PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hey, ben geldim!

Cihan
06-10-08, 00:46
Merhabalar ben Almanya'dan Cihan, 19 yasindayim. Kendimi bildim bileli Tarkan hayraniyim. Onunla büyüdüm diyorum hep, ki öyle zaten. Aslinda nick olarak hep "sezenkolik"i kullaniyorum ama bazen de kendi adimi kullanmayi tercih ediyorum. Sezen Aksu fanatigi oldugum icin ve kendimi en kolay o sekilde ifade edebildigim icin o nicki kullaniyorum. Müzik tutkunuyum, ve ileride profesyonel olarak ilgilenmeyi düsünüyorum. Ama su siralar bir bankada meslek egitimi aliyorum. Tam ayrintilara girmeyeyim ama hersey yolunda giderse 3-4 yil sonra istediklerime kavusacagim. Bu siteden de yillardir haberdarim ama aktif oldugum baska siteler oldugu icin katilmayi düsünmedim, cünkü heryere yetisemezdim, ki artik zaten yetisemem. Neyse, hazir Düsseldorf konserinden sonra buraya üye olmusken, bir merhaba diyeyim dedim.

herseyim
06-10-08, 00:54
hehe hosgeldin:))

x_y_z
06-10-08, 00:54
En iyi Tarkan forumuna hoş geldin "Cihan", iyi vakit geçireceğine eminim.
"sezenkolik" nickini sen mi kullaniyordun bilmiyorum ama Sezen Aksu'nun
fan sitesinde "sezenkolik" adli üyeyle mesajlasmisligim vardir,o sen misin
bilmiyorum ama,galiba sensin :D neyse tekrar hos geldin :)

Rumeli59
06-10-08, 00:55
Mrb Cihan aramizda hosgeldin:-))
Düsseldorf da ki konseri mühtisemdi dimi:-))
Umarim burda hep aktif kalirsin...

Cihan
06-10-08, 01:03
Hosbuldum arkadaslar, siteyi inceliyorum bir iki gündür. ;)

x_y_z sezen-aksu.com dan bahsediyorsan oradaki benim evet, ama Tarkan'in oldugu gibi benimde taklitlerim var, onlardan sakinin. :)

Rumeli59 konser müthisti tabi ki, daha önce hep Tarkan konserine gittigimde heyecanlanirim saniyordum ama gayet rahattim. Zaten konser gününü beklerken sürekli bende hala heyecan yok falan diyordum. Konserde herkes telefonu ve kamerasiyla kayit yaparken ben sarkilara eslik edip oynadim. :) Ama senin kadar sansli degilim, Tarkan'la resim falan cektiremedim. O da bir dahakinde olur insallah. ;)

Tarkan2006
06-10-08, 01:04
Hosgeldin aramiza cihan!

devilscream
06-10-08, 01:45
Aramiza hoşgeldin Cihan;)

**MegaStarkan**
06-10-08, 13:38
Bizden de sana merhaba o halde.
Artik aktif kalirsin umarim, hosgeldin ;)

violetta
06-10-08, 13:53
Hosgeldin Cihan ;)

MassConfusion
06-10-08, 14:12
aramıza hoşgeldin cihan

Hosgeldin Cihan,
kendini tanitman gercekten hos olmus:20:
Vallahi seni kutluyorum, o kadar insan teknolojik akima kapilip fotograf makinasina sarilip bir kac dakikalik kare yakalayacam derken konserin 100% tadini cikaramazken sen akilli davranip sadece konsere adapte olmussun.
Bende Brüksel konserinde ayni seyi yapmayi düsünüyorum, sadece eglencem ve dans etcem, fotografcilarimi getiriyorum!:18:

Forumda ii eglenceler dilerim

sEçİl
06-10-08, 14:53
hoşgeldin cihan..

Cihan
06-10-08, 20:59
Hosbuldum arkadaslar, hosbulmaya da devam ediyorum. :)

gülcan
06-10-08, 21:08
Hoşgeldin..:)

tarkaseksüel
06-10-08, 21:51
cihan hoşgeldın yawww uzak kaldın bıraz yaklaşş :D:Dd

Cihan
08-10-08, 02:11
Merhabalar, hosbuldum tekrar. Sürekli forumu mesaj yagmuruna tutmasamda Tarkan var herzaman gözümde, aklimda, dilimde, kalbimde. ;)

ayrilik_zor
08-10-08, 02:28
Hosgeldin sefalar getirdin Cihan...