PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aralik 30 tarkan Bakude

flores
23-11-08, 20:01
dun tv.de duydum ki tarkan aralik 30 bakude sarayda konser vericek.nolur tarkan gelllllllllllllllme. hem kapali salonda konser cok paha olur.benim kalbim orda kalicak.hem de daha yeni gelmisdi.sik sik gelince bizde insanlarin gozunde adilesir.qoy o her zaman elcatmaz olsun istiyorum.SIK SIK GELINCE O DA DIGER SANATCILAR GIBI OLUYOR BENCE.konser teskilatcilarinin ne vecine onlar para icin cagirirlar.stadyumdaki konseri cok muhtesem olmusdu.ama yazda yasil teAtr konseri cok sonuk gecmisdi.NOLURRRRRRRRRR TARKAN GELME.KESKE BURDAKI YAZIYI OKUYUBDA GELMEZDIN.ISTIYORUM O HEP YUKSEKDE OLSUN.HIC INMESIN.

İZMİRLİ
23-11-08, 20:09
tarkan madem cok büyük bir star stardyumlarda yada büyük salonlarda konser versin, son zamanlarda ii ce yolunu şaşırdı...

tarkaseksüel
24-11-08, 01:48
bencede cok sık gidilmemeli bi yere senede bir kes yada iki senede bır olmalı ben en son tarkan konserine gideli 3. sene bitiyoruumm artık 4 gözle beklıyorumm.zatende bole olması gerekıyor

MassConfusion
24-11-08, 01:57
Tarkan iyice yolunu şaşırdı gerçekten

szr67
24-11-08, 01:58
kızın siz bana kızın daha neler göreceksiniz

x_y_z
24-11-08, 02:30
üff tarkan .. baküde,rusyada,almanyada konser vermeyi birakir misin artik..tamam oralara da git oralarda ülke ama yilda 2-3 yeter ! yilda 40 kere ayni ülkeleri gezme..madem starsin git fransada konser ver,git çin'e .. git yunan adalarina.git holandaya yada ne biliim git brazilyaya konser ver....
üff artık hep aynı konser yerleri bıktım ben.. !

hilfa
24-11-08, 02:43
:10: Tarkanım canım bitanem ne olur organizasyonlarını bidaha gözden geçir.Seni başka ülkelerde konser veririken ve hep zirvede görmek istiyorum:20: :10:

MassConfusion
24-11-08, 03:59
üff tarkan .. baküde,rusyada,almanyada konser vermeyi birakir misin artik..tamam oralara da git oralarda ülke ama yilda 2-3 yeter ! yilda 40 kere ayni ülkeleri gezme..madem starsin git fransada konser ver,git çin'e .. git yunan adalarina.git holandaya yada ne biliim git brazilyaya konser ver....
üff artık hep aynı konser yerleri bıktım ben.. !

Arkadaşlar bu işe bir çare bulalım biz engelliyelim ne bileyim bi mesaj yollıyalım sitede mutlaka tanıdığı vardır ulaşsın sesimizi duysun lütfen hep aynı yerlerde konser veriyor Tarkan.

hermes
24-11-08, 07:00
Her konserin hedefledigi kitle ayni olacak diye bir sey yok...

szr67
24-11-08, 14:04
Her konserin hedefledigi kitle ayni olacak diye bir sey yok...

alakaya tuz biber adam sanki dünya'yı dolaşıyo herzman kitle değişiyo almanya-avusturya-belçika'ya toplasan 5milyon türk'e konser verip geliyo...kitlemi değişecek her konserde geçen yılki sehirci neyse buyılki sehirci de o avustralya'ya bi gitsin bakıyım japonya'ya gitsin ozman görüşürüz..mütevazilikle olucak işler değil bunlar biraz star havası olcak adamın tarkan tam tersini yapmayı sürdürüyor aferin ona devam etsin..

burdan tarkan'a sesleniyorum ben senin ekibinde olmaya varım..Hedefim seni amerikada sokakda yürüyemiyecek hale getirmek.bunu yaparım ben ve ekibim hazır yeterki sen iste..sende kumaş var..sadece akıllı insanlar yok etrafında

Mega Fanat
24-11-08, 23:03
Aslinda ben bu habere hiiic inanmadim,bi yilda iki kez,hele hele 30 aralikta TARKANin Bakuye gelisi hic inandirici gelmedi bana,tamam da tv de net aciklama yapildi,TARKANla konusulup karar bile verilmis soylediler ama icimden bi ses TARKAN gelmiycek diyor bana.hem gercekten de konser mekani hic de buyuk bi yer diyildir,TARKANin Bakude en iyi konser vereceyi mekan yalnizca stadium ola bilir.

