PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Düsseldorf'u costurdu

ayrilik_zor
04-10-08, 22:22
Pop Star Tarkan'nin ikinci duragi, Düsseldorf Philipshalle salonu oldu konsere Vay Anam Vay isimli sarkisi ile start veren Tarkan hayranlarinin coskusu karsisinda kendinden gecti,biletlerin yok sattigi konser alaninda uzun kuyruklar olustu.Salonu dolduran 7500 seyirci Tarkan'a eslik etmeyi konser bitene kadar sürdürdü Tarkan salondan ayrilmadan önce, Düsseldorf bana sahane bir gece yasattiniz sizi unutmicam en kisa zamanda tekrar görüsmek üzere diyerek salondan ayrildi.

kaynak Hürriyet

sally
04-10-08, 22:27
Konser cok iyidi Datten Biletler bikac hafta öncesinde satilmisti Tarkan Baya Kilo vermis

herseyim
04-10-08, 22:56
cok iii ;) isdee tarkan buu herzamann heryerdee megastar:)

asd1234
04-10-08, 22:59
Gidenler bayağı eğlenmiştir kesin :) Teşekkürler haber için.

Tarkan2006
05-10-08, 00:58
Bende düsseldorf konserdeydim. Tarkan muhtesemdi.
Ben en öndeydim ve birkac kere tarkana dokunabildim. Hatta bir kere ellimi siki tuttu sonra benim elim acidi.

sEçİl
05-10-08, 01:13
=))ne gzel işte ne ıstıyorsun onu bulamayanlarda war=)

*HiLaL*
05-10-08, 02:29
=))ne gzel işte ne ıstıyorsun onu bulamayanlarda war=)

aynen ya ben göremedim biLe :(

hilfa
05-10-08, 02:30
TARKAN varsa zamanın kötü geçme ihtimali sıfır ve çok şanslısın daha insan ne ister ki.Ayrıca haber için teşekkürler

**MegaStarkan**
05-10-08, 02:37
Konu icin tesekkürler fakat kaynak eksik.
Lütfen mesajinizi editleyip ekleyin, haber bölümü kriterlerine uygun degil konu ;)
Tesekkürler

Bende düsseldorf konserdeydim. Tarkan muhtesemdi.
Ben en öndeydim ve birkac kere tarkana dokunabildim. Hatta bir kere ellimi siki tuttu sonra benim elim acidi.
Keske senin gibi güzel paylasimlari olan bir üyenin de konsere gidicegini önceden bilseydik ;)
Diger arkadaslar gibi tanisma firsati yakalardin.

Cihan
05-10-08, 03:50
Bende oradaydim ve onu ilk kez seyrettim. Daha önce hep Tarkan konserine gittigimde cok heyecanlanirim saniyordum, ama cok rahattim, hic heyecanlanmadim. Herkes elinde telefon yada kameralyla kayit yaparken ben tüm sarkilara deliler gibi eslik edip ayni zamanda da oynadim. Hersey cok güzeldi.

Rumeli59
05-10-08, 04:34
Ortam süperdi muthis... Asla unuttamicam

MassConfusion
05-10-08, 04:36
elimi sıktı acıdı diyor ya :( pff:(:( napalım bunu :D:D

Yakisikli89
05-10-08, 13:37
münih de 10 210 kisi vardi :)

gülcan
05-10-08, 14:31
eminim her zamanki gibi harika bir konser olmuştur paylaştığın için teşekkürler..

ayrilik_zor
05-10-08, 20:54
Konser kelimenin tam anlamiyla muhtesemdi,Tarkan ara sira almancada konustu en güzeli Düsseldorf Wie gehts euch yani(Düsseldorf nasilsiniz) diye sormasiydi Seyircinin konserin sonuna kadar sarkilara eslik etmesi geceye bir baska güzellik katti...

kevser
05-10-08, 21:24
ne güzel yaa dünyanın nerdeyse heryerinde sevilio olması çok güzel bişeyy
ohh ohh daha çok kişi gitsin konserine daha çok para kazansın tarkanımız:D

tarkaseksüel
05-10-08, 22:57
Bende oradaydim ve onu ilk kez seyrettim. Daha önce hep Tarkan konserine gittigimde cok heyecanlanirim saniyordum, ama cok rahattim, hic heyecanlanmadim. Herkes elinde telefon yada kameralyla kayit yaparken ben tüm sarkilara deliler gibi eslik edip ayni zamanda da oynadim. Hersey cok güzeldi.sakın bı hayrann hemde tarkan onundeyken hayrett valla :18:

Cihan
06-10-08, 21:05
sakın bı hayrann hemde tarkan onundeyken hayrett valla :18:

Starlar starlari görünce heyecanlanmiyor herhalde, ne bileyim. :21:
Ama hakikaten eskiden Tarkan'i görünce bayilirim falan saniyordum,
bayilmak abartili belki ama cok heyecanlanirim saniyordum. :)

ayyüzlüm
06-10-08, 23:49
Süper bir Tarkan gecesi idi

Bende Düsseldorf Konserindeyim, salon ön satis biletleri 7500 tane satti arkadaslar, orda aksam büfesinde daha da satiyorlardi

okadar coskuluyduki, süperdi

bu forumuda anca bugün buldum yoksa öncede yazardim :)

ben video cekmektense dans edip sarkilara eslik etmeyi tercih ettim :)

Cihan
06-10-08, 23:57
Süper bir Tarkan gecesi idi

Bende Düsseldorf Konserindeyim, salon ön satis biletleri 7500 tane satti arkadaslar, orda aksam büfesinde daha da satiyorlardi

okadar coskuluyduki, süperdi

bu forumuda anca bugün buldum yoksa öncede yazardim :)

ben video cekmektense dans edip sarkilara eslik etmeyi tercih ettim :)

Benim gibi yani. Bende aynen sarki söyleyip dans ettim. :) Yalniz bazi kisiler de öyle durgun nehir gibi izlediler, ne alkis vardi, ne tebessüm, möl möl baktilar. :-D

ayyüzlüm
07-10-08, 00:20
ben ilk kez katildim Tarkan konserine, önceden kismet olmamisti

cok hayrandim önceden simdi ise tam fanatigi oldum ya

okadar süper bir sanatci, kendini hic begenmis degil, sizle beraber bende cosuyorum diyordu ya, süper ya

ve hadin beraber söyleyelim diyordu, tüm sarkilari

birde uzun ince bir yoldayim sarkisini söylerken bende sizdenim deyip oturmasi yere, sanatci dedigin böyle olacak arkadas valla onun gibisini tanimadim simdiye kadar, okadar sanatci görmeme ragmen