dile getirseydi kimse birşey demeyecekti. :) Sevende olur, sevmeyende, biz işimize bakalım...:)

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    bence burda tarkana laf yokkı
    adam metamorfoz kelimesini kullandı diye olamazmıyanibi tarkan mı kullanacak o kelimeyi demekki hoşuma gitti metamorfozun kelime anlamı arkısında kullandı bunu tarkanın üzerinden yorumlamaya gerrek yok