PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan hayranı olmak size ne kazandırdı?

hilfa
21-10-08, 15:28
tarkanı tanıdıktan sonra sigarayı bıraktım,hayata pozitif bakmaya başladım,herşey mümkün eğer inanırsan dedim.çünkü onu çooooook seviyooorrruuuum:10:

tarkaseksüel
21-10-08, 15:30
bana.isizleri.kazandırdı.çünkü.etrafımda.bir.tarka n.düşmanlığı.var.tek.kaldım

ben.nasıl.bole.oldum.anlamadım:D

hilfa
21-10-08, 15:32
tarkanı çekemeyen anten taksın.biz varız biz kocaman bi aileyizz.

herseyim
21-10-08, 16:18
tarkan bana herseyi kazandirdiii :D

MEGAFUN
21-10-08, 17:50
kulak pasımı sildi

serce
21-10-08, 18:00
ben siki bir hayrani oldumu söyliyemem ama severim dinlerim.
bana da türkiyeyede yurt disinada güzel müzik kazandirdiini düsünüyorum

sarıpapatya
21-10-08, 18:38
hayata pozitif bakmayı öğretti başarılı insanların eleştirildiğini ve bununla nasıl başa çıkılıcağını öğretti ayakların yere basmasının ne olduğunu gösterdi her ne konumda olursan ol mütevazi olmak nası bişey herkeze gösterdi... daha ne yapsın:)))

didar
21-10-08, 18:38
tarkan sayesinde hayata daha ii tutundum.şarklarıyla sesiyle kulaklarımızın pasını sildi "megafun" un dediğ gbi.

szr67
21-10-08, 19:57
türkmüziğinde kaliteli müzik dinlememi sağladı.teşekkürler:20:

bounce
22-10-08, 01:20
ben hep şarkılarıyla ilgilenirdim ta ki ingiltere konserinden sonra dediği bir cümleye kadar
hayatta hata diye birşey yoktur tecrübe vardır diye
bu sözle kendime geldim ve tarkanın bu felsefesiyle sorunlarla daha kolay başa çıkıyorum yanlış yaparsam da bu bana tecrübe oldu bir daha farklı davranırım diyorum
teşekkürler tarkan şarkıların ve felsefenle hayatımda olduğun için

Yaksklm_tarkn
22-10-08, 01:21
en yükseklerde olsan bilee havaya girmemen gerektiini insanalara yüksekten bakmaman gerektiğini daha mütavazı daha tarkanımsı davranmak gerektiğini öğretti bana tarkan, tarkanı sevmek, ona aşık olmakkkk

aresalimis
22-10-08, 05:46
öncelikle ve tabiki tarkanı,mütevazi olmayı,hayata poztif bakmayı,şarkılarıyla yalnız olmadığımı,mutlu olmayı,kendin olmayı seni seviyorum dünya starı

didar
22-10-08, 19:42
şarkıları beni sakinleştiriyor,sürekli TARKAN ın şarkılarını dinlemek istiyorum.üstümdeki bütün yükü alıyor şarkıları

sEçİl
25-10-08, 02:51
tarkan kendıme getırdı benı her sozuyle sonra her sorunumda her uzuntumde sarkılarıyla destek oldu canlarım sızı çok sewıyorum sozuyle daha bır yanımda yakınımda kalbımde oldugunu hıssettımm sayesınde ruyalarım renklendı(süreklı onu dusundugum için her gun ruyamda)ayy daha napsın yerım ben onu o yasam kaynagım benım sarkılarıyla kendıme gelıorum...tesekurler tarkanımmm sen benım inci tanemsin herseyımsin..!!!!

Inge
25-10-08, 06:15
1. Yeni arkadaslarimi buldum
2. Zevk aldim müzikten
3. Fantezi ve erotik düslerimi aldim
4. Türkce ögrendim
5. Hayat bir dostumu buldum (Tarkan)
6. Eneteresan konular ilgili düsündüm ve tartisindim
(Türkiye, Ramazan, sünnet, Atatürk konular falan)
7. Egitimi degistirdim (kültür psikoloji yaptim, Türklere arastirma yapiyorum)
8. Ask ile ilgili önemli bir ders aldim: karsiliksiz bir ask yasamak, sadece seven kisi icin degil, ama sevilen kisi icin de güzel degildir. Birak bundan, devam etme, duygulardan vazgecebilrsen herkes daha mutlu olacak.
9. Cizgileri ve portreleri nasil cizmek ögrendim
10. Hayatimin hikayesimi, renkli bir macerayi aldim

kevser
25-10-08, 19:52
Tarkanı severek sevmeyi öğrendim ben yaşımda müsait buna çünkü:)
ilk onu sevdim hep onu sevicem iyiki varsn Tarkanım

x_y_z
25-10-08, 20:17
ooo bir çok sey..öncelikle Tarkan'i taniyarak,bu siteye ulastim ve bir cok arkadas edindim,bir cok sevdigim Tarkan fani oldu,'kaliteli pop müzik' adimini ilk onda 'hepsi senin mi' sarkisiyla buldum,ve pop müzigi hep sevicegimi düsündüm.
daha sonra 'karma' albümünü imzalattim Tarkan'a,yani imzali bir albüm kazandirdi,bir cok konserini izledim,su ana kadar 'tüm'[uyan ve siyah kapli bounce haric] albümlerini kazandim,magazin programlarinda gördügümüz 'hep ayni yüzler' den biri olmadigi icin medyadan hep bi adim uzak kalmaya calistigi icin bana - fanlarina - cok sey kazandirdi...edebiyat dersim her zaman kötü olmasina ragmen,'metamorfoz' sayesinde bir cok ata sözü ve deyim ögrendim.
come closer albümünde ingilizcyi daha cok bi ilerlettim,'dudu' albümünde bi insanin 'uzun ince bir yoldayim' gibi zor bir sarkiyi nasil bu kadar güzel yorumlayacagini ögrendim..'karma'da ilk kez felsefi bir kelime ögrendim..'ölürüm sana' da 'Türkiyeden star cikmaz' kelimesinin yalan oldugunu,ve Tarkan'in tek dünya stari oldugunu ögrendim.'acayipsin' de,'sarki böyle okunur' dedim ve 'sen accayipsin' diyerek albümlerini toplamayi ögrendim..ve daha bir cok sey..ask,mutluluk,zafer,para,sevgi,yolculuk,siyase t,din,ekonomi...her sey..herseyi o bana kazandirdi,var oldugun ve olacagin icin tekrar tesekkürler,bogaz'in prensi !

YSMN
30-01-09, 19:35
Kaliteli müzik nedir bana tarkan gösterdi!

bns pnr
30-01-09, 19:43
hayatım tarkanla güzel sesi kendisi pozitif enerji veriyoo herseyiyle bna :D:D::D seni seviyorum tarkannnn