tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde sally will become famous soon enough sally - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

new Köln Konseri 2008

Slm Arkadaslar !

Öncelikle Ebru Abla ya tskler eger o olmasaydi zaten Tarkani hic bu kadar yakindan göremezdik.Darisi diyer Hayranlarinin Basina.Muharem abi almaya geldiginde bizi iceriye aldi ve Konser salonuna götürdü o sirada diger Tarkancoll üyeleriyle de tanisma firsati oldu.Tarkanin yanina götürdügünde cok heyecanliyidim ve sonunda Tarkani bekliyorduk bizleri 3 grup halinde iceriye aldilar.Sira bana geline Tarkani o an görünce kendimi rüyada sandim , ve Tarkana sarildim öptüm ve kendisine bi insan bu kadar mi yakisikli olur dedim:Tarkan da bana güllerek tesekür ederim dedi.O günü asla unutmayacagim :)))))))))) tabiki Ebru Abla sayesinde oldu bunlar iyki varsin Tarkancoll bir numara

Aktif Üye Ferya is on a distinguished road Ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Slm Tarkancoll arkadaslar
    Öncelikle Ebru sana ne kadar tesekür etsem az,bize dün Konserde Tarkanla bulusmamizi sagladigin icin.Hesey hayal gibiydi.Ben Tarkancoll da yaklasik 2 aylik üye diger üyelerle de tanistim bu firsatta.Hersey fil gibiydi bizi iceriye almalari salonda bi müddet beklememiz.Daha sonra ise Tarkan karsimizdaydi kendisine sarilmak onu öpmek onunla konusmak fotograf imza derken hersey okadar cabuk gecti ki ama cok güzeldi onun sempatik ve gülleryüzlü hali gercekten harikaydi.Tarkan gercekten de herseyin iyisine layik bi insan.Darisi diger hayranlarinin basina.
    Ebru sana coookkkkk tesekür ediyorum.

Vip Üye Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 is a glorious beacon of light Rumeli59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Insallah bi daha ki seferinde yine hep beraber oluruz. Sizin tanismaktan cok memnum olsun:-))

Aktif Üye Ferya is on a distinguished road Ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Evet bizde yani selma ve ben de cok memnun olduk sizinle tanistimiza.Insallah bundan sonra Tarkanin konserlerinde hep görüsürüz

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    arkadaşlar sizin adınıza çooook sevindim darısı benim başıma Tarkanım hep mükemmel zaten
    tarkanım aybenizim

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Ferya ve Selma sizin adınıza bende çok sevindim.

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    sizlerin adına bende çok sevindim inşallah tüm Tarkancılara nasip olur:)
    Hergün bir özlemime, hasretle bir özlemini daha ekliyorum...

gmಌ

Tarkancı diLosh is on a distinguished road diLosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    haklısın tarkancoll 1 numara =D