PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ın sendeki parcası

tarkan_karma
23-05-06, 01:15
herkezin diyer Tarkan şarkıların dan kendine daha yakın hissetigi,kendin den bir şeyer buldugu,bir parca vardır diye düşünüyorum.
size sorum su sizin şarkınız hangisi dir. ve niçin ne ifade eder hayatında ?ne gibi bir anlamı vardır bu şarkın sen de?

ben en cok kış güneşini severim ama nedenini acıklamıyacagım.:36_1_44: isteyen arkaslar nedeni ile acıklaya bilir şarkıyı isteyen şarkıyı da yaza bilir.

eratin
23-05-06, 02:13
ya inan bende de kış güneşinin anlamı büyük ha.accayip izleri var.biterim o parçaya.karanlık bi anımda güneş doğdu hayata döndüm.bu açıklama yeterlidir heralde :(

Khaos
23-05-06, 02:40
ya inan bende de kış güneşinin anlamı büyük ha.accayip izleri var.biterim o parçaya.karanlık bi anımda güneş doğdu hayata döndüm.bu açıklama yeterlidir heralde :(

Kardeşim çok sever kış güneşini.Benden de armağan olsun ona.Her dinlediğnde beni hatırla ergünüm:)))

Ben kuzukuzu yu severim.Bi başka o ya.Bi büyü var o şarkıda...Yakıyor bitiriyor beni.Gurur falan yokya şarkıda...Slow olarakta.Unutmamalı..Bununda farklı bi büyüsü var...

eratin
23-05-06, 03:11
aynen abi.aslında bir de dön bebeğim var beni derinden etkileyen...ama kış güneşi bir başka ya........

tarkan_karma
23-05-06, 07:17
aynen abi.aslında bir de dön bebeğim var beni derinden etkileyen...ama kış güneşi bir başka ya........

kesinlike katılıyorum kış güneşi benim içinde cok şey ifade ediyor.
arkdaslar paylaşımınız için t.ederim

HakanÇelik
23-05-06, 09:57
aslında ayrım yapmam pek tarkan şarkıları arasında... ama yapmam gerekirse:

yine sensiz'de:
1.vazgeçemem
2.söz verdim.
3.selam ver.

a.acayipsin'de:
1.unutmamalı
2.kış güneşi
3.hepsi senin mi?

ölürüm sana'da
1.ikimizin yerine
2.ölürüm sana
3.kır zincirlerini

karma'da:
1.gitti gideli
2.her nerdeysen
3.kuzukuzu
4.o'na sor
5. aşk
6. verme
7.hüp ve ay.

dudu'da:
1.gülümse kaderine
2.dudu
3.sorma kalbim

come closer'da:
1.don't leave me alone
2.start the fire
3.aman aman
4.come closer

:36_1_33[1]:

nergis
23-05-06, 10:20
Asla Vazgeçemem diyorum.Daha ilk melodide vuruyor insanı. (Gerçi tüm şarkıları öylede) Son albümde de touch. Nasıl bir şarkıdır müziği duyunca sanki serin bir rüzgar estiriyo. TARKAN'ın vokali ise aynı anda insanın içini yakıyor. Derken aklıma verme geliyo, sonra kış güneşi, selam ver, gitti gideli, yine sensiz ve bu böyle sürüp gidiyor...Sanırım bu tespit tüm şarkılarında var. Galiba bir seçim yapmayı başaramadım. Neyse idare edin:)

tara
23-05-06, 14:42
tarkanin sarkilari hepsi cok guzel . ben vazgecememi cok seviyorum onu dinlerken de sadece tarkani dusuniyorum. bak imzam da da o sarki var

shıkıdım
23-05-06, 16:42
Sabret İnci Tanem,işte benim şarkım bu şarkıyı dinlerken kendimi,hayatı herşeyi unutuyorum..:36_1_44:

Yine sensiz albümünde
Asla vazgeçemem

Ölürüm sana albümünde

S.inci tanem,Beni Anlama,Unut beni oooofffffff bu şarkılar :36_1_44:

