PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metamorfoz gün gibi

szr67
12-10-08, 18:29
metamorfoz albümünün gün gibi şarkısına taktım bu aralar eğer evinde ses sistemi iyi olan arkadaşlar varsa biraz yüksek volume de dinlerlerse şarkının ne kadar kaliteli olduğunu birkez daha duyacaklardır..klip gelmeli bu şarkıya..sözleri çok iyi:20:

Ozz
12-10-08, 21:30
ben başından beri takmışımdır o şarkıya ve neden tarkan remixlerinden birini buna yaptırmadı diye de düşünürüm...

tarkaseksüel
12-10-08, 23:11
merak etme bende senın gıbı yapuıorumm amao şarkıya klıp gelmeyecek harelde

x_y_z
12-10-08, 23:23
"gün gibi" albümde en sevdigim 7 sarkidan biri..bu albümde 10 sarkimda favori olmadigindan dolayi bu 7 favori sarkiya klip cekilmesini bastan beri istemistim..3üne cekildi zaten,arada bir,vay anam vay ve dilli düdüktü bunlar..siradaki klip yine bir favorim olan cat kapi olackmis..umarim diger favorilerim gün gibi,istanbul agliyor ve hop hopa da klip ceker..eskiden 8 favori parcam vardi..dedikodudan vazgectim ben cünki o medyaya kafa tutan sarkiydi bence,tarkanin 2 sarkida medyaya kafa tutacagini zannetmem..ha bir de su var,gidip bu 4 favori sarki varken,"bam teli"ne klip cekmesin.cünki cok kötü..

xmenon
13-10-08, 02:17
"gün gibi" albümde en sevdigim 7 sarkidan biri..bu albümde 10 sarkimda favori olmadigindan dolayi bu 7 favori sarkiya klip cekilmesini bastan beri istemistim..3üne cekildi zaten,arada bir,vay anam vay ve dilli düdüktü bunlar..siradaki klip yine bir favorim olan cat kapi olackmis..umarim diger favorilerim gün gibi,istanbul agliyor ve hop hopa da klip ceker..eskiden 8 favori parcam vardi..dedikodudan vazgectim ben cünki o medyaya kafa tutan sarkiydi bence,tarkanin 2 sarkida medyaya kafa tutacagini zannetmem..ha bir de su var,gidip bu 4 favori sarki varken,"bam teli"ne klip cekmesin.cünki cok kötü..
Bam teli şarkısına yaptığın yorum çok kısıtlı bi şekilde olmuş bence çünkü şarkı kötü değil anlaşılması zaman alan bi şarkı, sevgiliye bir sitem gibi bi şey var şarkıda şarkıyı gerçekten odaklanarak dinlersen anlarsın mesajı, başlarda çok garipti şarkı dinlerken banada ama mesajı hissettikçe kalbimin bi tarafına dokunmayı başardı. (Basma sakın bam telime, yarama tuz biber ekme)

StaR
13-10-08, 02:27
Bam teli şarkısına yaptığın yorum çok kısıtlı bi şekilde olmuş bence çünkü şarkı kötü değil anlaşılması zaman alan bi şarkı, sevgiliye bir sitem gibi bi şey var şarkıda şarkıyı gerçekten odaklanarak dinlersen anlarsın mesajı, başlarda çok garipti şarkı dinlerken banada ama mesajı hissettikçe kalbimin bi tarafına dokunmayı başardı. (Basma sakın bam telime, yarama tuz biber ekme)
Çok güzel söylemişsin kanks ;)
Katılıyorum sana çok doğru..

MassConfusion
13-10-08, 02:32

Bam Teli , Dedikodu , Pare Pare Sanırım müzik anlayışımız snnle farklı çünkü bu müzikler çok güzel ii dinlediğin zmn ne demek istediğimi anlıyacaksın

herseyim
13-10-08, 06:36
ben o kadarr beenmiyorumm ondann onemli olann daha ii sarkilar vardir ;)

gülcan
13-10-08, 18:59
''Gün Gibi'' Albümdeki en nadide şarkılardan biri:)