PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 29 ekim 2008 konseri

szr67
30-10-08, 19:09
dün boğaz'da lazer gösterilerinde görevim bittikden sonra evime yol alırken.beşiktaş barboros meydanın da mustafa sandal konser'iyle karşılaştım.29 ekim cumhuriyetimizin 85.yılını kutlamamıza rağmen mustafa sandal sehirci toplıyamaması çok komiğime gitti.Bu basın mustafa sandalı tarkan ile karşılaştırıyorsa bunda bir sorun olduğunu görüyorum.Tarkan normal konserlerinde 100 bin topluyor.mustafa sandal 29 ekimde meydan da konser veriyor.sehirci sayısı 1000 kişiden az..basına sesleniyorum.Tarkan ile mukayese ettiğiniz insanları biraz ölçüp biçerseniz.çok iyi olacak.:13: :16:

garez
30-10-08, 21:07
vallahi kardeşim doğru söylüyorsun ben de sabah haberlerde izledim sana hak vermemek elde değil.

tarkaseksüel
30-10-08, 23:54
onaşrın hosuna gıden bu yaaa ınsanları birbirine düşürmekk zaten turkıye de tarkan la aynı düzeyde olan b sanatçı yokkı artıkk mustafa sandal ımı ir görüyolsr ne yapıolarsa bence turkıyede tarkandan sonra en iyi erkek sanatçı kenan doğulu kim ne derse desinn yok ferhat gocermış en cok satan yok ismail yk mışş kenan doğuluya laf ettirmem

bounce
01-11-08, 06:30
dün boğaz'da lazer gösterilerinde görevim bittikden sonra evime yol alırken.beşiktaş barboros meydanın da mustafa sandal konser'iyle karşılaştım.29 ekim cumhuriyetimizin 85.yılını kutlamamıza rağmen mustafa sandal sehirci toplıyamaması çok komiğime gitti.Bu basın mustafa sandalı tarkan ile karşılaştırıyorsa bunda bir sorun olduğunu görüyorum.Tarkan normal konserlerinde 100 bin topluyor.mustafa sandal 29 ekimde meydan da konser veriyor.sehirci sayısı 1000 kişiden az..basına sesleniyorum.Tarkan ile mukayese ettiğiniz insanları biraz ölçüp biçerseniz.çok iyi olacak.:13: :16:
kanıtlara bakarak konuşuyorum ki sezer musti konserinde dediğin rakamdan bi hayli fazlası vardı....hem tarkanla mustinin karşılaştırıldığı tek kulvar bu değil albüm satışları yapmış oldukları şarkılar avrupa da tanınma v.s v.syani ilk başta aklıma gelenler bunlar...bir tarkan hayranı olarak mustiyi de çok fazla dinlerim dinlemeyenlerinden çok şey kaçırdığını düşünüyorum(bu benim fikrim)
tarkan bir numara her zaman....musti de tarkandan sonra pop müzikte 2.numara dolayısıyla musti ile tarkanın karşılaştırılması çok doğal...her zaman 1.ile 2. karşılaştırılır...her konuda sanattan spora....siyasetten kültüre kadar...

MassConfusion
01-11-08, 07:29
bounce ye katılıyorum bencede Mustafa Sandal ı bende dinliyorum gerçekten güzel müzikleri var...

herseyim
01-11-08, 09:14
muzikleri guzell amaa ne yazikki tarkanin yanindan bile gecemezz ;)

prenses_elaa
01-11-08, 15:47
bence tarkan la mustafa sandal ın karşılaştırılması yanlış

Ozz
01-11-08, 16:54
Bence Mustafa Sandal çok yetenekli bir müzisyen. Birçok bestesini, Tarkan'ın şarkılarından daha başarılı buluyorum. Ama Mustafa Sandal'ın en büyük hatası şarkılarını kendisinin okuması. Bu nedenle o şarkıların güzelliğini anlayamıyoruz. Yani sesi ve yorumu yeterli değil. Dolayısı ile beste ve söz yazarlığı konusunda Tarkan ile yarışabilir hatta öne de geçebilir ama şarkıcılık ve konser performansı olarak kesinlikle Tarkan ile kıyaslanamaz. Mustafa Sandal'ı canlı olarak dinleyen birisi olarak, bu karşılaştırmanın Tarkan'a haksızlık olduğunu düşünüyorum.

siboss1992
02-11-08, 19:23
Mustafa Sandalin Sarkilarini bende sevmiyorum ama neyazikki
bazen Tarkanin hakkinda elistirileri oluyo...
Kendine cok güveniyo diyelim.. ama Tarkanin 1 Numara oldugnu anlamis degil...

kevser
02-11-08, 22:37
aya benzer yüreğiiii :):) aklıma bitek bu kalmış nedense o adamla ilgili:)

trkntrkn89
02-11-08, 22:38
tarkan 1 numara onu bi kenara koyalım,2 numaraya gelince bencede mustafa sandal dır.kenan doqulu son albümünden bi cakkıdıyla gündemde başka hiç bi şarksı o kadar ii diil,serdar ortaçta iyi hatta bence kenandan da iyi ama hep aynı,mesela kenan doqulu shake it up şarkısı berbattı tarkanın yabancı albümünden her şarkı ona bin basardı ama kenanda medyayla iyi yani arkası saqlam,bi sıralama yaparsam
1-TARKAN(öbürleriyle arasında çooooooooook fark var:D)
2-musti
3-serdar ortaç
4-kenan doqulu
5-mirkelam

bunlar benim düşüncem....

erdem
03-11-08, 00:04
doğru söylüyosun da 100bin abrtmışsınn be....