Aacayipsin albümü
Kış güneşi

Karma albümü
Gitti gideli,Kuzu kuzu

Dudu albümü
Gülümse kaderine

:36_3_15: :36_3_12: :36_3_15:

tarkan_karma
23-05-06, 19:03
:36_3_15: :36_3_15: süper siniz arkdaslar cok mersii

eratin
23-05-06, 19:10
arkadaşlar inat etmeyin,en güzeli kış güneşi işte :))

tarkan_karma
23-05-06, 19:11
arkadaşlar inat etmeyin,en güzeli kış güneşi işte :))

katılıyorum sana:36_1_21:

eratin
23-05-06, 19:12
dimi yaaaaaaa :))

tarkan_karma
23-05-06, 19:16
dimi yaaaaaaa :))

kış güneşi mükemel ötesibravo :36_1_33[1]: :36_1_33[1]:

eratin
25-05-06, 03:15
başka destek veren yok mu yaaaaav :))

tarkan_karma
25-05-06, 05:15
başka destek veren yok mu yaaaaav :))
bunların hepsi yaz yamuru kış güneşi kesmiyor bunlarıı:4: :4: :4: :4:

eratin
26-05-06, 04:43
yazık neyseeeeeeee......

eastanbul
26-05-06, 20:22
Gitti Gideli yi dinleyince içim burkuluyor... nasıl içten söylemek o yaa:36_1_44:

EmiLy
26-05-06, 23:04
ben de gitti gideliyi çok beğeniyorum..

juse
27-05-06, 03:32
if only u knew da acaip içten yakıp yıkan bi şarkı..sözleri çok anlamlı..

Khaos
27-05-06, 03:38
if only u knew da acaip içten yakıp yıkan bi şarkı..sözleri çok anlamlı..

Kardeşim tercüme etmişti biraz...bravo

duygu
27-05-06, 04:05
unutmamalı yı tek geçerm o bi ayrı güzel....

tarkan_karma
26-08-06, 06:14
yeni üyelerimiz için bu konuyu biraz aktif hale getiriyorum yeni üyelerinde düşüncelerini almak istiyorum buyrun eski bir actıgım konu ama bazılarınız daha tanışmadı. düşüncelerinizi bekliyorum bizler ile paylaşın:29:

RaSKaS
26-08-06, 06:29
hatırlattıgın iyi olmus :)
bende görmemisim :)

bende de ''inci tanem'' ayrı bir yer tasır

HURRICANE
26-08-06, 12:44
Tüm parçalarını severim...ama TARKAN'la aramızda bağ kuran parça UNUTMAMALI dır.

mavi
26-08-06, 12:51
bende ayırmam tarkanın şarkılarının hepsini severim ama ikimizin yerine şarkısının ayrı bir yeri vardır her dinlediğimde çok etkiler beni...biraz arebesk bir havası var o şarkının...:20:

tarkan_karma
26-08-06, 18:16
paylaşımlarınız için teşekür ederim. daha cvp yazmamış üyeler için neden sizin için önem taşıdıgını da acıklayan olursa daha hoş olur

arjen22-tarkan
27-08-06, 14:28
Ölürüm Sana :
Şımarık

Kuzu Kuzu
Hüp

A-Acayipsin:

Şıkıdım

Dudu:

Gülümse Kaderine

Dudu

Come Closer:

Just Like That
Why Don't We
I'm Gonna Make U Feel Good
Come Closer
Start The Fire

Ama En Çok Come Closer .... Şımarıkk

emre
23-09-06, 17:05
benim için kesinlikle ikimizin yerine bir numara bence her insanda bu şarkıdan bişeyler var herkesi anlatacak bi duyguda bi şarkı ardından unutmamalı efsane bi şarkı inci tanem vazgeçemem unut beni ve gitti gideli bütün şarkıları bir numara ama bunlar,özellikle ikimizin yerine bir açtıgımda en az 9-10 kez üst üste dinliorum ve unutmamalı

nesli
23-09-06, 17:08
''incitanem'' in benim için ap ayrı bi yeri var btün şarkılar çok güzeller amaa

arjen22-tarkan
23-09-06, 18:08
KesinLikLe GüLümSe Kaderine ... + Start The Firee ...!

