PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN Resmi websitesi

szr67
05-10-08, 02:22
bu siteye gıcık olmaya başladım..içim kararıyor siteye girince hiç tarkan ile alakalı birşey yok sitede yaratıcılık sıfır sertaç pişkin nerdesin dostum...kimsesizler gibi duruyor site içim karardı gökgürültülü sağnak yağışlı site temasından içimizi aç biraz tarkanın konser resimlerini yayınlayın konser videolarını özet biçiminde yayınlayın yani nebiliyim yapın bişey gecekondu gibi site:13:

mütahitmisinn sezer, celallenme böyle:18: senden üstelik yasca büyük birine bence biraz daha sakin ve olgun cümleler kurmalisin :4: Adamin tek isi Tarkan'in sitesini dizayn etmek degilki, bu konularda biraz anlayis gösterelim lütfen.

MassConfusion
05-10-08, 04:39
karma ya katılıyorum bencede belki yakın zamanda site değişir

gülcan
05-10-08, 14:26
yahu Tarkancoll var belkide ileride Tarkan'ın resmi fan sitesi oluruz ..

kevser
05-10-08, 22:02
Allah mı söyletti ne:)

tarkantutkunu
05-10-08, 22:18
konuyu açan arkadaşa katılmamak mümkün değil yani yeni bişey yok
anladık albümün adı metamorfoz 10 parça var içinde +4 klip çekildi albüme 8 adet foto bulunuyor olduguna biliyoruz konser takvimide güzel
fakat çok geride kaldı site o günden bugüne dönsek ve tarkan'dan yeni resimler konserlerden derlenip toplansa en azından

güncellenmekten bile aciz kos koca megastar sitesi biraz özen gösterilmeli..

**MegaStarkan**
05-10-08, 22:32
Sitenin yeni yüze sahip olmamasi sadece Sertac beyden kaynaklanmiyordur.
Ekibin ortak eksik noktasi. Ona resim, bilgiler gelmiyordur oda koyamiyordur.
Kendisi zaten Tarkan'la olan herseye ilgili. Bunu foruma giris yaparak haber'leri,
konulara cevap yazmasindan belli oluyordur sanirim.
Ben pek suc onda bulmuyorum...

MSLNA&SİBEL
09-10-08, 17:40
sanırım resmi web sitesi olmadığı için hbaerleri resimleri çok çabuk elinize geçmiyor arkadaşlar ama bence çok güzel bir site hareketlendrmek sizn elinizde herşeyi yöneticilerden beklemek olmaz sizlerde hareketlenin ozaman farklı bişiler bulun araştırın belkide yönetimin vericeklerinden daha fazlasını bulursunuz bellimi olur :)

szr67
09-10-08, 17:59
sanırım resmi web sitesi olmadığı için hbaerleri resimleri çok çabuk elinize geçmiyor arkadaşlar ama bence çok güzel bir site hareketlendrmek sizn elinizde herşeyi yöneticilerden beklemek olmaz sizlerde hareketlenin ozaman farklı bişiler bulun araştırın belkide yönetimin vericeklerinden daha fazlasını bulursunuz bellimi olur :)

sen hangi konudan bahsediyosun:20:

MSLNA&SİBEL
09-10-08, 18:03
bu siteye gıcık olmaya başladım diye başlamışsınız başka sitedenmi bahsedyorsunuz ben buradan bahsettiğinizi sandım yanıldımmı yani :))

**MegaStarkan**
09-10-08, 18:08
bu siteye gıcık olmaya başladım diye başlamışsınız başka sitedenmi bahsedyorsunuz ben buradan bahsettiğinizi sandım yanıldımmı yani :))
Tarkan.com'dan bahsediliyor :)

MSLNA&SİBEL
09-10-08, 18:12
hadi yaa :)
sonradan atlayınca konuya böyle oluyor işte :28:
teşekkürler kenan
çekildim ozaman bu konudan :))

tarkaseksüel
10-10-08, 00:37
Sitenin yeni yüze sahip olmamasi sadece Sertac beyden kaynaklanmiyordur.
Ekibin ortak eksik noktasi. Ona resim, bilgiler gelmiyordur oda koyamiyordur.
Kendisi zaten Tarkan'la olan herseye ilgili. Bunu foruma giris yaparak haber'leri,
konulara cevap yazmasindan belli oluyordur sanirim.
Ben pek suc onda bulmuyorum...türkiye degenel olarak boyle zatennn şaşmamak lazımm :20:

x_y_z
10-10-08, 00:49
Tarkan sitesiyle yeterince ilgileniyor...
genel olarak güncellestiriyor,yeni konserleri ekliyor,haber varsa ekliyor,
klipleri ekliyor...tabi biraz yogunlugundan olsa gerek fazla ugrasamiyor,
cümleye baslangiciniz yanlis.."bu siteye gicik oluyorum" demek Tarkan'in
ve ekibinin emek vererek yaptigi bir isi begenmemek demektir..evet,daha önceki sitesi daha güzeldi,en azindan biraz resimler vardi...ancak,
bunu daha uygun cümleyle gündeme getirirseniz iyi olur,ayrica eger yine
gicik olacaksaniz Tarkan'in web sitesi'ne girmezsiniz,olur biter...

Blg
28-02-10, 02:34
Tarkan'ın iletişimden sorumlu ekibi çok kötü, çok beceriksiz. Kriz yönetimi yok, fanlarla doğru düzgün iletişim yok, trendleri takip etmek yok. Bir dünya starının internet sitesi 2 senedir kapalı olabilir mi ya? böyle birşey kabul edilemez.

Bütün dünyadan insanlar maalesef ki gözaltı haberini okuduktan sonra ne olmuş, ne gibi bir açıklama yapılmış diye bakmak istiyor, ama okuyabileceği, Tarkan'ı tanıyabileceği, son gelişmeleri öğrenebileceği bir tane official site yok. Kasılıyorlar bi de sürekli, 3 tır getirdik, bilmemne sahnesi kurduk, asansör yaptık...sanki bişey yapmış gibi.

Adamın kariyerini göçerttiniz, 2 senedir adam gibi official site açamadınız yazık ya... Vallahi yazık.