tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu
    Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    yasin söylediklerin için gerçekten teşekkür ederim beyaz konusunda beyazın bir röportajını izledim beyazın kendi ağzından çıkan laf aynen şöyle ''tarkanla görüştük kendisinin kafası şu anda biraz karışık ama şu anda bir turnede olduğu için şimdi değilde bahara doğru konserlerini bitirince programa çıkmayı istiyor '' demişti ona nazaran söyledim hani demekki yeni albümü bekliyo diye ayrıca o kırmızı montlu imajı iyiyde yha en azından kısa saçlı takım elbiseli halinden iyiydi :):):)

hıı bu arada come closer albümündeki parçalara türkçe söz yazcağını hiç sanmıyorum çünkü tarkan kendini tekrar eden bir kişilik değil yani öyle bişe olmaz ama o albümden bi şarkıya türkçe sözler yazcaksa bunun shhht adlı şarkı olmasını isterdim yha harika bir şarkı aynı şımarık gibi efsane olcak bir şarkı rock altyapılı bir şarkıda söyleyebilir katılıyorum

Konserde En Önde sally will become famous soon enough sally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Metamorfoz tarzinda albüm yapar.Sezan Aksu dan Sarki alacagina sanmiyorum Beyaz Show a da katilmaz.Beyaz Tarkani cok bekler
    Yolun açık olsun demek isterdim
    Boğazım düğümlü, sözlerim kayıp
    Bir daha ömrümce kimseyi sevmem
    Çünkü bu bedende yüreğim kayıp

Sıkı Takipçi love_speak will become famous soon enough love_speak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    mantıklı açıklamalar eet tahminen böyle olur gibi duruyo.bana kalırsa tarkan saçları uzatck ve dediğin gibi albümü beyaz show tanıtacak gibi geliyo bana. . .

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    sallly arkadaşım sezen aksudan jesin olarak şarkı alcak bu albümde çünkü tarkan bunu kendisi söyledi röportajında sezenden de şarkılar war diye

Konserde En Önde günışığım will become famous soon enough günışığım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Deyimleri sık sık kullanmasın baska bısey ıstemıyorum =)

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    sezen aksu mükemel sarkilar yazdigi icin eminim cok güzel sarkilar olucak.. ve iki bir düet yaparsa bunun slow bir sarki olucagni düsünüyorum..
    beyaz showa tanitirmi albümü bilemem.. ama zanetmiyorum dogrusu.. ama tarkanima hic belli olmaz..
    kesinlikle olmaz dedigmi düsündügmüz seyleri yapti..
    metamorfoz turundaki imaji mükemmeldi.. onu yakindan gördüm ve bayildim resmen.. ama tekrar ayni imaj olucagni zanetmiyorum.. kisa sac da birakmasin o sac modeli onu olgunlastiriyor..

Yasaklı serdar is on a distinguished road serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Tarkanın her albümde olduğu gibi '' Kalbine sor beni ve ''Kalpten kalbe gibi kelimeleri kullanıcak görürsünüz bak

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bundan sonra metamorfoz tarzında giderse eski sükseli günlerini çok arar umarım eski alaturka-pop karışımı şarkılarına geri döner ve ölürüm sana gibi onu eski günlerine geri döndürecek bir albüm çıkarır bir de mutlaka sezenden çıkış parçası olarak 1 tane şarkı almalı albümünde de en az 12 parça olmalı gerçekten Tarkan'ın eski şarkılarını çok özlüyorum yeni albümünü de sabırsızlıkla bekliyorum
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Tarkancı duru is on a distinguished road duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

star

tarkanın eski şarkıları çok güzeldieski tarkan şarkılarını çok özlüyorum

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    metamorfoz tarzı olmaz..sanmıyorum çünkü başarısız oldu o albüm...o nedenle canlı çalınan enstürmantal bi albüm olacak...6 kendisi 2 sezen 2 de başkasından alacak 1 hafta içinde bende 2 şarkı göndereceğim belki benim şarkılarımı da okur...