**MegaStarkan**
23-09-06, 18:32
ben slow sarkilardan en cok sevdigim kis günesi:21: eskiden hic fark etmemisdim ama viyanadaki konserden sonra favorim oldu süperdi:4:
bide inglizce albümden touch....hareketli parcalardan ölürüm sana ve kuzu kuzu ama en cok kis günesiiiiii:1: :1:

fantin
23-09-06, 23:01
KUZU KUZU Çünkü ona hayran olmamın nedeni oşarkı

Ozz
23-09-06, 23:09
Benim için tarkan unutmamalı ile başladı.
Hala o klibin ilk gösterildiği günü hatırlıyorum. Cem Özer'in Laf Lafı Açıyor programı idi.Defne samyeli de konuktu ve klip yayınlanırken herkesin gözleri dolmuştu. İşte o gece bir star doğdu. Ama aslına bakarsanız Tarkan şarkılarında ayrım yapmak çok çok zor....

ANILARLA GÖNÜLLERİ HOŞ TUTMALI
AVUTABİLMELİİİİİİİİİİİİİİİİİ

TarkanColl
23-09-06, 23:41
Benim için tarkan unutmamalı ile başladı.
Hala o klibin ilk gösterildiği günü hatırlıyorum. Cem Özer'in Laf Lafı Açıyor programı idi.Defne samyeli de konuktu ve klip yayınlanırken herkesin gözleri dolmuştu. İşte o gece bir star doğdu. Ama aslına bakarsanız Tarkan şarkılarında ayrım yapmak çok çok zor....

ANILARLA GÖNÜLLERİ HOŞ TUTMALI
AVUTABİLMELİİİİİİİİİİİİİİİİİ

O günü bende hiç unutamıyorum. Oturduğu yerden şarkı söylemeye inerken pantolonu yırtılmıştı. Şıkıdım ve unutmamalı klipleri ilk orada yayınlandı.

Ama benim Tarkan hayranı olduğum program Star Tv veya TRT de yayınlanan ve Aydan Şener'in sunduğu Tarkan'ı anlattığı bir programdı. Aacayipsin albümü daha çıkmamıştı. Saçları uzundu. İlk görüşte aşk oldu yani. :21: :10:

**MegaStarkan**
23-09-06, 23:47
O günü bende hiç unutamıyorum. Oturduğu yerden şarkı söylemeye inerken pantolonu yırtılmıştı. Şıkıdım ve unutmamalı klipleri ilk orada yayınlandı.

Ama benim Tarkan hayranı olduğum program Star Tv veya TRT de yayınlanan ve Aydan Şener'in sunduğu Tarkan'ı anlattığı bir programdı. Aacayipsin albümü daha çıkmamıştı. Saçları uzundu. İlk görüşte aşk oldu yani. :21: :10:
vayssssss ask :21:
nasil pantolonun neresi yirtildi yaff merak ettim:18:

TarkanColl
23-09-06, 23:51
vayssssss ask :21:
nasil pantolonun neresi yirtildi yaff merak ettim:18:

Bol bol bişeyler giyinmişti dar da değildi nasıl yırtıldı anlayamadım. Üzerindeki bol bluzla kapattı yırtığı. Biyere takıldı galiba tam hatırlayamıyorum. :5:

**MegaStarkan**
24-09-06, 00:08
Bol bol bişeyler giyinmişti dar da değildi nasıl yırtıldı anlayamadım. Üzerindeki bol bluzla kapattı yırtığı. Biyere takıldı galiba tam hatırlayamıyorum. :5:
:18: magazin haberleri ciktimi bu olay:18: aramak lazim:4:

Ozz
24-09-06, 00:35
:D üzerinde bol bi sweatshirt vardı. Yatay çizgili grimsi ...Çizgilerinden emin değilim ve bol kot pantolon ama yırtılma muhabbetini sen diiince hatırlaadım : D
Nazar boncuğu olmuşşş :D:D

TarkanColl
24-09-06, 00:49
:D üzerinde bol bi sweatshirt vardı. Yatay çizgili grimsi ...Çizgilerinden emin değilim ve bol kot pantolon ama yırtılma muhabbetini sen diiince hatırlaadım : D
Nazar boncuğu olmuşşş :D:D

Evet enine çizgiliydi. Ben o sweatshirtün resmini de eklerim bi ara.

