PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanya Düsseldorf konseri öncesi büyük bulusma

ayrilik_zor
05-10-08, 10:35
Yazima baslamadan önce,Ebru'ya tesekkürlerimi sunuyorum,uzun bir bekleyisin ardindan o büyük gün geldi, artik Tarkan' la taniscaktim,baslangicta hersey bana bir Rüya gibi geliyordu ilk Konser tarihlerini okudugumda konsere yaklasik 3 ay gibi zaman vardi ama Tarkan'la tanisma heyecani bastirmaya baslamisti bile.

Günlerden 3 Ekim Cuma saat 12.30 u gösteriyordu uzun bir hazirligin ardindan saat 3 gibi Düsseldorf' a dogru yola ciktim tam bu sirada arkadasim Melike'den telefon geldi Harun nerde kaldin yerinde olsam acele ederdim burda uzun kuyruklar var diyordu...neyse bir bucuk saatlik yolculugun ardindan konser

Salonun'un önüne gelmis bulunuyordum.Salon önünde 3 Kuyruk vardi,ben ise kimsenin olmadigi bir giris kapisinin önünde yerimi aldim ilerleyen dakikalarda biraz kisi sayisi yükseldi iceride Güvenlik görevlilerini ve diger calisanlarini görebiliyordum,heyecanla Levent abiyi beklerken birden karsimda buldum levent abiyi ama aramizda kapali bir KAPI engeli vardi ve bu KapI yi Levent abi disinda kimse actiramazdi ne kadar el kol hareketide yapsam bir türlü beni görmedi Levent abi beklemeye basladim ayrintilara girmek istemiyorum bazi neden ve vermis oldugum sözler yüzünden.

10 senelik hasretin bitimine saniyeler kalmisti Levent abi giris kapisini acin dedi ve disari cikip Harun senmisin diye sordu bende evet benim dedim hemen beni isaret ederek onu iceri alin dedi iceri ilk adimimi attigimda,Melike nerde diye sordu Levent abi bende hemen su camin arkasinda elinde TarkanColl pankarti olan kisi cevabini verdim neyse Melike de iceri alindi ama Ebru arkadasimiz eksikti neyse onuda aldi Levent abi iceriye Sevincimiz gözlerimizden okunuyordu artik ilk denemede olumsuz cevap aldik Levent abiden az kalsin Tarkan'la tanisamicaktik ama ikinci denemede basarili oldum.

Levent abi beni takip edin dedi Tarkan'in bulundugu yere geldigimizde Levent abi sessiz olun Tarkan birazdan gelir dedi. Fotograf makinesini cebimden cikartigim sirada Tarkan'i karsimda buldum,elimi uzatip hosgeldin dedigimde Tarkan sasirdi ve aaa...sen türkmüsün dedi evet ben türküm dedigimde sen hic Türk'e benzemiyorsun dedi:4:
sonra imzalatmak icin 5 resim verdim,konser resimleriydi hepsi Tarkan resimlere tek tek bakti ve begenmedi eski bu resimler dedi neyse sonra birtanesi hosuna gitti herhalde onu imzaladi,sonra Sedat Mehder'de ordaydi beraber resim cekindik...

eee bu arada Yaa galiba seye tesekkür etmedim...

Neydi adi aslinda onu sizde taniyorsunuz( LEVENT AGAOGLU) iyiki varsin.

gülcan
05-10-08, 14:35
senin adına çok sevindim.. çok güzel anlar yaşamışsın..paylaştığın için teşekkürler..

**MegaStarkan**
05-10-08, 14:41
Güzel güzel darisi diger üyelerin basina (:

Rumeli59
05-10-08, 15:04
Haruncum hala sok´dayim ve mutluluktan konusmayiyorum:-))))

Tarkan2006
05-10-08, 15:14
Senin adina sevindim arkadasim, tüh ya ben kacirdim firsati tarkanla tanismak, bende oradaydim sonradan gördüm yaptiniz güzel pankarti. Iceri girdikten sonra rumeli (ebru) arkadaslan tanisma firsati buldum o dedi tarkanla tanisdik diye. Ne sansizlik ya. Mannheim konserinde acaba tanisma firsati bulabilirmiyim?

