tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 39 Sayfa bulundu
    Yasaklı x_y_z is on a distinguished road x_y_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs down Tarkan ne yapmak istiyor ??

arkadaslar Sezer 'in actigi konudan sonra nasil derler,burama kadar geldi yani.. yeni imaj falan rezalet ! Tarkan ne istiyor bilmiyorum ama ,son 3 yildir fanlarinin yarisini kaybetti bile bile.!
    şöyle başliyim..come closerı çıkarttı...sanki kendi albümü değil gibi davrandi,birakin promosyonu klip bile çekmedi..!! bounce klibi neydi öyle
    berbat..! oysa öye patlama yapacak şarkılar vardı ki [just like that,why dont we,mine,mass confusion..vs] gitti abuk subuk şarkılara klip çekti..sonra da vazgeçti halyle ..başarılı olamadı..bizde burada çok afedersiniz mal gibi bekliyoruz yeni ingilizce albümü..oysa çıkarsa ne olacak..yine abuk subuk 1-2 şarkıya klip çekicek hoppaaa alın size albüm(!) ... neyse.olmadi..türkçe albüme geçtik..10 şarkı var..olabilir..ama 10 uda elektronik .. ! abi ne yapmaya calisiyorsun sen..hande yenere mi benzicen..robot gibi mi dans etcen ?
    "askim,adeta sana hipnozuum" gibi abuk subuk sasrkilar mi söylicen handeyener gibi ? kesinlikle hande hanim yada hande hanimi sevenlerle alip veremedigim yoktur..benim tek kizginligim dünya stari(!) tarkan'a .. ! her neyse..vay anam vayin güzel klibinden sonra patlaklar vermeye basladi..avrupaya ffazla gitmemeler..sadece almanyada ve rusyada konserler..pare pare gibi saçma şarkılara klipler..dilli düdük gibi çaıntı klipler..iğrenç imajlar..daha da neler nelr..yok efendim doğayı korumalar,
    doğayı krumayi bir almanya konsrinde söylemeler.. ! iyicene çığrından çıktı..
    ve maasef arkadaslar..artık tarkan eşittir gözümde yalın,keremcem..hç kusura bakmayin valla..kendisi istedi.. :) malasef bitaih bitti.. :)

Vip Üye bounce is a name known to all bounce is a name known to all
    Tecrübe Puanı
    22
    ben sadece şunu söyleyeceğim ingilizce albüm çıkarmaya gerek yok...

Tecrübe Puanı
    0
    ooo tek ing. albüm olayi olsa gözüm kapali tamam bosver derim..bu metamorfoz da yasadiklari tam bir fiyasko..son çırpınışlarıydı..kuşun kanadı koptu.. laf yerine ulaşmıştır umarım..

Ankara Temsilcisi hilfa is a glorious beacon of light hilfa is a glorious beacon of light hilfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    biraz acımasız bir eleştiri yapmamışmısın?tamam ingilizce albüm konusunda haklısın diğer konularda Tarkanım hep aynı tarzda değil de metamorfozda yeni bir tarz denemişse ne olmuş yani?fanların yarısını kaybetti demişsin onlar bana göre fan değildir fan her zaman iyide de kötü de de destek olandır
    tarkanım aybenizim

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    sana ingilizce albumun klıplrı konusunda katılıyorum hiçsahip çıkmadıı sadece 2 klip çekti bıraktı halbuki o albümde çok süper şarkılarvardı.
    amahande yener konusunda sana ktılmıyorumm.kadım elektronuık muzık çıkararark türkıyerde elektronık muzikde şuan bir numara vedeğişik şeyler yapıyor.gerek kıyafeti gerekse şarkılarıyla.ben onu herzamandesteklıyorumm.hep aynı şeylert hep aynı şeyler bıkmıştımartıkk bu değişiklik benim çok hoşuma gitti.acaba bu sefer ne değişiklik yapacak diye beklıyorum şarkılarıdaapuk sapuk değill iyice dinlendiğindendolaylı yollarla anlatılmış bır çok mesaj var

karanlıkta daha nekadar bekler insan oğlu yeter yeter
    kalbin bunun için atarsa gel düş kurmaya
    yalnızlıkla daha ne kadar yaşar insaoglu bite biter
    tanrı bunun için yaratmış gel düş kurmaya

küçüktüm sevdiğim adamlardan kadınlardan
    büyüdüğümde sanki yalan olmuşlardı
    yalanlar içinde yalanlar seçenlere
    bnm gibi aşık olmuşlardı (x3)

[NAKARaT]
    romantik yalanların ağzına çk yakışıor
    senarist ruhun habire çalışıor
    bi yanın insan sarrafı sıfır kompleks
    pinokyo pinokyo ne kadar güsel yüsün var
    tahtadan gücün war
    pinokyo pinokyo ne kadar çk sözün war
    o kadar uzun burnun war

büyüktüm sevdiğim adamlardan kadınlardan
    gördüğümde sanki masal olmuşlardı
    masallar içinde kaybolup gidenleri
    sevmek için mağlup olmuşlardı(X3)

Vip Üye asd1234 has a spectacular aura about asd1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    "Beni ateşe atmadan önce,vicdanına bir sor diyor!"

Çok sert çıkmışsın Evrim. Fikirlerimi szr67'nin açtığı,resimlerin olduğu başlıkta uzun uzun anlattım zaten.Ama yine söylüyorum,bu kadar sert olma lütfen Evrim'cim.
    Müzik tutkusu ile beslenen ve daima bir adım önde duran Tarkan, bir sonra geleni hisseder. Bir sonra söylenecek olan onun şarkısıdır, bir sonra beklenen de Tarkan'ın ta kendisi.

Metamorfoz ozangüney will become famous soon enough ozangüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    ing albüm konusunda haklısın ama metamorfozun sonuna kadar arkasındaym çektiği kliplere imaj kötüydü ama şarkılar 1 senedir devamlı dinliyorum klipleri izliyorum hiçbıkmadımmm

Dudu Dilli GMZ is on a distinguished road GMZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    bencede çok sert olmuş ....tamam bitanemizin hatalı yanlarınıda görmeliyiz ama birden ateşe atmışsın onu hem insanlık hali insan hayatında böle bocalamaa dönemleri olup hatalar yapabilir asıl sonucu bekleyerek yorum yapalım bence..:)
    TARKAN

Tecrübe Puanı
    0
    hı hı .. siz daha kendinizi kandirin..tarkan'i herkes taniyor , o bir star... tabi tabi.. :) tarkan'i pop star olarak taniyanlar anca 1999 dan taniyordur..arada 10 yıl geçmiş..ben ona neden hala popsta deyim ki...!! tarkan şişirdik arkadaşlar kabul edin..valla isterseniz banlayin,bunu söylerim...TARKAN ARTIK STAR DEĞİLLLLL!

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    İmaj hiçbirşeydir .. hehe...geçicidir, hatta sadece konsere hastır diye düşünüyorum..telaşlanmaya gerek yok. Tarkan artık görüntüsü ile çok da oynamaması gerektiğini bilir herhalde...