tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu

Konu: yeni albüm

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22

yeni albüm

tarkan seni hergün dinleyen ben senden şunu istiyorum...evet metamorfoz beklediğim gibi değildi...belki de aceleye geldi albüm come closer dan sonra hemen albüm türkçe albüm yapmak zorunda olduğunu hissetmiş olabilirsin...
    benim senden istediğim bu yeni albümün için aynı karma da ölürüm sanada olduğu gibi 2 sene 2.5 sene çalışmalısın....ve öyle bi albüm yapmalısın ki evet TARKAN DÖNDÜ demeliyim ...
    yeni albümünü 4 gözle bekliyorum

TRANSLATION TO ENGLISH FOR FOREIGN TARKANCOLL S MEMBERS

TARKAN ı have listened your songs everyday.ı think metamorfoz album didnt good such as yours other albums.maybe you felt that you must release metamorfoz album in a hurry after released come closer
    ı want from you that you should work on new album 2 or 2.5 years such as ölürüm sana and karma.. and you release such a new album(it should be best) ı should say YES TARKAN İS İT..TARKAN COME BACK ..
    i look forward your new album
    Konu **MegaStarkan** tarafından (01-02-09 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: Konu onaylanmistir

Metamorfoz yasinenessahin has a spectacular aura about yasinenessahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Bence yanlış düşünüyosun arkadaşım.1.si Metamorfoz aceleye gelmiş bir albüm değil.Sitesindeki metamorfoz bölümünde içindeki zamanla süregelen değişim diye bahsediyo.Sence zamanla değişim yaşamış bi insan bunu çabuk bi şekilde mi aktarır? 2.si evet bi konuda haklısın 2 sene 2.5 sene çalıştığı albümleri de var Ölürüm Sana ve Karma.Metamorfoz'dan sonra ancak o tatta bir albüm bizi keser.Ancak o tatta olacak diye de 2- 3 sene beklenmez.Hem yaşı itibariyle de artık eskisi gibi ara vermeden albüm yapması doğrudur diye düşünüyorum.Eski genç Tarkan olsa haklısın ama artık ara açma olmaz.Hem zaten bunu kendisi de dile getirmişti hatırlarsan.''Eskisi gibi arayı açmayı düşünmüyorum...'' dedi Bundan sonra 1 sene ara ile albüm yapıcam tarzında bişey söyledi.Hem çıkan haberler de yeni albümün ilkbahar yada yazın piyasaya sürüleceği yönünde..

Aktif Üye siboss1992 is on a distinguished road siboss1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    bence bunun yasla hic alakasi yok..
    tarkan yasini kesinlikle hic göstermiyo...
    genc sanatcilara tas cikartir.. ses oldukdan sonra
    yas felan önemli degil.. albüm konusuna gelince..
    bende artik 4 sene gibi aralar vermesini istemiyorum..
    hasret kaliyorum sonraa ona

Yasaklı serdar is on a distinguished road serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Evet siboş bende tarkanınımın öyle 4 sene sarkı yapmamasına dayanamıyorum hasret kalıyorum... off

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    bence karma gibi bi albumtekrar olmicak çünkü tarkan eski haline donmiyecek ben ole düşünüyorum

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ewet keşke eskiye dönse keşke eskisi gibi albümler yapsa ama metamorfoz da güzeldi ama tabi kabul edelimki beklediğimiz gibi bi albümde değildi hani

Tarkancı kis_gunesi71 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    özlüyoruz seni hemde çok karma ve ölürüm sana beni hayatımda gördüğüm en güzel albümlerdi..onlar tadında albümler inşallah bu yaz çıkar ve her yıl çıkar..seni çok seviyoruz

Sıkı Takipçi Dark_blue is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    15
    Metamorfoz cok iyi bi albüm , kaliteli sarkliar var , dünyaca ünlü dj ler ile calisilmis Remixler var , Emek var , yapmayin ;)

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    şimdiye kadar Tarkan'dan süper ve ötesi albümler dinlediğimiz için metamorfoz epey geride kalan sıradan bir albüm oldu yani Tarkan'dan beklentilerimiz yüksek eğer şimdiye kadar sıradan albümler yapmış olsaydı ondan hiç de muhteşem albümler beklemezdik ama kendisi bizi alıştırdı geri de dönüşü yok yeni albümüne çok dikkat etmesi gerekiyor
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bence metamorfoz albümü çoookkk kaliteli ve çoookk başarılı bi albümdü.bi kusur yoktu bence ama alışılageldik tarkan şarkıları olmadıı için yadırgadık...ama bende o "karma" gibi albümünü özleyenler sınıfındayım !