tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 27 Sayfa bulundu
    Yasaklı michem has a little shameless behaviour in the past
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb Tarkan imajı nasıl olmalı...

Tarkanı Gerçekten Ilah Yapan 2001 2002 Yıllarıdır Bence Uzun Saç Ve O Micheal Jackson Tve Elvis Presley Tarzı Sahne Kostümleri Ile Tarkan Gerçek Tarkandı Tabi şimdiye Nazaran Daha Kıvrak Ve Hareketli Danslar Yapıyorru O Tarkanı Geri Istiyoruz Umarım Tarkan Sürekli Fenlerim Mutlu Dicene Bunu Okurda Biraz çekidüzen Verir Kendine

Aktif Üye gülcan will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    hayır Tarkan bence saçlarını uzatmamalı kısa saç ona çok yakışıyor ışıltılı elbiyseler değil sade ve doğal abartılı olmayacak şekilde kıyafetler giymeli şu an ki imajı harika özellikle de saçları;).. e tabii danslarına diyecek bişey yok aynen devam:)
    Hergün bir özlemime, hasretle bir özlemini daha ekliyorum...

gmಌ

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Bende bu konu ile ilgili bir anket açacaktım. Tarkan'ın imajının nasıl olmasını istediğimizi yazalım bu başlık altında. Ve çıkan sonucu Tarkan'a iletelim... Birazdan bende isteklerimi yazıcam...

Dudu Dilli popstareyup is on a distinguished road popstareyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    kimsenin olmadığı gibi bir goruntusu olmalı.
    saçları uzun olmamalı asla karma gibi değil.
    o hali kadar hiçbir hali bana itici gelmedi.
    değişik kıyafetler star kıyafetleri içerisinde olmalı.
    renkli tas kupeler kulağında hoş durabilir.
    sarı meç atabilir saçlarına hiç denemedi onu.
    kırmızı meçler çok hoştu hatta bir donem tarkanı taklit etmişti insanlar.

Metamorfoz tarkantutkunu is on a distinguished road tarkantutkunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bana göre Tarkan'a yapılan eleştiriler haksızca
    bin bir türlü insan var
    her kafadan bir ses çıkıyor
    Tarkan'da sonuçta bir insan
    burası Tarkan fan sitesi ve bir nevi taraflı olmalı
    ve tarkan'ı yaralamaya çalışanlara izin verilmemeli

2 sene içinde çok farklı bir tarkan göreceğimize inanıyorum
    o çok tecrübeli şunu bilmemiz gerekiyor
    Tarkan pop müziği Türkiye'de yaşam felsefesi haline getirmiş biridir
    bugün o kadar çok taklit edilmesine karşın hep farkının farkına varmamızı sağlamıştır.

Vip Üye szr67 has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    19
    Tarkan saç imajı olarak fazla horoz kafa saçı değilde az daha kısa saçla saçları karıştırabilir..parer pare klip arkası yayınındaki gibi..elbise olarak ışıltılı ve kıyafetler seçmeli yine örnek vericem dudu turnesinde kullandığı ışıltılı kostümler gibi...ona atlet pantolon yakışmıyor..birde tarkan şunu iyice dşünmeli sanırım türkiye de en fazla sahnede elbise değiştiren sanatçısı tarkan biraz da şöyle düşünebilir.repertuardaki şarkı seçimlerine göre kostüm yani ne biliyim slow şarkılarda 5kostüm hareketli şarkılarda 5 kostüm gibi..son bir kaç yıldır sahnede teknik açıdan olumsuzluklar gözüme çarptı.sahne hoş sade alımlı bir sahne yanlız vay anasını ne sahne ama gibi gelmiyor insana kenar truss'larda eksiklikler var ledlerin üstündeki kubbeler eksik..pankartlar yok..rihanna-chirstina agulera konserlerini izlemesini tercih ediyorum..tarkan'a teknik açıdan ne eksiklikler var ordan görür..

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Ben de Dudu dönemindeki gibi ışıltılı kıyafetler, parlak taşlarla işli pantolonlar giyinmesini isterim. Tshirt bile giyinse pırıltılı ve özel olmalı. Sahne ışıklarının yansıması ile ışıldayan taşlar, Tarkan'ın sahneye yaydığı ışık ve saçlarını her savurduğunda etrafa dağılan ter taneciklerinin pırıltısı birbirine karışıp seyredenleri büyülüyor.

