PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanı görmeden ölmicem demiştim...

sEçİl
24-09-08, 00:58
biraz geç oldu ama siteyi kesfetmeye calıstgım için bu bölümde benim için çook özel oldgu ıcın sona bırakmayı tercih ettim bu arada gercekten tesekkur ederım sıte yonetıcılerıne zaman gectıkce kesfettıkce anladım süper bir site aradıgım aramadgım hersey war we bır cok yenı seyler ögrendım şimdi gelelim anıma;
benım tarkana hayranlgım 1997'de cıkardıgı ölürüm sana albümüyle başaldı 10 yasındaydım o zamanlar abı olarak goruodum ama=)şarkıları dılımden dusmuyordu o gun bu gundur degısen tek sey tarkanı abım olarak gormuyorum:28: aşıgım ona ta kı 30 agustos konserıne kadar senı gormeden olmıcem dıyordum ..!nasıl bır endamdır ole ya ole bır cazıbe war kı ne dyebılırımkı konsere gelırsek dorıtos kuponlarını brıktrıp konsere gdılcegını ogrendgım gıbı delırdım bu zamana kadar bır cok konser umıdımı son anda kaybettgım ıcın umıtsızdım ama ..beni azcıkta tanıyan tarkan delısı oldgumu bılır puan yagdı btun arkadaslarımdan we hemen18 agustosta beyoglu bıletxe gttım yıne umıtszce bıletın kalmadgını dusunerek atakoy marına ıcın tarkan bıletı warmı dedım olumlu yanıt aldgımda cıglık atmaya basladım arkadasım sakınlestrdı beyoglundakı bıletxte kıtap ewının ıcınde bılenler wardır o sesız kıtap ewı ınledı walla bıletle resımler cektım bıletle yattım bıletle kalktım gdemıcegımden emındım cnkü hayatımdakı herkez tarkan dusmanı we kardesım bıraz arıza sırf bu konser için günlerce eziyetıne we sacmalıklarına katlandım we konser cıkısı gec oldgu we ewıme uzak oldgu ıcın problem olucaktı we kardesıme çok ii dawranmam lazımdı basardım we hersey yolunda gıttı we 29 agustos gecesi hç uyumadım o kadar heycanlıydımkı ama benım kendıme sözüm wardı TARKANIMI GÖRMEDEN OLMICEKTIM sabah oldu kahwaltı dahi yapmadım hazırlandım we konser alanına gelmek uzereydım tam geldgım saatlerde tarkan prowa yapıyormus sesi baya uzaktan bıle gelıyordu kosarak konser alanına geldım heycandan sıranın en başında oynamaya basladım =)arkadaslar kıbarca benı en arkaya gonderdıler çok mutluydum ya napcagımı bılmıyordum tek gelmstım zaten konserede her neyse uzun bekleyıs sona erdı we tarkan way anam wayla sahneye cıktı ole kaldım ben bu adama asıktım we hayrandım çok dogru bır karar oldgunu anladım tarkanım sahneye cıkınca ben dgru adama asık olmusum dedım ole kaldım :10: gozumden bır damla yas döküldü we o andan sonra yerımde durmamak sartyla saatlerce ayaklarıma kramplar gırene kadar oynadım(konser hakkında çok detaya gırmedım bahar arkadasım çok gzel br sekılde anlatmıs cnkü)anı yasadım resım cekemedım ama maksat onu gormektı bende son ana kadar yasadım tarkanımı we sarkılarını kendımden geçtım allahım çok güzel bır gundu gunlerce ruyamda gördum konseri, tarkanı onun resmyle yatıp kalkıyorum ama daha bıtmedı sımdı baska bır sozum war kendıme TARKANA SARILMADAN ONA ONU NE KADAR COK SEWDGIMI SOLEMEDEN OLMICEM=):36: :29:

"sen benim yaşama sebebim herşeyimsin :54: :35: :52: :30: :35: :48: "

devilscream
24-09-08, 01:06
Tabi güzel bi hedef,ama abartmissin sanki
yani basimiza ne zaman ne gelir belli olmaz
bence böyle büyük sözler verme:)
Umarim "Tarkan'a sarilir ve onu ne kadar cok sevdiğini söyleyebilirsin" :)

sEçİl
24-09-08, 01:11
bunu herseyden çoook ıstıyorum inşallah bunuda basarıcam çok sewıyorum ben onu her gordgumde erıyorum sankiii

devilscream
24-09-08, 01:20
bunu herseyden çoook ıstıyorum inşallah bunuda basarıcam çok sewıyorum ben onu her gordgumde erıyorum sankiii
ne diyim,inşallah sana da nasip olur:)

sEçİl
24-09-08, 01:22
saoll arkadaşım inşallah:19:

ezel1710
24-09-08, 01:37
Tabi güzel bi hedef,ama abartmissin sanki
yani basimiza ne zaman ne gelir belli olmaz
bence böyle büyük sözler verme:)
Umarim "Tarkan'a sarilir ve onu ne kadar cok sevdiğini söyleyebilirsin" :)

arkadasima katiliyorum. ve bende aynen sana diliyorum insallah dileyin gerceklesir.
ancak! senin dileyin yerine gellir ona sarilirsa sana kücük bir nasiyatim var(sakin sonra kendine birdaha söz verme tarkanla evlenmeden yada v.s ölmiyecem diye.
cünkü her insanin dileyi gerceklesince o bir büyünü istiyor sonra. tipki senin gibi,
ve buu normal ama sen sadece dile. kendine söz verme.)
innasallah dileyin olur inssalah hepimizin dilekleri gerceklesir.

sEçİl
24-09-08, 01:43
ewet haklısın walla sarıldıktan sonra bunuda ısteyebılırım fena olmaz ama ya nolur ewlensek=)

ezel1710
24-09-08, 01:47
ewet haklısın walla sarıldıktan sonra bunuda ısteyebılırım fena olmaz ama ya nolur ewlensek=)

evlen canim seni tutan mi var ben sadece dile,iste ama söz verme dedim.

sEçİl
24-09-08, 01:57
yok bunun ımkansız oldgunu bıldgım için dılemem ama acgım yanı tarkanın bole bır ıstegı olursa neden olmasınn

herseyim
24-09-08, 02:17
insallah sarilabilin doya doya tarkana:) ben sarildimm cok guzel bir duygu herzaman yasamak isdedigim bir duygu gercekden:)

serdar
24-09-08, 03:53
:) Yaaaaaa Kıskanıyorum arkadaslar lütfen beni de aranıza alır mısınız ßende tarkan hayranıyım lütfennnnnnnnn arkadaslar

nazar
24-09-08, 13:17
[QUOTE=serdar]:) Yaaaaaa Kıskanıyorum arkadaslar lütfen beni de aranıza alır mısınız ßende tarkan hayranıyım lütfennnnnnnnn arkadaslar[/QUOTE

azamizdasin ki.
aramiza hisgeldin

tarkaseksüel
24-09-08, 13:35
insallahh iansallaahhh

sEçİl
24-09-08, 20:01
aramızdasın serdar hos geldın foruma