PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rumlar bir günde 2 bin biletini aldı

HakanÇelik
24-05-06, 10:45
http://www.milliyet.com.tr/2006/05/24/magazin/resim/axmag01.jpg
SEFA KARAHASAN Lefkoşa

TARKAN'IN 26 Mayıs'ta KKTC'deki Jasmine Court Otel'de vereceği konserin biletlerine Kıbrıslı Rumlar büyük ilgi gösterdi. Biletlerin 60 YTL'den satıldığı konseri organize eden Tayfun Tahmas, "Rumlara satılması amacıyla Güney Kıbrıs'a 3 bin tane bilet göndermiştik. Önceki gün Rum RİK kanalında Tarkan konserinin reklamı yayımlanınca Rumlar biletlere hücum etti ve bir günde 2 bin bilet satıldı" dedi. Tarkan'ın yaptırdığı özel bir sahnenin kullanılacağını belirten Tahmas, konseri yaklaşık 8 bin kişinin izleyeceğini söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/2006/05/24/magazin/axmag01.html

HakanÇelik
24-05-06, 10:52
şahane bir haber...
dünya starı diyoruz inanmıyorlar. rumlar bile tarkan'a karşı koyamadılar...

:36_1_33[1]: :36_1_33[1]:

eratin
24-05-06, 11:21
abi 8 tırı duydular ya,kesin meraklarından geliyorlardır.yoksa onlar müzikten ne anlaaarr...... :))

gigibuffon
24-05-06, 11:35
konsere girerken aramalar sıkı olsun.rumlara güvenilmez .tarkana bişe olursa savaş sebebidir...

Khaos
24-05-06, 14:21
Ben sahnesini çok merak ediyorum.Gecen konser serisinde 5 tane sahne tasarımı yaptırmıştı.Acaba onlarımı kullancak yoksa yeni bi sahne tasarımımı yaptırır acaba.Aslın da ona daha da büyük ve görkemli sahneler yakışır...Yeni sahnesi olmazsa da farketmez zaten güzel sahnesi...O bi dünya starı...O Tarkan

EmiLy
24-05-06, 14:43
teşekkürler hakan, harika bir haber...Rumlar da müzikten anlamaya başlamış..ben de en çok ne giyeceğini merak ediyorum...

ercn
24-05-06, 16:37
Ben sahnesini çok merak ediyorum.Gecen konser serisinde 5 tane sahne tasarımı yaptırmıştı.Acaba onlarımı kullancak yoksa yeni bi sahne tasarımımı yaptırır acaba.Aslın da ona daha da büyük ve görkemli sahneler yakışır...Yeni sahnesi olmazsa da farketmez zaten güzel sahnesi...O bi dünya starı...O Tarkan

aynen kardeş bende sahnesini çok merak ediyorm.Bide sahneye nasıl cıkacağını.Acaba yine alttan hidrolik asansörlemi çıkar.Zaten tarkanın bu konserleri çok önemli.tarkanın sahne perfonmansına göre ahmet ertegün amerikada albümünü çıkartıcakmış söylentileri göre.

Khaos
24-05-06, 16:53
aynen kardeş bende sahnesini çok merak ediyorm.Bide sahneye nasıl cıkacağını.Acaba yine alttan hidrolik asansörlemi çıkar.Zaten tarkanın bu konserleri çok önemli.tarkanın sahne perfonmansına göre ahmet ertegün amerikada albümünü çıkartıcakmış söylentileri göre.

Valla o asansörden vazgeçmez ama bence konserin ikinci bölümünde asansörü kullanmasın.Gecen konser serisinde ilk çıkışı kapıdan yapmıştı.İlk asansörle çıkışı daha akılda kalıcı oluyor...Dudu ve Karma konserlerine hep ilk çıkışı böyle yapmıştı...O birşeyler düşünüyordur ama ya...Ah karma ahhh...O konserler neydi öyle ya...

ercn
24-05-06, 16:59
Valla o asansörden vazgeçmez ama bence konserin ikinci bölümünde asansörü kullanmasın.Gecen konser serisinde ilk çıkışı kapıdan yapmıştı.İlk asansörle çıkışı daha akılda kalıcı oluyor...Dudu ve Karma konserlerine hep ilk çıkışı böyle yapmıştı...O birşeyler düşünüyordur ama ya...Ah karma ahhh...O konserler neydi öyle ya...

gecen konserlerinde bi tek istanbulda asansör kullanmıstı.ama antalya konserine gittigmde kapıdan gelmıştı.bence o çıkışıda çok etkileyiciydi.üzerimize üzerimize gelıyordu hatırlarsan.