Ozz
24-09-06, 00:54
Harikasın :D :D :D :D süper olurrrrrrrrrrrr

tarkan_karma
24-09-06, 01:04
ebet bende cok merk ettim o fotoyu eklersen bi ara seviniriz

leyla
27-09-06, 10:46
ben unut beni sarkisini cok seviyorum cok icten soyliyor o sarkiyi duyunca aglamak geliyor
bide ikimizin yerine ve ask incilik ister canim ve kis gunesi

pikachu
30-09-06, 16:05
:1: asla vazgecemem dön bebeğim inci tanem bunların ücü:26:

angel_babe
13-11-06, 18:01
bn hepsini cok sewiorum ama en cok asla wazgecemem we don bebegim =)

maydonozz
06-12-06, 00:22
ikimizin yerine
Sevdim çok sevdim
Tanıdım aşkın en saf halini
Kokladım gecelerce
Bıraktığın eşyayı boş evi

Uzanamadı elim telefona
Defalarca gidip geldi
Yenik düştüm kendime
Göre göre

Gurur sandığım aslında
Ümitsizliğimdi
Anladım temelli gittiğini
Haklıydın üstelik
Suç benimdi

Sen üzülme gülüm incinme
Canımın içi iki gözüm sakın küsme
Bana hediye bırak bütün kederleri
Ben ağlarım ikimizin yerine

Bilirsin aslında adaletsizliğini
İstemezsin hani sen de bittiğini
Ama kendinden yanadır ya hep yürek
Feda edip aşkı korur ya kendini

lik aşkımdan bana kalan en son ve en değerli bir parca olduğu için bunu çok seviyorum ama sadece bu kaldı birde geriye dönüp baktığımda beni hüzünlendiren ANILAR.......

~JiJeM~
06-12-06, 16:00
gitme şarkısı...mazisi ben de kalsın...sonra ise unutmamalı bi tane yaa...hakikaten unutulmayacak bir şarkı...

matthew
29-04-07, 14:00
benım en begendıgım sarkıları ask gitti gideli we kır zincirlrini cok atesslı bı parca bence

KelebeQ
09-05-07, 05:36
İnci tanemm , unutmamalııı :29:

TOLGA
09-05-07, 13:50
yine sensiz: selam ver
acayıpsın: kıs gunesı gıtme ve sıkıdım
ourum sana:sımarık unut benı
dudu: gulumse kaderıne dudu
come closer: bounce over start the fıre ve touch

erkan er
30-05-07, 02:31
tarkanın bütün şarkıları güzel ama benim en çok beğendiğim kendime en çok yakın hissettiğim şarkısı ikimizin yerine

sinemtevetoglu
30-08-07, 23:02
Dudu çalarken bile ağlayabilme kapasitesine sahibim...aklıma TarKaN geldiyse ne çaldığının önemi yok ama kesinlikle dinleyemediğim ve atladığım parçası O'NA SOR dur!

sarıpapatya
31-08-07, 00:36
yine sensiz,dön bebeğim,unut beni,ona sor,gülümse kaderine! aslında böyle ayırınca olmuyo yaa ayırmamak lasım hepsiii

gokhantevetoglu
31-08-07, 00:54
inci tanem ve kıs gunesı

tarkankolik1972
31-08-07, 10:49
bütünn sarkılarıına bayılıyorumm o benimm tek askımm canımmbenimmmm

asd1234
29-10-07, 21:19
Unutmamalı ve Kuzu Kuzu...bu iki şarkıyı duyduğum anda çakılıp kalıyorum resmen :)

