PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cihan: Ses ve Yorum

Cihan
12-10-08, 20:47
Merhabalar, kendi sarkilarimi paylasmak istemiyorum ama baskalarina ait seslendirdigim sarkilari zamanla paylasirim:

Daglar Daglar (Baris Manco)
http://rapidshare.com/files/153320221/cihan_-_daglar_daglar.mp3.html

NOT: Indirdikten sonra pisman olanlar bana mesaj atsin. :27:

StaR
12-10-08, 20:53
Güzel yorum.. Ağzına sağlık.
Bizlerle paylaştığın için teşekkürler ;)

tarkaseksüel
12-10-08, 23:14
Merhabalar, kendi sarkilarimi paylasmak istemiyorum ama baskalarina ait seslendirdigim sarkilari zamanla paylasirim:

Daglar Daglar (Baris Manco)
http://rapidshare.com/files/153320221/cihan_-_daglar_daglar.mp3.html

NOT: Indirdikten sonra pisman olanlar bana mesaj atsin. :27: kendı sarkıları nı paylaş çünkü burdaeksıklaerı varsasoyluyoruz ve boylce gıt gıde daha yi oluyorlar bi tane gonder bakalım nasılmış senın sarkılarınn :20:

**MegaStarkan**
13-10-08, 01:01
Sesin güzelmis... güzel yorum.
Kendi sarkilarini merak ettim.

Post scriptum:
Verträgst Du keine öffentliche Kritik?

Cihan
13-10-08, 01:30
Öncelikle ilgi gösterip dinlediginiz ve sonrada yorumda bulundugunuz icin tesekkür ederim. Kendi sarkilarimi sadece burda degil hicbiryerde paylasmam, cünkü malum heryerde hirsizlar var. Piyasada o kadar cok birbirinin tekrari sarki var ki, slogan bulmak zorlasiyor. Merak edenlere söylüyorum, sarkilarimi bir kac yil icinde baskalarindan dinleyebileceksiniz insallah. Daha önce kac kere firsatini buldum ama vazgectim. Ama artik bende onlari listelerde görmek istiyorum. :) Ha bu arada iyi yada kötü her elestirinizi buraya yazabilirsiniz tabi ki, NOT diye yazdigim sadece öyle iddia olsun diyeydi. :)

**MegaStarkan**
13-10-08, 01:40
Iyi o zaman. Bence biraz kisa olmus :)
Basdan sona kadar bir sarkiyi söylerken de dinlemek isterim.

MSLNA&SİBEL
13-10-08, 10:57
sesin güzel dinlemye değer ama bi gitar eşliğinde söyleseydin daha hoş olurdu tabiki sanırım bu sadece bi deneme bidahakine bir enstürman kullan bence ve bestelerini onaylatırsan çalınsa bile kimse bir hak iddia edemez çatır çatır alabilirsin :21:

herseyim
13-10-08, 11:33
tesekkurler:)

tarkaseksüel
13-10-08, 12:59
Öncelikle ilgi gösterip dinlediginiz ve sonrada yorumda bulundugunuz icin tesekkür ederim. Kendi sarkilarimi sadece burda degil hicbiryerde paylasmam, cünkü malum heryerde hirsizlar var. Piyasada o kadar cok birbirinin tekrari sarki var ki, slogan bulmak zorlasiyor. Merak edenlere söylüyorum, sarkilarimi bir kac yil icinde baskalarindan dinleyebileceksiniz insallah. Daha önce kac kere firsatini buldum ama vazgectim. Ama artik bende onlari listelerde görmek istiyorum. :) Ha bu arada iyi yada kötü her elestirinizi buraya yazabilirsiniz tabi ki, NOT diye yazdigim sadece öyle iddia olsun diyeydi. :)yahu fı rsat insanın elıne bır kere gecerr naptın sennnn neyseee dinlicez insallahh

Cihan
13-10-08, 17:30
yahu fı rsat insanın elıne bır kere gecerr naptın sennnn neyseee dinlicez insallahh

Yok canim benim firsat elime cok gececek merak etme. :) O tür bir korkum, bir sorunum yok. 17 yasimdayken hersey icin cok erken oldugunu anladim biraz ertelemeye karar verdim. Daha biraz gelismeye ihtiyacim vardi. :)

Bu arada ben sarkilari genelde böyle acapella söylüyorum. Böyle söylemek müzik esliginde söylemekten daha zor. Ama ben zor olani seviyorum. :) Neyse, yeni kayitlarimi bekleyin...