tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu
    Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

new yeni albüm tüyoları

arkadaşlar tarkanın yeni albümüyle ilgili bazı tüyolar war elimde yani kendi tahminleriimm
    1-tarkan bence kesinlikle eski tarzına dönmücek yine metamorfoz tarzından bi albüm olcak
    2-ozan çolakoğlu bu albümde yine olcak (o zaten allahın emri xD)
    3-eğer albümde sezen şarkıları olursa muhtemelen çıkış parçası bi sezen parçası olcak
    4-tarkan sezenden parça alcaksa en fazla 2 şarkı alır muhtemelen 12 şarkılı bi albüm olur 2 si sezenden 8 i tarkandan 2 tanede mix koyar diye düşünüyorum
    5-tarkanın imajı konusunda tarkan ntv de kısa saç ve takım elbise benden uzak kalsın demişti yani yine öle hayal kırıklığı yaratcak bi imaj görmücez
    6-hıı ayrıca bu albümde bize süpriz yapıp yine türkü ve türk sanat müziği söyleemez diye düşnüyorum çünkü hareketli şarkılardan oluşacak bi albüm olacak
    7-tarkan bu albümde sezenle düet yapmak istiyorum demişti eğer öyle bişe gerçekleşirse bu muhtemelen bi sezen şarkısında olur ama tarkan bu şarkıyı çıkış parçası olarak kullanmaz diye düşünüyorum
    8-albüm büyük ihtimalle yaz aylarında piyasaya sürülcek gibi geliyo çünkü adım gibi eminim tarkanın hedefi bu yazı şöyle bi sallayıp geçmek
    9-ve tarkan söz werdiği gib yaparsa albüm ü çıkardıktan sonra beyaz showada çıkabilir çünkü tarkan 8 senedir yurt dışı programları we ntv hariç hiç bi programa çıkmadı yurtdışındaki programlar come closer albümünü tanıtmak için ntv ye de uyanı tanıtmak için çıkmıştı ee beyazada turneler bitince bi aksilik olmazsa çıkcam demişti bence yeni albümü çıkarır beyaz showada çıkar
    10-metamorfozda yaptığı gibi albümü çıkarıp 6 ay sonra türkiyedeki gibi konserlere başlamaz diye düşünüyorum albümü çıkardıktan sonra hemen bi sponsorla anlaşır turneye çıkar
    11-bu albümdeki slow şarkıların bilgeyle ayrılıklarını anlatcğnada eminim çünkü bunu kendisi bilgeyle ayrılıdığı gece çıktıkları yemekte sölemişti

benden bu kadar arkadaşlar sizde de bişeyler warsa lütfen ekleyin teşekkürler

Yasaklı serdar is on a distinguished road serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Tarkanın yine klasiklesmis bir sözü ''Kalbine sor beni ' ' Kalpten kalbe gibi ' sözleri yine Tarkandan bekliyeceğim bu albümde :)

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    şöyle bi düşündüm dediklerin mantıklı

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bilgiler için teşekkürlerdemekki Tarkanımla yazın konserlerde tekrar buluşacağız harikaaaaaaaa
    tarkanım aybenizim

Tarkan Aşığı fincan is a glorious beacon of light fincan is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    17
    imajı ve beyazla ilgili olan tahminlerinden pek emin değilim ama diğer düşüncelerine katılıyorum

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bence tamamen de Metamorfoz tadında olmayacak. Ama eskisi gibi de olmayacak. Yani, belki come closer alt yapısında olabilir. Sezen'den ben de 2 şarkı alacağını düşünüyorum. Bunlardan birisinin damar birisininde hareketli, şu albümlerin "lokomotif şarkı" larından olacağını düşünüyorum. Sezen'le bir düet bekliyorum. Ben süpriz olarak farklı bir çalışma da bekliyorum. Bu bir cover, bir türkü vs. olabilir. Ozan çolakoğlu dediğin gibi olmazsa olmaz. Ama keşke Matthew Erdem'e de ağırlık verse aranjelerde. İmajı konusunda da sana katılıyorum. Takım elbise, kısa saç olmaz. Ama ne olur bilemem. Öyle çok spor bir tarz olacağını da düşünmüyorum.

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    aslında berlin konserimiydi neydi orda kırmızı montlu bi imajı wardı yha o harikaydı inş yeni albümdede böyle bir imaj görürüz

Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ozan hakikaten süper bir konu açmışsın seni tebrik ediyorum.Düşüncelerine katılmamak elde değil ama bazılarına da katılmak.Ö/ Beyaz Show olayı ne zaman dile getirdi ilk senden duyuyorum.Ayrıca geçen seneki imza gününde bir hayranının Beyaz'a katılıcakmısın sorusuna,onlar müzikten anlamazlar ama.. bilemiyorum .. diye cevap vermişti
    Onun haricinde kırmızı monta da katılamıycam.Bence çok saçmaydı.Saçları jöleli,gözliklü,gömlek ve yelekli kostümü benim çok hoşuma gidiyo.Santralistanbul konserine giden bilir.

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bende Come Closer albümündeki bazı şarkılara Türkçe söz yazabilir diye düşünüyorum... Tamamen tahmin...

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Rock alt yapisina sahip bi parça bekliyorum.