**MegaStarkan**
05-10-08, 15:18
Senin adina sevindim arkadasim, tüh ya ben kacirdim firsati tarkanla tanismak, bende oradaydim sonradan gördüm yaptiniz güzel pankarti. Iceri girdikten sonra rumeli (ebru) arkadaslan tanisma firsati buldum o dedi tarkanla tanisdik diye. Ne sansizlik ya. Mannheim konserinde acaba tanisma firsati bulabilirmiyim?
Olabilir belki, bizle iletisime gir ;)

Rumeli59
05-10-08, 15:27

Canim arkadasim insallah Mannheimde rüyasinda gercekt olur:-)

Tarkan2006
05-10-08, 15:30
Olabilir belki, bizle iletisime gir ;)

Olursa sevinirim ya Kenan arkadasim.

Canim arkadasim insallah Mannheimde rüyasinda gercekt olur:-)

Tekrar slm rumeli (ebru). Resimlerinin gördüm güzel cikmissin tarkanla insallah bende irgendwan tanisma firsati yakalabalirim. Ich habe total vergessen mein Namen zu nennen tanisdimizda, sorry ben Serkan, es war ein bisschen hektisch in der Halle. Mannheim konserine gelcekmisiniz? Ist ja nicht weit von Mainz. Düsseldorfdan daha yakin.

Rumeli59
05-10-08, 17:03
Olursa sevinirim ya Kenan arkadasim.

Tekrar slm rumeli (ebru). Resimlerinin gördüm güzel cikmissin tarkanla insallah bende irgendwan tanisma firsati yakalabalirim. Ich habe total vergessen mein Namen zu nennen tanisdimizda, sorry ben Serkan, es war ein bisschen hektisch in der Halle. Mannheim konserine gelcekmisiniz? Ist ja nicht weit von Mainz. Düsseldorfdan daha yakin.

Cok memnum oldum Serkancim:20: tahmim ederim o heycandan insan herseyden unutuluyo:-)) Tabi ki Mannheimde konseride gelicem ahhhh soruya bak:-)))

Tarkan2006
05-10-08, 17:47
Cok memnum oldum Serkancim:20: tahmim ederim o heycandan insan herseyden unutuluyo:-)) Tabi ki Mannheimde konseride gelicem ahhhh soruya bak:-)))

Da hast du aber recht, dann auf ein baldiges Wiedersehen in Mannheim. Hoffe es ergibt dann für mich die Möglichkeit in Mannheim Tarkan einmal persönlich zutreffen.

ayrilik_zor
05-10-08, 19:57
insallah görüsürsünüz arkadaslar...

herseyim
05-10-08, 20:00
cok sevindim senin adinaa:)) hayirlisii olsun:))

sally
06-10-08, 00:25
Tanisma firsatini malesef bende kacirdim

Cihan
06-10-08, 01:18
Biz karsilasamadik maalesef. Tarkan benimle tanisamadigi icin cok üzülmüstür herhalde. :)

ayrilik_zor
07-10-08, 03:03
[QUOTE=Rumeli59]Haruncum hala sok´dayim ve mutluluktan konusmayiyorum:-))))

2004 YILINDA Oberhausen,2006 da ise Dortmund Konserine gitmistim her iki Konserden eve geldigimde üzülmüstüm...ama bu sefer Düsseldorf Konseri öncesi Tarkan la tanisip ardindan konseri izlemek bana herseyi unutturdu Konser günü hicbirsey yememistim:-)

TARKANFREAK
20-10-08, 04:30
canim arkadasim evt cok güzel bir gündü hic unutmayacagimiz bir gün...

-----------------------------------------------------------------------

http://s8b.directupload.net/images/081019/eyard2lf.jpg (http://www.directupload.net)

tarkaseksüel
20-10-08, 04:52
insalahh
bizde
gorcez
o
gunlerii
amiiiinnnnnn

scorpioness
22-10-08, 03:22
Bundan sonra ki amacımız görüşmeyenleri Tarkanla tanıştırmak bu yüzden sizden ricamız Levent Beyi zor durum da bırakmadan ve tabii Tarkan'ı da sıkmadan anlayışlı olup yenilerin önünü açmak umarım anlarsınız demek istediğimi o yüzden bu dönem görüşenler bir daha talep etmesin.