PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aman Aman Acaba Hip`s Don`t Lie Olabilir Mi?

serkan
25-05-06, 19:18
arkadaşlar shakira wyclef jean le düet yaptığı son single`ı hip`s don`t lie ile tüm dünya listelerinde ilk 5`te...çoğundada birinci.

wyclef jean çoktandır bi projede yer almıyodu..bu sayede onu tüm dünya yeniden hatırlamış oldu...bu da tarkan için büyük avantaj...

benim herkese iki sorum olucak...objektif olarak cevaplarınızı bekliyorum...

1- aman amanın çalıntı versiyonu cd`deki versiyonundan daha iyi değil miydi?

2- sizce klip çekilden sonra bu şarkıya hip`s don`t lie gibi bi başarıyı yakalayabilir mi?

fikirlerinizi merakla bekliyorum..
teşekkür ederim.

http://img131.imageshack.us/img131/6201/tarkannew0df.jpg (http://imageshack.us)

eastanbul
25-05-06, 19:23
Temennimiz aynı başarıyı yakalaması ama çok iyi bir tanıtım gerekli! aman aman'ın kalitesi bu başarıyı elde edebilecek seviyede! inşallah klip çeker'de bizde görürüz...

HakanÇelik
25-05-06, 19:37
serkan'cım bu başlığı yanlış yere açmışsın.
keşke eleştiriler bölümüne yazsaydın...

serkan
25-05-06, 19:56
uykusuzum hakan farkında bile değilim...rica etsem alabilirmisin o bölüme?

Blg
25-05-06, 21:05
bencede çalınmış versiyonu cd'deki halinden daha iyi.
cd'deki halinde wyhclef jean nerdeyse yok gibi bişey.

bbbeats
26-05-06, 00:29
Eger Tarkan Wycleff'le beraber klip yaparsa i$ tamamdir arkadaslar...görürsünuz her tarafi sallar, aha buraya yaziyorum...yani Wycleff'le beraber klip çekmek ne demek...adam bir kere büyük bir isimdir....ve INSALLAH 3'inci klip Wycleff'le beraber olur...keske 2'nci'ye çekseyde (2'incisi 'Start the Fire')...tüh be keske Tarkan'a sesimizi duyura bilseydik!!

ercn
26-05-06, 00:34
Eger Tarkan Wycleff'le beraber klip yaparsa i$ tamamdir arkadaslar...görürsünuz her tarafi sallar, aha buraya yaziyorum...yani Wycleff'le beraber klip çekmek ne demek...adam bir kere büyük bir isimdir....ve INSALLAH 3'inci klip Wycleff'le beraber olur...keske 2'nci'ye çekseyde (2'incisi 'Start the Fire')...tüh be keske Tarkan'a sesimizi duyura bilseydik!!

why dont we amerika için yapılmış bir şarkı.Eğer amerikada tarkanın albümü cıkarsa klip gelebilir...

eratin
26-05-06, 00:59
sana katılıyorum ezgi :36_1_11:

b_a_S_k
26-05-06, 01:31
...tabi tabi tabi yawwruuumm
http://img300.imageshack.us/img300/5549/funny82op7jz.gif

ercn
26-05-06, 02:57

ben sana katılmıyorum.orjinaliyle çalıntı versiyonunu bi karşılaştır.sadece çok ufak degişiklikler var.istersen ben sana hatırlatm

şarkı başlarken wyhclef istanbul today diye başlıyor.orjinalinde ise onu çıkarmışlar.keşke çıkarmasalardı.bide calıntı versiyonunda şarkının aralarnda here we go diyor zannedersem.orjinalıni ok! go ile degiştirmişler.

degişiklikler çok ufak.ondanda bişey olmaz zaten:4:zaten wyhclef bu şarkı için baya ugraşmış diye duydm ben.

cio
26-05-06, 20:49
bence hips don't lie'dan fazlası olabilir,tarkan sanırım 3. single olarak saklıyo,aman aman'ı,kasım'da abd'de çıkacağını düşünürsek 'come closer'ın,zaten ona klip çekmezse,istifa ediyorum!
:36_1_2:

Blg
27-05-06, 20:16
ben sana katılmıyorum.orjinaliyle çalıntı versiyonunu bi karşılaştır.sadece çok ufak degişiklikler var.istersen ben sana hatırlatm

şarkı başlarken wyhclef istanbul today diye başlıyor.orjinalinde ise onu çıkarmışlar.keşke çıkarmasalardı.bide calıntı versiyonunda şarkının aralarnda here we go diyor zannedersem.orjinalıni ok! go ile degiştirmişler.

degişiklikler çok ufak.ondanda bişey olmaz zaten:4:zaten wyhclef bu şarkı için baya ugraşmış diye duydm ben.

ayrıca aralar da whyclef "eee" diye bir şey yapıyor onu çıkarmışlar, back vokallerde ney sesiyle beraner birşeyler mırıldanıyordu onu da çıkarmışlar.

eratin
27-05-06, 22:05
ezgi çok dikkatlisin bravo bravo

Blg
28-05-06, 00:24
ezgi çok dikkatlisin bravo bravo

:s323ok6ct:

eratin
28-05-06, 01:12
:36_3_15: :36_3_15: :36_3_15: :36_3_15: :36_3_15: :36_3_15: :36_3_15:

hhcatak
28-05-06, 03:51
bence de çalıntı daha güzeldi değişiklikler çok ufak ama şarkıyı biraz daha renklendiriyordu keşke albümün çıkış şarkısı olsaydı çok daha iyi bir grafik yakalardı albüm

ercn
28-05-06, 03:54
önemli olan şarkının dogru zamanda kullanılmasıdır.Aman aman amerika için yapılmış bir şarkı.Albüm amerikada çıktığında eminimki wyh dont we çıkış parçası olucak...