PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : uyan ve sonrası

bounce
20-10-08, 01:23
arkadaşlar metamorfoz u beğenen oldu olmayanlarda bi o kadardı ve bende beğenmeyenler arasındaydım bu konu üzerinde çok durmayacağım çünkü çok konuşuldu tartışıldı....uyan şarkısının tarkan hakkında düşüncelerim için çok önemi vardı ya şarkı iyi olmamışsa tarkan a kin kusanlar iyice azıtacaktı ve bizim elimizde bunu savunacak pek fazla argüman kalmayacaktı
şu an uyan ı dinliyorum....uyan beklediğimin ötesi olmuş süper olmuş...ve ntv de tarkan yeni yıldan sonra yeni albümünün prodüksüyonuna başlayacağını söyledi ve uyanı referans olarak kabul ettikten sonra yeni albümü 4 gözle bekliyorum....çünkü tarkan halen bitmemiş...uyan diyor aslında bunu birazda kendisine söylemiş uyan tarkan uyan diye.....
kendisi de yaptığı hatayı anlamış görünüş açısından imajını da değiştiriyormuş.... ayrıca bilgisayar ağırlıklı bir alt yapının da olmayacağını dile getirmiş
tarkan a yeni albümünde başarılar...bir de şunu söyleyeyim yeni albümün o kadar fazla bekletmemesinin nedeni bilge ayrılığı sonrası yazdığı şarkılardır diyorum ayrıca tarkan ın sevgilisinin olmadığı dönemlerde çıkardığı albümler daha bi hoş karma ve ölürüm sana gibi......
hadi tarkan yine mest et bizi.....

herseyim
20-10-08, 02:14
bencedee cok guzell olduuu gercektenn manalii bir sarkii olduu ;)

tarkaseksüel
20-10-08, 04:46
ayrılık
yarayacak
yano
tarkana