PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oksan Günay (Tarkan) - Pare Pare

Okceen
15-09-08, 18:00
uzun bir aradan sonra yine sizlerle birlikteyim arkadaslar ..:)

ee maglum tatil gezmek tozmak derken bosladik biraz .. ama simdi size yeni bir calismayla merhaba demenin heyacani var icimde :D

ilk parcam Tarkanin hayran kaldigim Pare Pare parcasi insallah begenirsiniz.. klibide özentili ve titiz bir arayis sonucu buldum umarim begenirsiniz .. :)

Oksan Günay (Tarkan) - Pare Pare

HnVz_vAK8u0

iyi izlemeler.. (ne olur yorumlarinizi esirgemeyin sizden gelen feedbackler ile ben iyi yolda veya kötü yolda oldugumu ölcüp tartabilirim hepinize simdiden sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum arkadaslar )

**MegaStarkan**
15-09-08, 19:15
Bilmiyorum sesini sanki daha iyi olarak hatirliyorum.
Galiba kalite olarak kayit iyi degil. Klibe bittim zaten.
Japon mu cin mi bilmiyorum ama süper yapmislar :)
Paylasim icin tesekkürler.

Okceen
15-09-08, 23:51
selamlar arkadasim,

evet haklisin kalitesiz oldu biraz ama bu kadarini yapabildim tarkanin sesini alinca müzik kaliteside gidiyor mix filan edicede ortaya bu sekilde bisey cikiyor .. ama tabi bu bir mazeret olmamali daha iyisini yapmaya calisacagim .. degerli yorumundan dolayi cok cok cok tesekkür ederim . :) en azindan videoyu begendin oda biseydir :D

saglicakla kalmani temmeni ederim arkadasim ..

devilscream
16-09-08, 00:02
videoyu bende cok beğendim
seste bi gariplik var,sizinde dediğiniz gibi kaliteden olsa gerek:)
daha iyilerini de bekliyoruz;)

tarkaseksüel
16-09-08, 01:07
ben izleyemedımm gozukmuooo

devilscream
16-09-08, 01:12
ben izleyemedımm gozukmuooo
Türkiye de youtube kapali tabi
Video gözükmüyordur sana
http://www.youtube.com/watch?v=HnVz_vAK8u0 bu linki kullan
artik ctunnel mi,ktunnel mi kullanirsin sana kalmis;)

Okceen
20-09-08, 17:22
arakdaslar denicem daha iyisini yapmaya :D sagolun var olun hehe

tarkaseksüel
20-09-08, 20:15
Türkiye de youtube kapali tabi
Video gözükmüyordur sana
http://www.youtube.com/watch?v=HnVz_vAK8u0 bu linki kullan
artik ctunnel mi,ktunnel mi kullanirsin sana kalmis;)saoll tesekkurlerr :20: mesaj iletildii ;)

bu kalitesizlik hiç yakışmamışş ;):18: arkaada tarkanın seside mi varrr

Okceen
04-10-08, 18:50
bu kalitesizlik hiç yakışmamışş ;):18: arkaada tarkanın seside mi varrr[/QUOTE]

beni kritik etmeyin ... valla profesyonel olur cikarim bak allah canimi alsin karsiniza hahahahah :)))))))

saka bi yana sagolun bi insana ilerlemesi icin yapilacak en güzel sey kritiktir..

daha güzel seyler yapma cabasi yükseliyo insanin sagolun :D

pare pare
19-01-09, 23:52
Cok guzel bu sarkiya ben bayiliyorum ....
Bende bunu okumusdum simdi bende var .........
Bekleyin bende buraya linkini koyucam !

gülcan
20-01-09, 13:55
video çok güzel olmuş emeğine sağlık çok anlamlı Tarkan'ın en çok sevdiğim şarkısıdır Pare Pare ben Tarkan'dan dinlemeyi tercih ediyorum.Ama yinde güzel söylemişsin Tarkan'la birlikte:))))

Okceen
20-01-09, 17:34
video çok güzel olmuş emeğine sağlık çok anlamlı Tarkan'ın en çok sevdiğim şarkısıdır Pare Pare ben Tarkan'dan dinlemeyi tercih ediyorum.Ama yinde güzel söylemişsin Tarkan'la birlikte:))))

Hehe :)) cok güzel yorum bayildim sagolasin :28: ... laf aramizda.. bende tarkandan dinlemeyi daha cok begeniyorum ne yalan söylim simdi hahahah

saka bi yana.. ben kim tarkan kiiiim.. tarkanin ismini söylerken bile besmele cekmek lazim kiyaslamak surda dursun :D isin geyigi .. seviyorum ben bu adami tarzi hosuma gidiyo müzigi hosuma gidiyo bende öyle iste kendi capimdan bagiriyom cagiriyom ..

yorum icin sagol tekrar .. kendine iyi bak bay bay:20: