tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 12´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Asistant Moderator Bounce21 is on a distinguished road Bounce21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Neden basarisiz insanlar hep gundemde olurlar ve onlar o burulerinden farkli gozukuyor cunku onlar hep onun bunun dedikodusunu yaparlar ve insanlarin da onlara ulasmasi ve onlar hakta konusmasi cok basit olmus.. Ama Tarkan hic birine katilmadigi icin sadece kendi isini yaptigi icin onu resmen cekemiyorlar... Tarkan ne yaptigini bilen birisi ama bazilari bunu bir turlu kabul edemedi.. yazik ya cok yazik... Tarkanin her yerden sevenleri var, dunyanin her yerinden ama!! Serdari ve ya Gulbeni kim taniyor anlamadim? Serdarin rusca soyledigi sarkiyi duydunuz mu? ben sahsen cok guldum.. o onunla mi gurur duyuyor?Ben kendim rusca bilen olarak diyorum ki berbat soylemis sarkiyi ve ruscasina da hic baslamayayim bence...

Yasaklı x_y_z is on a distinguished road x_y_z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    su an Türkiye'de bengü,demet akalin,ozan,tan,hakan peker,tuna,ragga oktay vs vs...gibi sarkicilar (!) varken,tarkan,sertab erener,sezen aksu,teoman gbi
    isini dogru yapanlarin elestirlmesi tabi bariz.. :)