PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Fanlar Buraya

MassConfusion
24-11-08, 04:07
Tarkan tüm fanların sana olan duygularımızı bir şekilde iletmek istiyoruz... Eğer burda görüpte sesimizi duyduysan ne mutlu bize... Tarkan lütfen hep aynı ülkelerde konser verme yalvarıyoruz sana lütfen başka ülkelere git aynı ülkelerde aynı sene içinde 3-4 kere gidiyorsun... Bu çalışmaların Yunanistan da ,Fransa da, Çin de , Japonya da daha bir sürü ülkede başarılar yakalayacağına biz inanıyoruz. Önemli olan inanmak değilmidir ... Lütfen sesimizi duy

Herşey mümkün eğer inanırsan!!!

Saygılarımla

Bahar662
24-12-08, 22:09
Aynen sana katılıyorum kardeş Tarkan Hollanda'ya her zaman gelmiyor bizler onu çok özlüyoruz. Hollanda'daki herkes için çok kıymetli bir star kendisi. Amsterdam'a gelmek için birkaç yıl ara verme. Hep gel buralara. ibrahim tatlıses ve hülya avşar'dan bıkılır ama senden asla! Sen bu karizma ile dünyada birtanesin!

İZMİRLİ
25-12-08, 11:23
arz & taleb....Tarkanda başka yerlerde konser vermek istiyodur ama kimse gelmedikten sonra çinde veya japonya da konser vermiş olmaktan öteye gitmez...Yani demem o ki TARKAN talep gördügü yere gidiyor, git çin de konser ver japonya da konser ver demekle bu işin olacagını sanmıyorum...

szr67
25-12-08, 11:59
tarkanın dünya starı ünvanını tekrar kazanması için amerikada ve avustralyada prodüksiyonu bol konserler vermeli yoksa yine yerinde sayacak:13:

tarkaseksüel
25-12-08, 15:49
ben hatırlıyorum sankı karma zamanında sankı vermıştı çinde veya japonyada
yanlımı hatırlıyorum??

Ferya
25-12-08, 18:20
:4: Bence de Karma zamaninda cin veya japonyada konser vermisti!

Tugcee
26-12-08, 08:06
yaa eet bnde amerikada yasayan bir gurbetci bir tarkan hastasi olarak amerikada konserler vermesini istiyorummm nolurr ya

bns pnr
26-12-08, 15:37
evett bencede yaaaa her yerde görelim tarkanımızı:DDD

tarkaseksüel
26-12-08, 16:44
yaa eet bnde amerikada yasayan bir gurbetci bir tarkan hastasi olarak amerikada konserler vermesini istiyorummm nolurr ya

al o zaman sana iyi haber
http://www.tarkancoll.com/forum/showpost.php?p=137167&postcount=1

alitandogan
29-01-09, 20:57
tarkanim canimmm sonunda imzali fotografin elime gecti!!!:10:

sana cook tsk ederim cnm benim biraz uzun sürdü ama yinede gönderdin ya :10:cok sagol seni cook seviyorum ve bu hep böyle kalacak:10:

tekrar tsk ederim cnm benim!!!:10:

seco39
22-02-09, 16:10
şu 2009 nisan ameika turnesi doğrumu ya bence harika olur amma yayamalı diğer ülkelerede örneğin güney amerika bence yeni albümden önce iyi bir iş olur bu hepimiz isteriz demi Tarkanın eski günlerine dönmesini

tarkaseksüel
22-02-09, 20:32
tarkanim canimmm sonunda imzali fotografin elime gecti!!!:10:

sana cook tsk ederim cnm benim biraz uzun sürdü ama yinede gönderdin ya :10:cok sagol seni cook seviyorum ve bu hep böyle kalacak:10:

tekrar tsk ederim cnm benim!!!:10: hadi gözün aydın:41:darısı başımaaa

serdar
22-02-09, 20:37
Bazı arkadaslarımız herhalde okumadan yorum yazıyor dikkat edelim arkadaslar ! tarkanın ün kazanmasına gerek yok ikincisi avrupada hollandada konser vermesi hepimis icin cok güzel birşey olsa gerek paylasım icin tesekkurler

Mega Fanat
24-02-09, 17:43
Evet gercekten super bi sey olur:20: ve ben Tarkanin diger ulkelerde de hayran ordusuyla karsilasacagina inaniyorum

hilfa
24-02-09, 22:04
:10Tarkanımdan tek isteğim var o da yılda 1 kerede olsa fanlarıyla konser dışında biraraya gelmesi:10:konserlerinde onu görmek yetmiyor en azından diğer sanatçılarında yaptığı gibi özel bir gün düzenleyerek bir arada olmak lüttfeeeeennnnnnn:6::8::10:

tarkaseksüel
24-02-09, 22:11
:10Tarkanımdan tek isteğim var o da yılda 1 kerede olsa fanlarıyla konser dışında biraraya gelmesi:10:konserlerinde onu görmek yetmiyor en azından diğer sanatçılarında yaptığı gibi özel bir gün düzenleyerek bir arada olmak lüttfeeeeennnnnnn:6::8::10:böyle bişe olmuştu hatta gazetede forumun ismide çıkmıştı keşke katılabılsem yaww

Bounce21
24-02-09, 23:58
Ya cok dogru soyledin, sanki icimdeki derdimi okudun valla :) Ingiltereye gelib konser vermesini o kadar cok istiyorum kii. Buraya gelmek zor olabilir cunku gecen sefer geldiginde herkesin vizesi duzelmisti ama Tarkaninkinda problem filan vardi.. ama onun elinden gelmeyen bir shey yok. Lutfen Tarkanimmm sesimizi duy..

hilfa
25-02-09, 00:50
böyle bişe olmuştu hatta gazetede forumun ismide çıkmıştı keşke katılabılsem yaww

:6:keşke haberim olsaydıııı:6:inşallah bi dahaki sefere ikimizde keşke demeyiz:27:bilgi için teşekkürler:29:

tarkaseksüel
25-02-09, 18:59
:6:keşke haberim olsaydıııı:6:inşallah bi dahaki sefere ikimizde keşke demeyiz:27:bilgi için teşekkürler:29:
insallah yawww

Tugcee
27-02-09, 06:00
offf super bi hbr nisanda buraya gelio yanii muthis bisi yaa ozledikkk onuuuu hemen gidicem ama nerde olcak nasil olcak eer bilginiz olursa lutfen banada bildirinn. ayrica bnde tarkanla konserde bulusma firsatini yakalamak istiyorummm yrdmci olursaniz cok sevinirimmm :20: :10: :29:

siboss1992
04-03-09, 18:49
insallah yawww

bende keske haberim olsaydi diyen bir arkadas olarak..
insallah bidakerine haberim olur benimde diyorum..
böyle bir firsati kacirmak istemem.. ama böyle birsey kesin türkiyede
olur.. benim olmadigim yerde yani :6: