PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oksan Günay - Onun Eseri (kendime ayit bir parca)

Okceen
25-09-08, 02:19
Arkadaslar bende sevdim bende asik oldum ve bende üzüldüm bu askin sonunda ..

ve inanirmisiniz bilmem ama .. onunla gecen onca zamani bir filim gibi canlandirdim ve bu sözler birden dilimden kagida döküldü ve bu eserin sözleri bu sekilde olustu ..

belki sizde benim yasadiklarmi yasadiniz benim duygularima ortak olabilirsiniz ..

tarkanin forumunda böyle bisey ne ariyor diye soranlara.. Tarkanda uzun bir beraberlik gecirdi ve ayrildi ... ve bence ondada bilgenin eseri vardir :))

iyi izlemeler

Oksan Günay - Onun Eseri

02IfpB301T0

devilscream
25-09-08, 16:42
Nakarati özellikle beğendim
Güzel olmus;)

Okceen
27-09-08, 04:07
tsk ederim canim kardesim benim .. valla her videoma yorum yaziyorsun cok cok cok cok cok cok cok cok tsk ederim sana ya ...:) harbi diyorum üsenmiyor izliyor yorum yaziyor allah senden razi olsun .. ve diger arkadaslardan yorum yazmadan izleyenlerden :D

devilscream
27-09-08, 04:25
tsk ederim canim kardesim benim .. valla her videoma yorum yaziyorsun cok cok cok cok cok cok cok cok tsk ederim sana ya ...:) harbi diyorum üsenmiyor izliyor yorum yaziyor allah senden razi olsun .. ve diger arkadaslardan yorum yazmadan izleyenlerden :D ben de yaptigim calismalar hakkinda baskalarinin yorumunu,düsüncesini almak isterim
yani herhangi bir calisma yapan kisinin o konu hakkinda ne düsüneceğini tahmin edebiliyorum ve ona göre düsüncelerimi yazmaktan cekinmiyorum:)

**MegaStarkan**
27-09-08, 13:36
Diger calismandan daha basarili bu ;)
Sesin daha iyi.
Tesekkürler paylasim icin

Okceen
29-09-08, 22:48
sagol tsk ederim :))