PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan.sağolsun gedizi tartışıyoruz

tarkaseksüel
23-10-08, 17:03
Pop yıldızı Tarkan’ın Orhan Gencebay’la birlikte Uyan şarkısına Gediz Havzası’nda klip çekmesi nehrin kirliliğine ilişkin tartışmaları yeniden gündeme getirdi. Akademik çevreler sürece dahil edilmemekten, yetkililer ise kaynak yetersizliğinden şikayetçi
window.google_render_ad();

Tarkan ve Orhan Gencebay’ın “Uyan” şarkısının klibinin bir bölümünü Gediz Havzası’nda çekmesi, nehrin kirliliği konusunda tartışmaları yeniden gündeme getirdi. Ege Üniversitesi (EÜ) Çevre Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ümit Erdem “Gediz’in ölüm kustuğuna” dikkat çekerken Manisa Valisi ve Gediz Havzası İlleri Çevre Koruma Hizmet Birliği Başkanı Celalettin Güvenç, kurtarma planının hazır olduğunu söyledi.

haberin devamı için: taraf gazetesi (http://www.taraf.com.tr/haber/19699.htm)

ben tarkanı her zaman kı gıbı kutluyorum birşeylerın olabılmesı yapılabılmesı için sanatçıların destek vermesını ve yaptıklarını söylemeelerini doğru buluyorum.bazı sanatçılar bir çok yardım yapar ama mütevaziliklerinden dolayı yaptıklarını söylemezler bence bu çok yanlış çünkü eğer sanatı kişi yaptığını söylerse hhayranlarına onun peşinden gider ve onun yaptığını yapmaya çalışır.tarkanda bole yaptı. doğru değilmi hemen gidip doğadergisine kayıt olmadıkmıı???

Ozz
23-10-08, 17:13
:17: Klavyesi düzelmiş... :18: :18: haber için teşekkürler...

herseyim
23-10-08, 17:34
cok iii bence tartisilmasii lazimm zaten cok tesekkurler :)

TARKANFREAK
23-10-08, 17:49
tabiki desteklememiz lazimm.tarkanda öncümüz oldu bu konuda

MassConfusion
23-10-08, 18:07
evet doğru ama ne yazıkki diğer sanatçılarda Tarkan gibi bazı şeylere destek wermesi gerekir olsun Tarkan Gediz vadisiini öne çıkartması bile şu an bence mükemmeldir umarım Tarkan doğa için daha birçok şeyde öncülük yapar we bizde destekçisi oluruz...

erdem
23-10-08, 18:21
ii buluşsun (tarkannn..............

sEçİl
24-10-08, 04:32
her zamankı gıbı iyi bir işe daha sebeb oldu tarkanım(=