Evet TARKAN ben de boyle yerlerde konser vermene karsiyim,yakistiramiyorum sana oyle yerleri,hele hele son zamanlar otellerde ozel konserler,ne biliyim partylerde cikislar,bunlari hic aklim almiyor,DEGERLI MEGASTARIM!

flores
25-11-08, 18:02
bir mektub yazin ne biliyim baska bir yolla ona catdirin ki bir az para icin her her konsere gitmesin.butun gunah onun iscilerindedi.iscilerini DEYISDIR TARKAN!!!!!!!

flores
25-11-08, 18:06
En Hırslendıyım Sey De Odu Kı Dedıler Roya ıle Duet Oxuyacaq.roya Onsuzda Ozunnen Razının Bırıdı.ne Bılım E Ne ıse Kendı Bılır .:16:

Bounce21
29-11-08, 20:35
Azerbaycani cok sevmistir o :) canim ya.

Seva
01-12-08, 19:23
Yeshil teatrda 2 gun konseri oldu ama bizmkilere yene de az geldi. Dogru o saray Tarkan ichin chok kuchuk. Tarkan seni seviyoruz.

tarkaseksüel
02-12-08, 02:15
yokmu konser goruntulerı yaaaa

Bounce21
02-12-08, 08:31
Yeshil teatrda 2 gun konseri oldu ama bizmkilere yene de az geldi. Dogru o saray Tarkan ichin chok kuchuk. Tarkan seni seviyoruz.

Az geldiler?? bizimkilerin hemishe eledikleri sheydir de.. ozlerin o qeder razidirlar kii. Bizler ingilteredeyik onun buraya gelmesi icin yalvariyoruz ama onlar olana sukur etmiyorlar :16:

seco39
03-12-08, 18:30
arkadaşlar vardır bu sitede de tarkana ulaşabilen birisi lütfen ulaşsın biz onu washingtonda new yorkta tokyoda sydneyde paris de lizbon madridlerde görmek istiyoruz.tarkanda bu kapasite var tek gereken sadece istemek ya tarkan gitmiyo ya da menajerlerinde iş yok lütfen duy sesimizi Tarkan

Bounce21
04-12-08, 09:12
Yaa Ingiltereye de tekrar gelsinnn!!! :((

askmeleyi
05-12-08, 16:28
Neden oyle dusunuyorsuz...bence farketmez hangi mekanda konser verecek...yeter ki gelsin her yil, her gun gelsinn.....:)))))

MEGASTAR
05-12-08, 18:01
Yaa Ingiltereye de tekrar gelsinnn!!! :((
Ne guzel olurdu demi ama bu sfer gelirse O2 arena ya gelmesi daha iyi olur Dusunsene Wembley den sonra O2 :1:

Bounce21
06-12-08, 06:19
Ne guzel olurdu demi ama bu sfer gelirse O2 arena ya gelmesi daha iyi olur Dusunsene Wembley den sonra O2 :1:

Guzel olmaz mi ya.. gerci ben gidemedim konserine, olmadi :11: nasil uzuldum yaa.. ailem birakmadi iste ama bu sefer soz verdim. Gelirse eger evden valla kacib gidecem konserine :18: canim yaa onun icin her sey deger yapmaga.. nerde yapilmasi onemli degil, yeter ki gelsin Ingiltereye...

doctor
08-12-08, 09:58
yaaa awkim, sen bu yazilanlara aldirma! seni nerde cok seviyolarsa, her gun gelsen bile hic kimse senden bikmaz! 30 arali bekliyoruz!
bu arada BAYRAMIN KUTLU OLSUN! nice bileseneler seni sevenlerle beraber olursun INWALLAH!

bounce
13-12-08, 01:57
tarkan 30 aralıkda bakü de.....
kaynak :http://www.ayhangunyil.com/ayhan.gunyil.gitarist.asp

Bounce21
13-12-08, 06:15
tarkan 30 aralıkda bakü de.....
kaynak :http://www.ayhangunyil.com/ayhan.gunyil.gitarist.asp

Evet dogru... Azerbaycanda olan unlu sarkici Roya ile sahneye cikacaklar.. guzel bir gece olacak o zaman.. Keske ben hic Azerbaycandan cikmasaydim yaaaa :28: gurbet ellere geldik uzaklastik Tarkandan...:16:

pare pare
08-01-09, 14:40
Shimdiye kadar bakude 4 kere konser verdi !!!!

2004 Azercell (28 May Respublika gunu )

2006 Nahid Emiloglu (Sevgililer gunu )

2008 Nahid Emiloglu 2 gun konser

2008 Nahid Emiloglu ( Yeni yil )

....