PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düsseldorfta hayaller gercek oldu...

TARKANFREAK
20-10-08, 04:23
arkadaslar öncelikle animi yazmadan önce forum yöneticilerine cok tesekkür etmek istiyorum.iyiki varsiniz arkadaslar..

hemen konuya gireyim..:)

evt büyük gün gelmisti ve biz herzamanki gibi saatler önce konser salonunun önünde toplanmistik.saatler gecti ve gittikce tiklim tiklim olmaya basladi konser alani.bir yandan yagmur bir yandan kalabalik artik cok sabirsizlasmistik.her konsere büyük umutlarla gidiyorduk.hep tarkanla bulusma ve tanisma umuduyla...ama her konser sonrasi o büyük hayaller bir balon gibi patlayip yerini hüsrana birakiyodu..ama bu sefer birsey olmustu..sanki omzumuza bir iyilik melegi kondu..neyse o melek kendini biliyo...

neyse...insanlarin alinmasina bir saat falan kalmisti iceri.sonra icerde korumalar toplanmaya basladi.herkes hazirdi.bi anda camin ardinda canim arkadasim harunu gördüm.evt o harundu ve yaninda leventle beraber bana dogru geliyodu.kapiyi actilar ve beni iceri aldilar.sonra ebru arkadasimizi sokmaya calistik iceri ve levent abimiz bizi kirmadi.ebruyuda aldiktan sonra leventi takip ettik.o bizi bir odaya götürdü.burda bekleyin tarkan gelir falan dedi.kendisi bayada espirili.siz bekleyin ben sizi 3-4 saat sonra almaya gelirim diyo hehe.sonra yanimiza biri yaklasti ve HI! dedi.kafami saga dogru cevirdim ve o kisiye baktim. bir baktim Tarkan yanimizda duruyo.cok ama cok heycanlandim orda.kalbim yerinden cikicakti sanki anlatamam o ani:) sonra Tarkanimiz herkesle teker teker el sIkIsti ve ismimizi sordu.cok cana yakin ve cok mütevaziydi herzamanki gibi.sonra resim cektirdik beraber.canim cok heycanlisin kalbimin sesini duyuyorum dedi ve gülümsedi canim benim:))) teker teker resimler cekildik forumda gördügünüz gibi.cok karizmatiksin dedim tarkana.yok canim abartma dedi.yok dedim abartmiyorum sen her halinle cok yakisiklisin dedim.sen birde benim yataktan kalktigim halimi gör dedi:))o halinide cok beyeniyoruz dedim.yok herkes beyenmiyo dedi:) onlar dedim seni kiskananlar seni cekemeyenler.evt galiba haklisin dedi tarkanim cok hüzünlü bir bakisla.sen üzülme tarkanim dedim.:) sonra arkadaslar resim cektirmek istedi.sohpetimiz yarida kaldi:) hehe.neyse sonra o muhtesem konser basladi.dedikodu dan sonra yaptigim o pankarti actim.pankartta söyle yaziyodu: SENI CEKEMEYEN ANTEN TAKSIN. hehehe.tarkan bu pankarti cok beyendi yüzünden anladim:) sahneden dogru güldü ve acaba hala cekemeyenler varmidir diye sordu. bende bilmiyorum vardir heralde dedim.canim benim dedi ve o beni heycanlandiran öpücügünü atti muahhhhh diye:) diger pankartimdada www.tarkancoll.com yaziyodu:) arkadaslarla salladik hep havada.en güzelde o oldu zaten. bu arada sabah 4 e kadar pankartlarla ugrastim arkadaslar.gerci pek güzel olmadi ama üstünde yazan daha önemli tabi:) cok detaya girmicem arkadaslar yoksa yaz yaz bitmez..sonra ne yazikki o muhtesem konserin sonuna geldik...tarkan 3 kere sahneye geri döndü ve salladi salonu..konser cok güzel gecti.insanlarin yarattigi atmosfer muhtesemdi.tarkan kalabalikta kendinden gecti.seyirci her sarkida eslik etti tarkana.tarkan cok duygulandi...tarkan defalarca süpersiniz dedi.

iste benim unutamayacagim anim buydu.düsseldorf konserinde yasadiklarimi ömrüm boyunca unutmicam arkadaslar.darisi sizlerinde basina..levent abimizinde tabi cok büyük payi var bu mutlu sonda:) ona cok ama cok tesekkür ediyorum.levent abimiz cok sert ve pek güleryüzlü gözükmesede onun kalbi pamuk kadar yumsak.cok iyi bir insan o inanin bana.cokta espirili bu arada:)

sevgiyle kalin arkadaslar

melike

http://s5b.directupload.net/images/081019/svvc3sk5.jpg (http://www.directupload.net)
levent abi seni seviyorum

http://s2b.directupload.net/images/081019/zptdtca6.jpg (http://www.directupload.net)
ebru abla senide cok seviyoruz

http://s7b.directupload.net/images/081019/thpml5uj.jpg (http://www.directupload.net)

