PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tornastar Serdar!

szr67
16-09-08, 12:43
Kalıp atölyesi sahibi olan Ortaç: Tarkan müziğin megastarı ise ben de tornacısıyım!..

Sanatçılar arasında yaşanan albüm rekabeti yerini ticari rekabete bıraktı. Ünlü isimler, artık kurdukları şirketlerle de yarışıyor. İbrahim Tatlıses, Deniz Seki, Tarkan, Kenan Doğulu, Özcan Deniz, Sertab Erener gibi ticarete atılan ünlülere şimdi de Serdar Ortaç katıldı. Ortaç, babasına ait olan plastik enjeksiyon alanında faaliyet gösteren Ortaçlar San. Ticaret Koll. Şirketi'ne ortak oldu.

Ünlü olmadan önce babasının atölyesinde torna tesviyecilik yapan Serdar Ortaç, "Bildiğim bir işe atılmak istedim. Ben hem müzik dünyasının hem de ticarette tornacıyım. Tarkan müzik dünyasının ne kadar megastarı ise bende tornacısıyım" dedi. Ünlülerin mal varlıkları şöyle:

* İbrahim Tatlıses: Otobüs firması, müzik şirketi, otel ve tekstil atölyesi...
* Özcan Deniz: Müzik şirketi. (Ağabeyi Ercan Deniz'in 'Özgün Tour' adlı bir şirketi bulunuyor.)
* Feridun Düzağaç: Müzik Mahsulleri Ofisi Limited Şirketi.
* Sertab Erener ve sevgilisi Demir Demirkan: Simya Müzik ve Simya Edisyon Danışmanlık ile Demirkan Yatırım İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Şirketi.
* Tarkan: HİTT Prodüksiyon
* Kıraç: Kıraç Muzik Yapım Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
* Kenan Doğulu: Doğulu Prodüksiyon müzik şirketi.
* Deniz Seki: Seki Prodüksiyon...

yorum:Şu kurulan şirketlere baktığımızda Hitt music Production hepsinden daha aktif İbonun şirketleri de dahil :20:

http://www.haberturk.com/

ezel1710
16-09-08, 16:09
ibrahim datli sesin gida ve ucak mi hilikopter mi öylebirseyi daha var.
serdar ortaca gelince hayirli olsun da neden tarkanin ismi gecmeden
yapamiyor bence baska birseyle sirketinin reklamini yapsin.
ama tarkansiz olmuyor galiba.
habr icin tesekürler.

günışığım
16-09-08, 16:43
Tarkanın Sadece Hıtt Muzuk Sırketı Oldugunu Sanmıyorum Vardır Bılmedıgımız Yatırımları :)

ezel1710
16-09-08, 17:05
Tarkanın Sadece Hıtt Muzuk Sırketı Oldugunu Sanmıyorum Vardır Bılmedıgımız Yatırımları :)

cok ayip.....

gülcan
16-09-08, 17:42
Maşallah Allah daha çok versin:20:

szr67
16-09-08, 17:44
yanlış bilmiyorsam efsane güvenlikde tarkanın

sarıpapatya
16-09-08, 18:16
illaki vardır yatırımları okadar parayı sadece yemiyodur heralde mutlaka yapıyodur sağlam yatırımlar...

sengibisidünyayagelmez
16-09-08, 22:34
yanlış bilmiyorsam efsane güvenlikde tarkanın
zannetmem...

aliyaşar
17-09-08, 01:04
Bu haberde Serdar Ortaç için yazılanlar kesinlikle asılsızdır.O sözleri söyleyen Serdar Ortaç değildir,medya kendisi onun ağzından yazıp yalan bi haber yapmıştır.Ayrıca Serdar Ortaç'ın Ortaçlar Plastik'te hissesi bulunmaktadır satın almamıştır.Haber asılızdır.

x_y_z
17-09-08, 01:36
Hıtt Production su ana kadar kurulan en önemli müzik sirketlerinde biridir.Ve
yıllardır DMC ve Tatlises şirketlerinden sonra en çok akla gelen şirket Tarkan'in Hitt Productionudur.iyi ki Tarkan bir müzik şirketi kurmuş,çok güzel de olmuş
açıkçası :) bu arada Serdar Ortaç'ın öyle bir söz söyleyeceğine inanmıyorum,
bir ara Tarkan ile araları bozuk olsa da "Tarkan şöyleyse ben de böyleyim" gibi cümleler kuracağını zannetmiyorum,sonuçta o da Türkiye'de Pop Müzik denilince akla gelen isimlerden birisi.

sEçİl
17-09-08, 01:46
serdar yerini biliyor ya onunda müzik dünyasında saglam yeri war çünkü prim yapmak pek onun tarzı değil o tarkanın starlıgını kabullenenlerden

**MegaStarkan**
17-09-08, 22:26
Bence Serdar Ortac böyle bir aciklama yapmaz. Sacma...

tarkantutkunu
17-09-08, 22:40
serdar ortaç resmi forum

DÜZELTME ADI ALTINDA

16.09.2008 tarihili, Sabah gazetesinin, Günaydın ekinde " Tarkan mega strasa ben de tornacıyım" başlığı altında yayınlanan haber tamamen asılsızdır. " Tarkan müzik dünyasının mega starı ise ben de tornacısıyım " sözleri, kesinlikle Serdar Ortaça ait değildir. Ayrıca Serdar Ortaç, haber de yazıdığı gibi, sertaç kalıp atölyesini satın almamıştır, sadece aile şirketi olan Ortaçlar Plastik' de hissesi bulunmaktadır. Yazılan haber tamamen asılsızdır.

eskalen
18-09-08, 00:17
belliydi zaten bu sozlerin serdar ortac'a ait olmadigi...Durup durmadik yerde niye laf soylesin....Magazin ayartiyor, yapiyor bunlari...Haber basligi kalabaligi olsun diye.....Gereksiz ve gercekten cok sacma sozler.....

merwik
19-09-08, 21:47
insanları zorla birbirine düşürmeye çalışıyorlar ya.. ne kadar ayıp...