PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uzun sure Sonra Ilk Kez !

badboyserkan
17-10-08, 01:59
TARKAN CANLI YAYINDA!

UZUN SÜREDİR CANLI YAYINA KATILMAYAN TARKAN, DOĞANIN KORUNMASINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN NTV ANA HABER BÜLTENİNDE BANU GÜVEN'İN KONUĞU OLDU.

http://img520.imageshack.us/img520/741/makethumbni5.jpg (http://imageshack.us)

Heyecanlı olduğu gözlenen Megastar'ın Doğa Derneği için yaptığı Uyan şarkısının klibi ilk kez yayınlandı. Orhan Gencebay'ın da telefonla bağlandığı programda ünlü ikili doğanın korunması için herkesin duyarlı olması gerektiğini söylediler ve bu konuda çalışmalarının süreceğini sözlerine eklediler.

kaynak : gecce.com

herseyim
17-10-08, 02:00
cok tesekkurlerr :) super bir konusma olduu ;)

Mega Fanat
17-10-08, 02:04
Malesef ben canli izleyemedim:(
Ama indirip izliycem.

MassConfusion
17-10-08, 02:58
bende izleyemedim ama indirip izlicem

SEA
17-10-08, 13:16
Akşam izledim bende , Gerçekten de heyecanlıydı Tarkan akşam ki programda insana enterasan geliyo binlerce kişiye konser veren bi insanın ekranda heyecanlı olması.
Ama onu uzun zamandır ekranda görmemiştik iyi geldi valla, bu arada artık zayıflamasın ya yeter her gördüğümde daha da kilo vermiş geliyo ...

x_y_z
17-10-08, 14:19
maalesef bir türlü ben de izleyemedim...Ama indirip bi' an önce izlemem lazim..

didar
17-10-08, 14:40
ben izledim yaaa çok sıcak kanlı çok tatlı sözlü çok sevimli konuşuyordu hele o şaçı bakışları o gözleri beni bitirdi.o kdara güzel konuşuyordui o kadar yakışıklı olmuştuki baktıksa bakasım geldi

MEGAFUN
17-10-08, 15:09
izledim çok güzeldi

bounce
17-10-08, 16:16
tekrarını da verdiler 12.30 ta gece....banu güven de heyecanlandı tarkanın yanında.....

Yakisikli89
17-10-08, 16:38
Akşam izledim bende , Gerçekten de heyecanlıydı Tarkan akşam ki programda insana enterasan geliyo binlerce kişiye konser veren bi insanın ekranda heyecanlı olması.
Ama onu uzun zamandır ekranda görmemiştik iyi geldi valla, bu arada artık zayıflamasın ya yeter her gördüğümde daha da kilo vermiş geliyo ...

canli yayin oldugu icin heyecanli :20:
trt de belirtmisti

gülcan
17-10-08, 18:10
izledim harikaydı tabiiykide:) en son TRT de ana haber bültenine çıkmıştı;)

nergis
17-10-08, 18:27
:20: İzledim bende çoook şekerdi, evet heyecanlıydı ama programın sonunda el sallaması ve kendine özgü öpücükleri sevimliliğine sevimlilik kattı. Haber programıymış, ciddi bir kanalmış sallamadı valla süper samimiydi..

bns pnr
17-10-08, 20:33
EVET BENDE İZLEDİM CANLI CANLI SÜPERDİ YAA COK TATLI BU TARKAN YAA
COK HEYECANLANDIM TARKANI GÖRÜNCE SONUNDA İSE O ÖPÜCÜKLEERRRR
YAAA COK SEKER YAAA TARKAAANNNN
YANİ SUNUCU KIZ BİLE NASIL KEKELEDİ TARKAN KARSISINDAA COK KOMİK
YAA BN OLSAMM HİC KONUSAMAZDIMMM
AMAA BİSEYY E COK ALINDIM DGM GNÜ ARİFESİNDE Bİ DGM GNN KUTLU OLSUN DEMEDİLER NE YAPACAGINI FİLAN SORMADI PARTİ FİLAN VAR MI DİYEEE
AMAA BANU GÜVENN HEYECANDAN ZATEN BİSEY SORAMIYODU SORULARIN SONUNU BİLE TARKAN GETİRİYOO SONRA CEVAPLIYODU TARKAN DA ANLADI ZATEN Bİ ARA BAKIP ÖLE GÜLDÜÜ İZLEYENLER DİKKATINIZ CEKMİSTİRR:d

denizmavisi
17-10-08, 21:34
ben izleyebildim çok utangaç çok tatlıydı yine her zaman ekranlarda görebilsek keşke

prenses_elaa
18-10-08, 13:45
bu konuşmayı izlemek için saat 6 da tv nin başına oturdum ntv yi açtım tarkan gidene kadar da kalkmadım

kevser
18-10-08, 17:28
çok seviyorum bu adamın kamera korkusunu yaa sanki ilk defa kamera görmüş gibi her seferinde heycanlanıo utanıyo kızarıo pek bi tatlı oluyo:)

kezban12
18-10-08, 21:44
ben nasıl kaçırmışım bu nu ya

tarkaseksüel
19-10-08, 01:57
klıp
ilk
tarkan.com
da
yayınlandı

aresalimis
19-10-08, 02:01