MassConfusion
20-10-08, 04:32
keşke bizde de öyle fırsat olsa :(:( pff ya kıskandım şimdi seni

tarkaseksüel
20-10-08, 04:49
allahım
sende
bize
nasip
et
yarabbi
bizide
gör
püpüppüpüüpüpp

sEçİl
20-10-08, 11:20
senin adına çok mutlu oldummm inşallah bır gun bızde senın gıbı dokunup konusabılcez tarkanla(=

HURRICANE
20-10-08, 15:06
Melike Allah Kalbine göre vermiş;)İnan bu anı en az kendim yasamış kadar sevindim mutlu oldum;)Konserlerde Levent Ağaoğlunun bu samimi tavırları yardımları takdire şayan sağolsun var olsun.....

ezel1710
20-10-08, 17:49
gercekten mutlulunu aylasioruz .
darisi bizim basimiza .

didar
20-10-08, 17:58
senin adına çok mutlu oldummm inşallah bır gun bızde senın gıbı dokunup konusabılcez tarkanla(=
inşalllah bizde görürürz o günleri:10:

gülcan
20-10-08, 21:37
N e kadar güzel senin adına çok sevindim:)

gence
20-10-08, 22:01
Çok iyi ya.Gerçekten çok az kişinin başına konar bu talih kuşu:)

TarkanColl
20-10-08, 22:48
Melike çok sevindim okurken heyecanlandım.

İnşallah yavaş yavaş tüm Tarkan hayranlarını Tarkan ile buluşturacağız arkadaşlar. Siz gidebileceğiniz konserleri bize bildirin, Tarkan ile buluşmanız için elimden geleni yapacağım emin olun... :20:

buse naz
21-10-08, 00:01
senın adına cok sevındım.keske bende onu gorebılseydım. allahım sen banada onu gormeyı nasıp et yarabbım

tarkaseksüel
21-10-08, 00:12

İnşallah yavaş yavaş tüm Tarkan hayranlarını Tarkan ile buluşturacağız arkadaşlar. Siz gidebileceğiniz konserleri bize bildirin, Tarkan ile buluşmanız için elimden geleni yapacağım emin olun... :20:yaa.insallah.olur.yaaa.7.senedır.tanışmak.için .çabalıyordum.inşallah.sizlerin.sayesınde.olacakk

Pamela_beyazgul
21-10-08, 00:15
ah canim cok sevindim cok mutlu oldum senin adina

Rumeli59
21-10-08, 00:56
Ay canim benim Melikemmmmmm:-))) seni cok seviyorummmmmmm:-))) iyi ki Tarkancoll forum var yoksa Tarkanla resimleri cektirmezdik!!! Cok tsk ederim Ebrucum!!!!

TARKANFREAK
21-10-08, 03:02

İnşallah yavaş yavaş tüm Tarkan hayranlarını Tarkan ile buluşturacağız arkadaşlar. Siz gidebileceğiniz konserleri bize bildirin, Tarkan ile buluşmanız için elimden geleni yapacağım emin olun... :20:

iyiki varsin ebru ablam:41:

sana ne kadar tesekkür etsek azdir tabi.cok emegin var üstümüzde
seni cok seviyoruz:29:

x_y_z
21-10-08, 03:07
güzel bir anı olmuş.allah herkese tarkan'la tanışmayı nasip etsin..

TARKANFREAK
21-10-08, 03:08
Melike Allah Kalbine göre vermiş;)İnan bu anı en az kendim yasamış kadar sevindim mutlu oldum;)Konserlerde Levent Ağaoğlunun bu samimi tavırları yardımları takdire şayan sağolsun var olsun.....

cok tskler hurricane.levent abi gercektende göründügü kadar sert biri degilmis bunu bu konserde anladim.darisi tüm tarkancilarin basina diyorum.cok güzel bir duygu tarkana dokunabilmek ve nefes alisini hissetmek:10:

-------------------------------------------------------------

ebrucum canim bende seni cok seviyorum arkadasim :41:
evt iyiki tarkancoll.com var ve bu güzel insanlarla biraradayiz:41:

devilscream
21-10-08, 03:31
Sizin için güzel bi sans,güzel bi ani olmus
Pankartlar da cok güzel olmus:20:
Allah tüm Tarkan fanlerine Tarkan la görüsmeyi nasip etsin

scorpioness
22-10-08, 03:24
Daha önce Tarkan'la görüşmemiş üyelerimizi görüştürmek bundan sonra ki amacımız anılar bölümüne yenilerini katmak güzel olur aynı heyecanı başkalarınında paylaşabilmesi için sizler de gerekli özeni gösterin teşekkürler.