Ayakkabılarıda çok özel olmalı. Şu anda spor tarzı benimsemiş iyi güzel ama ben Tarkan'a tarz kıyafetleri daha çok yakıştırıyorum. Sporları özel hayatında giymeli bence...

Tarkan'a özel kıyafetler diken zevkli bir modacı ile çalışmasını isterim. Bir dönem Bahar Korcan ile çalışmıştı. Yeni ve hevesli bir çok modacı var. Tarkan ile çalışmak onlar için de heyecan verici olur.

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    sakın karma dönemindeki gibi saçlarını uzatmasını beklemeyelim...o dönem çok güzel bi imajdı ama yeni bi stil yaratmalı..2006 daki harbiye kıyafetleri mesela açılıştaki kıyafeti çok hoştu....kırmızı ton ağırlıklı olabilir...ama sakın ama sakın sokakta giydiği kıyafetleri sahnede giymesin...onun 2008 deki konser kıyafetlerini ben sokakta giyiyorum ...ama tarkan bu kıyafetleri sahnede giymemeli.....
    ben bi başka konu hakkında da görüş bildirmek istiyorum ntv ye katıldığı programda banu güven metamorfoz çok eleştirildi demişti tarkan da hayranlarım beğendi dedi ...hayır ben tarkandan başka kimse dinlemeyen bi adamım bu albümü hiç beğenmedim ve ben artık tarkan konserlerinde unutmamalı gül döktüm yollarına kış güneşi vs vs....eski şarkılar dinlemek istemiyorum...yeni şarkılar istiyorum ama yeni şarkıları lütfen eskileri aratmasın...yine eski albümlerinin üstüne çıksın...
    asla elektronik bilgisayar tarzı bi albüm yapmasın...birde albüm çıktıktan sonra albümün hakkını vermeli..çok konser vermeli...mesela karma döneminde albüm çıkmadan başladı tarkan konserlere.....
    metamorfoz tamamen hatalar zinciriydi....albüm çıktıktan sonra türkiyede ilk konserini 6 ay sonra verdi bu çok büyük bi hata...albüm çıktıktan tam 3 hafta sonra klip yayındaydı...bu 2.büyük hata....daha çok var ama tarkanı kırmak istemiyorum....
    birde sahneye çıkışı çok vasat.....2004 2005 dönemlerinde sahneye çok fiyakalı şekilde çıkıyordu...yeni bişeyler bulmalı sahneye çıkarken...mesela sahneye çıkarken yer yerinden oynatacak bi görsellik olmalı havai fişekler v.s v.s tıpkı 2004 ve 2005 teki gibi.....
    vay anam vay da hiç ama hiç dans etmiyor.....dans konusunda geliştirmeli kendisini....
    ama yinede ben bu adamı çok seviyorum.....
    lütfen bu yazım tarkan a iletilsin...
    Konu bounce tarafından (16-12-08 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    bence dudu dönemımde kı pırıltını pantolonlar tişörtler olmalıı sahnede ona takım elbise pek yakışmıyorr bu onun dansını da etkılerr.şarkıları kıvrak olmalı ve sahnede bir güzel oynamalı.şu ankı tarzı bereli falan bence yenı tarzzı için ibr şaşrtmaca bizim için belki saclarını uzatıyordur onun için takmıştır bereyii . kulağında taşlı küpeler olmalı . yani parıltılı olmalı biraz sahnede ışık flan olduğu için. su na için baska birşey gelmıyor aklıma olursa yıne eklerimm

bide bi markayla nalaşsın ona dıkılen kıyafetlerin üretimi yapılsın bizde alabıleleım.Üzerinde tarkan imza ve resimli bi tişört hoş olmaz mı veyaaa onun gündelik giydiği kıyafetlerden bizdede olsa her tişörtün veya gömleğin sağ alt köşeşide tarkan imzassı olsa logo gibi sanki bence süper olurr

Tarkan Aşığı veli is on a distinguished road veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bence metamorfoz tarzında devam etmeli ....,
    sert müzik.. sert bir dans