PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN nerelerde takılıyor?

sengibisidünyayagelmez
16-09-08, 22:27
Evet, bakalım TARKANIMIZ nerelerde vakit geçiriyor? Benim aklıma ilk gelen Beşiktaş Plaza'daki Vogue Restorant.. Sizin bildikleriniz?

devilscream
17-09-08, 00:08
Club Kemer Aura'da takiliyordu
Onun disinda,reina da görenler oluyodu:D

aliyaşar
17-09-08, 00:37
antalya kemerde bi otelde takılıyo.adını sölemiim bası nedenlerden dolayı :@

eskalen
17-09-08, 00:44
Valla guzel bir sey dusunmussun bahar :) Tarkan sanirsam Reina gidiyor yani bi de orda konser de veriyor :) bi de heaven club var, bilgenin dogum gununu orda kutlamisti.....Istanbulun guzel, en gozde yerlerinde takiliyor yani megastar :)

badboyserkan
17-09-08, 00:55
Hitt produksiyon muzik sirketi leventte oldugu icin levent semti civarlarinda cok takiliyordur.. :) bide bebekte sahilde ozel yatina binmek icin bebek semtinde de zaman zaman ugradigi gorulmustur :)

szr67
17-09-08, 01:02
onu bilmem de 3gün önce mısırdan gelmiş tarkan..kaynak sağlam:20:

ezel1710
17-09-08, 01:30
onu bilmem de 3gün önce mısırdan gelmiş tarkan..kaynak sağlam:20:

gidisinin birsebebi var mi?

szr67
17-09-08, 01:55
orasını bilmiyorum

sengibisidünyayagelmez
17-09-08, 02:38
antalya kemerde bi otelde takılıyo.adını sölemiim bası nedenlerden dolayı :@
bencillikten bir şey kaybolmamış alicim hepimiz söylüyoruz bunda ne var?

gökhan, serkan.. canım ikizlerim sağolun siz de verdiğiniz bilgiler için:)

mısıra nie gitti acaba:O

aliyaşar
17-09-08, 03:16
bencillikten bir şey kaybolmamış alicim hepimiz söylüyoruz bunda ne var?

gökhan, serkan.. canım ikizlerim sağolun siz de verdiğiniz bilgiler için:)

mısıra nie gitti acaba:O
otelin adını sölememin nedeni bencillik diil sadece o otelle ilgili ciddi bi sorun yaşadım ve adını bile duymak sölemek yasmak istemiyorum.isim vermememin sebebi budur

tarkaseksüel
17-09-08, 13:44
yaa bide bi hamam a gidiodu tarkan unuttum şimdi adını yaaaa bide sultanahmet mi var dı neee ama emin değilimmm

yok aradım ama bulamadımmm :16:

sEçİl
26-09-08, 04:36
bende postanın werdıgı tarkan albumu war baya zaman olmus ustunde tarıh yok ama hatrlamıyorum tam olarak ne zaman aıt oldugunu bu albumde tarkanı nerelerde gorebılırsın adlı bır yazıda war aynen yazıyorum
-bebek,arnavutköy we emırganda çay bahcelerınde çay içip tost yerken görebılırsınız ama kasketli gözluklu we yakası kalkmıs bır mont ıle tanıyabılırsenız eger...
-beykoz,anadoluhisarı'ndaki seralarda gezip çiftlik ewının bahcesıne çiçek alıyor...
-beyoglunda yuruyus yapmak topkapı sarayını gezmek,polonezköyde piknik yapmak şu sıralar planları arasında
-istanbul kozyatagında oturan annesını ıkı gunde bır zıyaret edıyor
-etıler akmerkezdeki remzi kitabewıne ugrayıp yukluce bır kıtap alıswerısı yapmak istiyor kendısını her an burda görebılırsınız
-son gunlerde ortakoyde dolasmak burnumda tutuyor dıyen tarkanı her an bu semtın ara sokaklarında görebılırsınız...
eski bir albümden bunlar ama paylasmak ıstedim..

herseyim
26-09-08, 07:46
ben hic bilmemm nerde takildigini :)

kevser
26-09-08, 16:54
ortaköyde bi kumpirci var ve oranın sahibiyle tarkanın çekilmiş bi resmi var duvarda asılıo ben o yüzden orayı tercih ediyorum hep:) ama hiç tarkana rastlamadım orda:)

asd1234
30-09-08, 22:19
6-7 sene önce doğumgününü 360 derece diye bir yerde kutlamıştı,öyle hatırlıyorum.Bu sene TarkanColl'da kutlasa ne güzel olucak :4:

Pamela_beyazgul
30-09-08, 22:43
Bizim Taskentteki "Dedeman" hotelinde 3 kere kalmisti :)))

BuRCuM
01-10-08, 02:20
bence atatürk havalimanında da baya vakit geçiriyodur...
genelde de haberlere röportaj orda veriyo

melegim85
18-10-08, 01:42
tarkani cok seviyorum. nerede takildigini bilmiyorum ama nerede oturuyor biliyorum :-) ama kimseye demem.... :-)

ekrem
18-10-08, 21:35
altunzade de testi diye bi dürümcü kebab salonu var capitolun yakınında orda görmüş arkadaşalrım bi kere

erdem
31-01-09, 18:19
lüks yerlere takılıyo genelliklee oo:)..

Tugcee
28-03-09, 08:16
sonucta bi yerlerde takilior yaaa ama ne dense bize denk gelmio hicc. dunya kucuk derler aslinda ama bn katilmiorum gayette buyuk yani :)

siboss1992
29-03-09, 21:03
bazi arkadaslar .. ben nerde biliyorum deyip söylemiyorlar..
ozaman neden diyorsunuz? burasi bir fan club .. üyeler arasinda paylasmak icin.. yani demek istemiyorsan kendinde kalsin.. deyip de bizide merak ettirmeyin .. :16:

inci tanesi
03-04-09, 12:34
evet siboss1992 sana katiliyorum gerci soyleselerde benim isime yaramaz cunku bulgaristan da yasiyorum ama gene de merak ediyorum isteeeeeee.