PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan İle Serdar Ortaç Birarada!

mustimix
23-11-08, 15:30
Bu güne kadar hiçbir yerde bir arada göremediğimiz Tarkan ve Serdar Ortaç, sohbet ederek aynı locada birlikte eğlendi.

Unilife’ın başarılı ve genç sahipleri Erdem &Özgür İpekçi’nin organizasyonu ile Malibu Partileri kapsamında Önceki gece İstanbul’a gelen Gramy ödüllü parti ikonu, Roger Sanchez’in gerçekleştirdiği muhteşem parti’ye yıldız yağdı.

Kamera ve fotoğraf makinası içeriye alınmadığı için ne yazık ki bu tarihi gece objektiflere yansıyamadı.

Tuba Ünsal,Sezai Taşkent, Irmak Ünal ve Ce Mercedes’in eğlendiği geceye yaklaşık 1500 kişi katıldı…

Tarkan’la Serdar Ortaç’ın uzun sohbeti gözlerden kaçmazken ikilinin geçmişte birbiri hakkında yaptıkları açıklamaları unutmuş görünmeleri dikkat çekti…

ucankuş - 23/11/2008

x_y_z
23-11-08, 16:09
ooo..barismalarina sevindim..ikiside Türkiye'nin iki güzel sesi...tabi arada küslük olmaz...

sarıpapatya
23-11-08, 17:38
yaa bence onlar küs değildiki sadece bir araya gelmiyolardı herkez herzaman yanyana olmak zorunda değil ki aynı yerde karşılaşınca tabiki konuşurlar serdar ortaç kendi tarzında iyi tuturdu gidiyo ama tarkan la aynı işler şarkılar vs. görmek istemem açıkçası

dumbledoor
23-11-08, 17:57
tarkan seviyeni dusurmeee eski tarkan oll sahne sovun gitti saçlar giitti kariza gidio varmısın yokmusunda bile aguelera 2 milyon alıo sana 1 veriolar noluo tarkannn ltfnn eskı gunelrıne donnn

hilfa
23-11-08, 18:07
Tarkanımın hiç kimseyle polemiğe girdiğini görmediğime göre serdar ilede bi problemi olduğunu zannetmiyorum Tarkanım ne yapıyosa bir bildiği vardır.:10:

tarkantutkunu
23-11-08, 18:29
ben tarkan'ın çıkardıgı bir albüm sonrası serdar ortaç hakkında konuştugunu duymadım görmedim

pare_pare
23-11-08, 18:30
sevindirici bir haber tşkrler

Ozz
23-11-08, 18:48
Tipik, bunlar hep böyle ki. Musti ile de, Kenan ile de, Serdar ile de pek farketmiyor. Önce birbirleri arkasında konuşurlar (tarkan genelde savunma yapar, bunlar tarkan'a sataşır) sonra bi yerde görürler birbirini kanki olurlar. Sonra yeni albümlerinde tekrar aynı laflar söylenir. Belki Kenan Doğulu'yu bunun dışında tutabiliriz. Çünkü Tarkan ve Kenan gerçekten arkadaş.

MassConfusion
23-11-08, 19:16
tarkan seviyeni dusurmeee eski tarkan oll sahne sovun gitti saçlar giitti kariza gidio varmısın yokmusunda bile aguelera 2 milyon alıo sana 1 veriolar noluo tarkannn ltfnn eskı gunelrıne donnnçok doğru walla ya :(:( eski günlerini özledik Tarkan ın

İZMİRLİ
23-11-08, 20:11
inanmıyorum bu habere...

özge
23-11-08, 21:57
tarkan seviyeni dusurmeee eski tarkan oll sahne sovun gitti saçlar giitti kariza gidio varmısın yokmusunda bile aguelera 2 milyon alıo sana 1 veriolar noluo tarkannn ltfnn eskı gunelrıne donnn
arkadaşımm seviyee düşürülecek bi durum yok böle konuşmalar tarkan hayranları olarak bize yakışmaz..büyüklük yapıp barışmışlar ikiside türkiyede çok sevilen sanatçı..tmm serdar bi gaza geldi abartıp saçma konuştu ama ..halk onları örnek olmalıdır..barışmaları iyi oldu zaten bizim Tarkanımızada küsmek yakışmazdı biz onu öyle seviyoruzzz...para konusuna gelincede bu tür haberlerin doğruluğu yokk uydurmaa şeylerle konuşmak doğru değil..saçları sahnesi ve karizmasıda mükemmell..bunları farketmen için konsere gidip en önde yer kapmanı tercih ederimm çünkü öyle daha muhteşemmm:10:

denizmavisi
23-11-08, 23:18
O kadar Tarkan'ın arkasından konuştu utanmadan karşısına çıkıp sohbet edebiliyorsa pes yani

eLiF
24-11-08, 00:05
pek inandırıcı gelmedi...

tarkaseksüel
24-11-08, 01:34
küs olduklarını bılmıyordumm hadi hayırlısıs

siboss1992
25-11-08, 00:23
ne güzel barismislar.. aslinda onlarin düetide bir degisik olurdu...

TARKANFREAK
25-11-08, 01:29
serdar o. kesin tarkanla konustum diye hava atmistir arkadaslarina:28:

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)

dumbledoor
25-11-08, 01:37
Tamam Tarkan Hayranıyız ama bi eski konserleri dusunun bi şimdikileri bi eskı lazerlı ateslı super sahneleri dusunun şimdi arkada iki tane ekran olan sahneyi bi eskı dansı bide şimdikini :( sevinerek solemıyorum ama tarkannn ltfnnn kendıne gelll

devilscream
25-11-08, 01:53
evet güzel bi yaklaşım:18::28:

Cihan
25-11-08, 02:36
Serdar'la ne isin var yahu, birak konusma. :)

qüccin
25-11-08, 23:00

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)

kesinlikle katılıorm:28: çok doğru bi tespit:28: :28:

xenophia
30-11-08, 16:19
Ben Serdar Ortaç'ıda Beğenirim,Tarkanla Aralarının Düzelmesi Çok Hoş

Yaksklm_tarkn
04-12-08, 23:31
sohbet etmeleri normal aslında ama sedar ortaçın tarkanı açıkçası pek sevmedini düşünüyorum..ama bir araya gelmişken sohbetleri koyulaştı heralde hehh :) ha bu arada bi düet söz konusu mu diye sordular serdar ortaça açıkçası ben kesinlikle tarkan ve serdar ortaçdan bi düet istemem güzel olcanı sanmıyorm/// gerçi işin için de tarkan warsa o iş güzel olur ama en azından şimdi kulağa hoş gelmiyorrr.....