PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25 ocak imza gününe gidemeyenler :):)

kevser
11-11-08, 20:32
üstünden çok çok uzun zaman geçmiş olsada sizinle paylaşmak istediğim harika bi anım var.25 ocak imza gününü görünce aklıma geldi anlatmak
tarih 4 Ocak 2008 tarkanın imza günü var biliyosunuz sabahın köründe abimide aldım zorla gittik hava da kötüydü biliyosunuz zaten ertelendi azcık bir gözyaşıyla 25 ocağı beklemeye başladım.O gün geldi ve aynı gün karne alma günüydü malesef annem de eve gel gitme imza gününe dedi bende dinledim işte annemi iyikide dinlemişim diğer akşam haberlerde izleyince olanları tam 2 gün ağladım ve sürekli anneme senin yüzünden demeye başladım annem dayanamadı tabi ağlamama üzülmeme hitti aramış anlatmış böyle böyle ...
sağolsun orda çalışan melekler meleği bitanecik esra ablacımda demiş tamam ayarlarız bişeyler 31 ocakta benim doğum günüm olduğundan bana bi hediye yollamak istemiş ve yolladı da.tam hediye geldiği sırada bende eve geldim paketin üzerinde hitt produksiyon yazdığını görünce şok oldum tabi hemen açtım paketi bi mektup vardı tarkandan değil tabiki esra abla yazmış bana birde adıma imzalı bi albüm saat 13.24 tü:D aldığım en güzel doğum günü hediyesiydi bu ve bu yaz ki harbiye konserlerine gitmemi sağlayan yine esra abladır yani eğer imza gününe gitseydim bunların hiçbiri olmayacaktı(her işte bi hayır varmış yani) tabi en şanslı annem o esra ablayı aradığında o da tarkanı aramış ve annem konuşmalarını duymuş işte böyle
gereksiz ve eski bi anı belki ama paylaşmak istedim işte

bounce
11-11-08, 20:45
bençe çok süper bi anı iyi ki paylaşmışsın ne yapsam bende mi anneme aratsam hitt iii:)

herseyim
11-11-08, 21:35
cok guzell :) ne guzell bir ani ;)

hilfa
11-11-08, 21:48
çok güzel bir anı.bizimle paylaştığın için teşekkürler.tarkanımın kaendisi nasıl düşünceli ise etrafındaki çalışanlarda aynıymış:41: tarkanıma da bu yakışır:10:

kevser
12-11-08, 02:33
önce iki gün kadar ağlayıp annenize senin yüzünden oldu demeniz lazım :)
sonra anneniz yapar emin olun ama her çalışan aynı değil bunu söyliyim esra abla izne fln çıktığında telefonu açan kız döver gibi konuşuyo:):)

prenses_elaa
14-11-08, 19:55
ne güzelllllllllll ama benim annemin aklına ile delmez böyle bişey

diLosh
29-03-09, 19:39
aynen ben aneme sölesem böle beni odaya kapatr baöğür istediin kadar şmdi der :D hayatta aklına qelmez böle incelik ='( çok şanslısn (=

siboss1992
29-03-09, 22:00
evet ya.. benim annemin gelir ama nereyi aricani bilmez..
süper ani canim..

angelboyy23
29-03-09, 23:49
vay be darısı başımıza..ama izmire gelmiyo ki hiç..:(

didar
30-03-09, 13:08
gerçekten çok güzel bir anıydı.darısı bizim başımıza.böyle bişey olsa annemin hiç aklına gelmez böyle bişey.senin annen yine düşünmüş seni aramış.ahh ahh nerde bizde böyle anne.