PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MTV Türkiyedeki yorum rezaleti

firelord
22-09-08, 04:48
Arkadşlar mtv.com.tr adresinde tarkanın o muhteşem klibi DİLLİ DÜDÜK hakkında saçma sapan yorum yapıyorlar.Tarkanı çekemeyen o kadar çok kişi warki acımasızca pervahsızca eleştiriyolar.gerçekten art niyetli insanlar oldukları çok açık.Onların altında kalmayalım ve yorumlarımızla TARKANIMIZA destek verelim...

HoOoOp hOooOop! bol keseden atıp tutma
Bıdı bıdı edip asabımı bozma
Hadi hadi paşa paşa kabul et
Hadi sabrımı taşırma!!

:13: :13: :13: :9: :9:

http://mtv.com.tr/mplay/detail.aspx?ClipId=4433

MassConfusion
22-09-08, 07:54
boşwer eleştirsinler hiç farketmez eleştirilmek güzeldir iyi weya kötü ama tabikide iyi olması bizim için daha iyi

tarkaseksüel
22-09-08, 10:08
Arkadşlar mtv.com.tr adresinde tarkanın o muhteşem klibi DİLLİ DÜDÜK hakkında saçma sapan yorum yapıyorlar.Tarkanı çekemeyen o kadar çok kişi warki acımasızca pervahsızca eleştiriyolar.gerçekten art niyetli insanlar oldukları çok açık.Onların altında kalmayalım ve yorumlarımızla TARKANIMIZA destek verelim...

HoOoOp hOooOop! bol keseden atıp tutma
Bıdı bıdı edip asabımı bozma
Hadi hadi paşa paşa kabul et
Hadi sabrımı taşırma!!

:13: :13: :13: :9: :9:

http://mtv.com.tr/mplay/detail.aspx?ClipId=4433
evet duramadım yaptımm sa*** seylerr

ezel1710
22-09-08, 13:58
ya aslinda tarkan ne diyor dilli düdük diyor.
eee kendini dilli düdük görenler hemen alinip saldiriya geciyorla.
yani kendilerini biliyorlar .
simdi bir örnek verecem ,hani kalabalik yerde bir hirsiz olsa ve siz hirsizin sapkasi yaniyor deseniz. hirsiz kimse alir sapkasini atar(tabi vara).
buda bunun gibi birsey .

sEçİl
23-09-08, 23:50
siteye üye olmamadım problem war galıba tekrar denıcem benımde onlara solıcek bır kaç lafım war acayıp uyuz oluyorum ya sewmek zorunda degılsınde bılmeden yada gercekten ii olan bir işe nıe camur atıyorsun yaaa:14:

TARKANFREAK
26-09-08, 04:16
evt bende sinir oluyorum o yorumlara.kendini bilmez kisiler ne muzikten anliyolar ne sanatcidan.birde gecip elestiri yapiyolar. yorumlari okurken iki beyaz telim cikti kafamda valla

herseyim
26-09-08, 07:49
bosverin arkadaslar herkesin dusuncesinii ;) ben artik kafama takmiyorum boyle yorumlarii ;)

günışığım
26-09-08, 16:04
Dıllı Duduklugun Hakkını Verıyorlardır =)=)

ecemaşkısı
29-09-08, 12:23
Ya ben aşırı sinir oLuorum ya bi insan bu kdr yakışıkLı bu kdr karizmatik bu kdr iyimser ve en önemLisi şarkı söylemesi süper besteLeri süper.. Yani neden bu kdr çekemioLr anLamıorm ? Sonuçta Tarkan bi Türk..

BağırLarına basacakLarına taşLıoLar :S AnLamıorm bu insanLarı..

serdar
30-09-08, 01:26
Tarkan Seni Sonuna Kadar Destekleyeceğizzzzzzzzz Arkandayız Tarkannnnnnnnn

*HiLaL*
30-09-08, 02:28
Tarkan Seni Sonuna Kadar Destekleyeceğizzzzzzzzz Arkandayız Tarkannnnnnnnn

HeP DesTeK TaM DeSTeKK heSabi (=:20:

megasterkan
02-10-08, 17:40
yaaa varya bu tarkanı nıye bukadar çok çekemiyorlar anlamıyorumm ama niye ben biliyorum insan başarılı olunca çekemezler işte ondan

YSMN
02-10-08, 18:06
bende yorum yaptım kimseye laf söletmem yakışıklıma

hakan-kontes
02-10-08, 19:12
meyve veren agaç daima taşlanır.....

messut19
24-10-08, 03:51
Parça ve klipteki ironi süper .
Klibi izleyip parçayı dinledikten sonra yorumları izlemek sadece onların zavallılığına gülmemizi sağlıyor:)

siboss1992
02-11-08, 19:29
DEDIKODU DEDIKODU KISKANIYORLARR...
Takmayalim kafaniza bunlari.. herkezz tarkanin
1 Numara oldugnu biliyor...