Khaos
24-05-06, 17:04
gecen konserlerinde bi tek istanbulda asansör kullanmıstı.ama antalya konserine gittigmde kapıdan gelmıştı.bence o çıkışıda çok etkileyiciydi.üzerimize üzerimize gelıyordu hatırlarsan.

Hatırlamazmıyım ya..Etkileyici evet..Ben Avea konserini Ankarada izledim orda da kapıdan gelmişti ama kapıyı acanların kolları falan görününce bütün büyü bozulmuştu.Ne kötü manzaraydı o...:36_1_21: :36_1_21: :36_1_21:

ercn
24-05-06, 17:11
Hatırlamazmıyım ya..Etkileyici evet..Ben Avea konserini Ankarada izledim orda da kapıdan gelmişti ama kapıyı acanların kolları falan görününce bütün büyü bozulmuştu.Ne kötü manzaraydı o...:36_1_21: :36_1_21: :36_1_21:

bide istanbul konserindede oldu. tarkan kuzu kuzyu söyleyecekti.ondan önce dansöz sahnedeydi neyse dansözün oyunu filan bitti kuzu kuzu filan başladı calmaya dansözde sahnede kaldı kapıyı acmadılar.en sonunda kapıyı açtılar dansöze ve tarkanın alttan asansörle yukarı dogru cıktığı görüluyordu. ordada herşey berbat olmuştu ya.dedigin gibi ordada buyu bozulmuştu.inşallah bu konserlerde öyle amatorce hata yapmazlar...

Khaos
24-05-06, 17:15
bide istanbul konserindede oldu. tarkan kuzu kuzyu söyleyecekti.ondan önce dansöz sahnedeydi neyse dansözün oyunu filan bitti kuzu kuzu filan başladı calmaya dansözde sahnede kaldı kapıyı acmadılar.en sonunda kapıyı açtılar dansöze ve tarkanın alttan asansörle yukarı dogru cıktığı görüluyordu. ordada herşey berbat olmuştu ya.dedigin gibi ordada buyu bozulmuştu.inşallah bu konserlerde öyle amatorce hata yapmazlar...

Birinden daha duymuştum forumda bunu ya yine çok gülmüştüm.:36_11_6:
Ya sen den ya da Ebru söylemişti...
İnşallah olmaz bu tür olumsuzluklar.Çünkü gerçekten çok çirkin gözüküyor dışardan..:36_1_6:

ercn
24-05-06, 17:19
Birinden daha duymuştum forumda bunu ya yine çok gülmüştüm.:36_11_6:
Ya sen den ya da Ebru söylemişti...
İnşallah olmaz bu tür olumsuzluklar.Çünkü gerçekten çok çirkin gözüküyor dışardan..:36_1_6:

ben dgildim.ebru olabilir...
burada 1 yıldız daha kaptım :36_1_33[1]:

kartalizmaster
24-05-06, 20:29
Sahneyi bizim şirket tasarladı baya uğraştık açıkcası
o dediğin 5 prototip değil bu özel bi tasarım oldu daha öncede madonna nın kullandığı sahneye benzer ama mükemmel bişi oldu.......

HakanÇelik
24-05-06, 20:31
tarkan'ın sahnesi hep mükemmel olmuştur zaten...

:36_1_33[1]:

zynprtrk
24-05-06, 21:12
Tarkan 1 Numara......

Nzl
24-05-06, 21:32
o dediğin 5 prototip değil bu özel bi tasarım oldu daha öncede madonna nın kullandığı sahneye benzer ama mükemmel bişi oldu.......

iyice merak ettim şimdi....

TarkanColl
24-05-06, 23:01

Bende merak ettim. Gidemiyoruz bari kameralar güzel çeksede izlesek. Belki Star'da yayınlanır. İnşallah yani. :36_1_33[1]:

eratin
24-05-06, 23:03
inşallaaaaaaaaaaaaaaaah.....