airjunior17
29-10-07, 21:50
Ya hepsinin ayrı bi etkisi var ayrım yapamıyorum.Tarkan söylesin yeterki ne olursa dinlerim ben

megasterkan
30-10-07, 14:50
herkes çok güzel yorumlarda bulunmuş tarkanın bütün ewet bütün şarkılarında benim için bir anlam var ama benim hala takıldığım iki şarkısı var ölürüm sana ve kır zincirleri(bu gece) bi keresinde bu iki şarkıdan uzak kalmıştım dinleye memiştm yani uzun zaman sonra dinleyince gözlerim dolmuştu hiç unutmam:54: :35: :52: :30: :35: :48:

Tugcee
17-01-08, 22:04
vazgeçemem her zmn ayrı bi yeri var unutmamalı aynı şekilde

htgulcan
19-06-08, 19:18
Her şey Bitti Dedim Içimden Neler Geçti Neler Ve Karşımda Tarkan Gülümse Kaderine Diyordu :) Yeniden Bağlandımm Yenide Bir Hayat Kurdummm

gülcan
19-06-08, 19:33
tarkanımın bendeki şarkısı sabret sabret inci tanem bekle beni döneceğim mutlaka sabret..:10:

tunalı
19-06-08, 21:09
Bana yine gül diyemem
Beni yine sar diyemem
Sevgimin hatrına birtanem
Hiç olmazsa selam ver

ah ah ilk aşık olduğum zamanlarda dinlerdim bu şarkıyı ama
aşkımı kayebttim
hayr ölmedi ama çok uzaklara almanyaya gitti ve bir daha görüşemedik sanki ayrılacağımızı biliyormuş gibi bu şarkı bizimm şarkı derdi hep
ah aslı ah
Bana yine gül diyemem
Beni yine sar diyemem
Sevgimin hatrına birtanem
Hiç olmazsa selam ver

ellow
19-06-08, 22:37
bir sürü hangisini yazabilirimki...

ezel1710
20-06-08, 02:13
güzel bir konu cok tesekürler. benim sarkim istanbul aliyor.o gitti simdi gercekten türkiye, istanbul aliyor bende .

denizmavisi
23-06-08, 02:06
Bende ayrı olan tek şarkı değil birden çok

Yine Sensiz---Selam ver,Asla vazgeçemem
Aacayipsin----Kış Güneşi, Unutmamalı, Bekle, Biz Nereye
Ölürüm Sana---İnci Tanem,Ölürüm Sana,İkimizin yerine
Karma----Sen başkasın,Kuzu kuzu,Hüp,O'na sor
Dudu----Gülümse kaderine, Sorma kalbim
Come Closer----Over,Just like that
Metamorfoz-----Dedikodu,Hop hop,Gün gibi

asd1234
21-09-08, 23:08
Önceki mesajımda "Unutmamalı ve Kuzu kuzu" demiştim ama eksik demişim :)

Kuzu kuzu benim için özeldir,çünkü Tarkan'a asıl hayran oluşum ve çok çok çooooooooooo.......ookk sevmem o şarkıdan sonra başlar.

Bu Gece(Kır zincirlerini) benim için özeldir çünkü Tarkan'ın sesini arada hiç bir engel olmadan,canlı canlı dinlediğim ilk şarkı odur[12 Ağustos 2006 saat 21:20 civarında duydum Tarkan'ın sesini canlı canlı ilk kez :) ]

Asla Vazgeçemem de benim için çok özeldir çünkü Tarkan'dan öpücük aldığım ilk ve tek şarkıdır[19 Temmuz 2008 Erdek konserinde :) ],devamını bekliyorum Tarkan'dan :)

Unutmamalı ise ilk kez 12 Ağustos 2006 Balıkesir konserinde duyduğum bir şarkıdır(kendime şaştım sonra nasıl bir Tarkan hayranı olur da bu hiti bilmez diye,ama sonra öğrendim tabii :D) o gün bu gündür hayranıyım o şarkının.

Ölürüm Sana ise klibi küçük yaşta olmama rağmen kafama kazınmış ve klibini de kendini de tek kelimeyle muhteşem olarak nitelendirdiğim bir şarkı.

