tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu
    Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Murat Boz'un bu albumu cok guzel, demolarini dinledim piyasada iyi devam ediyor....Koca bir balon oldugunu dusunmuyorum murat boz'un....cunku artik kendince tutunuyor ve bence iyi de tutunuyor....Hep Tarkan'a ve ekibine siginacak degil ki... Ki sanatcilik yenilik, degisiklik isteyen bir sey ...Murat'ta da bu var, o da baska besteci ve aranjorlerle calismasi dogal kotu bir sey degil bu....Bu albumdeki sarkilarin guzel oldugundan da kuskum yok, cok sevdigim ve takip ettigim iyi ve saglam bestecilerin sarkilari var ....Murat Boz yine guzel bir album cikartiyor bence.... Tabi ki satis olarak bu piyasa kosullarinda ne kadar satar o durum ayri ama sanatsal ve tarafsiz bir sekilde Tarkan etkisini gormeden, Murat Boz'a bakarsaniz,kesinlikle iyi bir isler cikartiyor, bu yeni albumundeki sarkilari da merakla bekliyorum cok iyi sarkilar var....Tesekkurler...

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    bence murat boz un tarkanın vokalisti olması ilk başlarda kendisi için avantajdı..ama şimdi artık değil..adam ne yaparsa yapsın tarkanla eşleştirecekler...
    bence murat bozun sesi çok güzel..çok duygulu söylüyor..slowları daha güzel okuyor bence...bence çamur atmamak lazım...bazı arkadaşlarımız direkt murat boza çamur atıyorlar...empati yapmak lazım..mesela tarkan içinde başkaları bunu yapıyorlar.albüm çıkar çıkmaz hemen eleştiriliyor..hatırladım mesela tarkan dudu albümünü tanıttığı gece show tv de televole vardı...FLAŞ FLAŞ FLAŞ .....TARKAN FOS ÇIKTI....
    bence albümü dinlemeden atıp tutmamak gerek....tarkanda 2006 dan 2009 a 3 albüm çıkardı(çıkaracak)....come closer metamorfoz ve yeni çalıştığı albümü

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    yeni album yapmamismiydi bu ne cabuk yenisi geldi neyse dinleris =)

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    "Özledim" adlı şarkı çok güzel bence... Murat Boz'a başarılar diliyorum.
    Bir de şarkıları artık Tarkan gibi okumaktan vazgeçse iyi olacak.
    Tamam 5 yıl vokallik yapmış Tarkan'a, ama artık dördüncü albümü.
    Kendi tarzını oluşturması lazım.

"Maxsimum" daha batılı bir albümdü. Bu albüm biraz daha alaturka
    olmuş... Demolardan anladığım kadarıyla kendi besteleri pek hoş değil.
    Tabii beste çok ayrı bir kulvar...

Neyse başarılar...
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Konserde En Önde ezel1710 is on a distinguished road ezel1710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ben onun albümlerini hic dinlemedim bunuda dinlemem bence

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    güzel sarkilar var arasinda..

Tarkan Aşığı kevser is on a distinguished road kevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bikaç şarkısı gerçekten güzel ama sallana sallana yı görünce aklıma salına salına sinsice geldi :)
    daha yeni albüm yapmıştı acalesi ne acaba neyse başarı dilemekten başka yapcak bişey yok
    Such a lonely day
    And its mine
    A day that I'm glad I survived

Tarkancı [İ R İ N A] is on a distinguished road [İ R İ N A] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ucurum adlı şarkıyi çök begendim

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    albüm'Ü bugün dinledim ben uzun zamandır bu kadar iyi bir albüm dinlemedim.şarkılardan boş yok dinlemenizi tercih ederim.

Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    gercekten murat boz fani olarak anlasilmasin Murat BOz repertuarini boyle guzel sarkilarla gittikce cok genisletiyor...bence gittikce de buyuyor..cidden bos sarki yok albumde, katilmak istedim :) ayrica sans yok, istanbul eglencesi hit'e yakin sarkilar...bence yakin zamanda yayilir, listelere girer.. ozledim en guzel, en duygusal slow sarkisi...