Tarkan'ın sevmediğim şarkısı yok zaten,ama bu yazdıklarımın yeri daha ayrı :4:

violetta
21-09-08, 23:46
Bende :p

Yine Sensiz :

Saril Bana
Yine Sensiz
Selam Ver
Asla VazgecememAacayipsin :

Dön Bebeğim
Gitme
Kış Güneşi (L)
Hepsi Senin Mi
UnutmamalıOlurum Sana :

Beni Anlama
Bu Gece (Kir Zincirlerini)
Ikimizin yerine
Inci tanem
Olurum Sana
unut beni
Simarik
Salina Salina SinsiceKarma :

Gitti Gideli
Her Nerdeysen
Kuzu Kuzu
Tas
Yandim
Hüp
Ona SorDudu :

Dudu
Gulumse Kaderine
Sorma Kalbim
Bu Sarkilar Da OlmasaCome Closer :

Touch
Don't Leave Me Alone
Mine
Start The Fire
Just Like ThatMetamorfoz :

Bam Teliiiiiiii :p
Dilli Duduk
Arada Bir
Gun Gibi
Pare Pare
İstanbul Ağlıyor
Hop Hop
Vay Anam Vayhehe , I know this is tooooo much :D , But he point my twice :$
Oooooh :11: T A R K A N :10:

x_y_z
21-09-08, 23:48
bütün sarkilarinin yeri ayri,bütün hepsinin yeri farkli..ama söyleyecek olursam..

hepsi senin mi = [bu şarkının klibiyle hayran olmuştum..beyaz renk önü açık gömlek ara sıra saçında bant gibi bir şey vardı,gerçi sonradan çok meşhur olan French Mtv Version klibi çıktı ama,sevenler bu klibide sever...]

kış güneşi = [Tarkan'ın en sevdigim slow sarkisi..a-acayipsin albümünü bence
dünya capinda kilan bir albüm..bu sarkiyi Tarkan degilde bir baskasi okusaydi
yanlis bir tercih olurdu..hele o klip yok mu o klip.. :)..]

unutmamali = [gerçekten de 'unutmamali'..nasil unutabilirim..Paris konserinde
canli söylemisti,arada su icmisti..canim ne sekerdi o zaman gercekten ya..ah 1o konser...]

şımarık = [benim içinde yeri ayri,dünya icinde..6 milyar kisinin bildigi sarki..daha ne olsun :P ]

ikimizin yerine = [en sevdigim slowlardan biri daha..klibine de bayiliyorum..ama o güzelim evi neden yakiyorsun Tarkan :P ]

delikanli caglarim = [bir gün elbet diner hararetimiz,duruluruz bizde gönül baglariz,ama Tarkandan vazgecemeyiz,ölene dek hayraniyiz... seklinde söyledigim garip sarki..bi' o kadar da güzel :) ]

kuzu kuzu = [ah o ziller yokmu.. ? "aci biberler sür dilime dudaklarima.." gercekten 2001 in en güzel sarkisi..2000li yillarin da en güzel sarkisi..
söz müzik Tarkan'in ayricaligi da var tabi... ]

her nerdeysen = [bu sarkiyi dinlerken kendimi cok garip hissediyorum..neden
bilmiyorum ama sanki bu sarkiyi dinlerken,icimde bir deniz dalgalanip karaya
vuruyor gibi oluyor..gercekten tüm sessizligi aliyor icimden ]

ay = [kimine göre deli divane,kimine göre avare...gercekten cok seviyorum..Ay sarkisinin benim icin "hoplama ziplama"dan daha fazla yeri vardir..2,5 ay boyunca msn nickimde kalmis tek sarkidir.. :) ]

mass confusion = [saka falan yapmiyorum ha..gercek..dünya'nin en güzel sarkisi..hele "anywhere" degisi yok mu..bayiliyorum..kalkip göbekte atiyorum
bu sarkida oturup agliyorum da..valla ]

i wanna hear love speak = [konserlerde niye söylemiyor bilmiyorum ama
come closer'in en güzel sarkisi bu bence..benim icin anlami da büyük..eski sevgilim'in en sevdigi sarkidir :) ]

gün gibi = [gercekten oturup agladigim bir Tarkan sarkisi..uzun zamandir böyle Tarkan sarkilarina hasret kalmistik ki,Metamorfoz geldi iyi oldu :) ]

ve daha niceleri...'bounce','kir zincirlerini','basina bela olurum','dudu' ve 'istanbul agliyor' da sevdiklerim arasinda gelir..Tüm Tarkan sarkilarinin bende bir hatirasi vardir,olucak ta..

sEçİl
22-09-08, 01:29
tarkan şarkıları dıyınce durmak lazım hepsi birbirinden süper ben en çokkk gün gibiyi sewiyorum çok içli bir şarkı sözler süper ama kır zıncırlerını,hüpp,ayy,kış guneşi,ikimizin yerine,unutmamlı,kuzu kuzu,şımarık,bam teli,pare pare.......we nıceleri hepsi çok ozel çok ayrı ya bize böle güzel duygular yasattgın için we bizi senden we sarkılarından mahrum bırakmadıgın için tesekkurler TARKANIMM:41: bravo

nazar
24-09-08, 13:30
unutmamali aslinda cok varda böyle bir soru gelince ilk aklima bu sarki geliyorr

bns pnr
24-09-08, 15:32
Benim Icin özel Olan Sarkısı Kır Zincirleri:)))
Tarkan Bu Sarkıyla Bana Bi Cosku Veriyooo
Anlatamam Yani Beni Mutlu Ediyooo:)))))))
SİZE COSKU VEREN TARKANIN SARKILARINI
BİLMEK İSTİYORUMMM.........

herseyim
24-09-08, 15:46
ben en cok dilli duduk, dudu, inci tanem:) zaten hepsi benim sarkim:)

hayallerimolmasa
24-09-08, 16:59
:6: pare pare ile ölmek istiyorum adeta.sanki bana yazılmış

Ozge_kk
03-10-08, 15:48
kis günesi :)

çok tatlısınnn
04-10-08, 22:43
TARKAN NIN bütün şarkıları beni benden alıyor ama en çok slov şarkıları ;sorma kalbim ,unutmamalı ,inci tanem ,selam ver ,aslında saymakla bitmez harikasın TARKAN tek kelimeyle harikasın sende şarkılarında

HND
04-10-08, 22:58
ilkler: gecemin ürkek kanatlarında, biz nereye, beni anlama, verme, gitme, kuzu kuzu, ölürüm sana, salina salına sinsice .

asd1234
04-10-08, 23:40
Artık yeni bir şarkı daha ekliyorum Tarkan'ın bendeki şarkılarına: Uyan..

bns pnr
06-10-08, 11:48
verdiginiz cevaplar icin
cok tesekkürler evet
bütün sarkıları cok güzell
yaaaa muhtesem:))))))
tarkansız kalmamak dilegiyle

YSMN
11-10-08, 19:39
hepsi hepsai hepsi çokk güzell şimdi saymaya başlasam hepsini sölerim çünkü hepsi başka şeler ifade ediyo ve çok güzel ayrım yapamam yani

tarkaseksüel
11-10-08, 21:26
Artık yeni bir şarkı daha ekliyorum Tarkan'ın bendeki şarkılarına: Uyan..:18: :18: :18: :18: :18: bu konuyu her albümde yenıleyelım en ıyısıı

szr67
11-10-08, 21:43
Pare Pare benim anlatan tek şarkı..

her dinlediğimde ağlıyorum..diğer hoşuma giden parçaları ise verme,beni anlama

aybi
17-10-08, 04:36
hepsi olağanüstü ama en çok asla vazgeçemem beni alıp başka diyarlara götürüyo..tarkana olan aşkımı anlatıyo.
aslaa aslaaa vazgeçemem tarkan senden aslaaaa

kezban12
17-10-08, 09:44
sorma kalbim beni anlatan bir şarkı