PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beyaz

trkntrkn89
15-09-08, 11:30
TARKAN CHARLİZE'DEN DAHA ÖNEMLİ'
BEYAZ YENİ SEZONUN İLK BÖLÜMÜ İÇİN TARKAN VE ROBERTO CARLOS'U PROGRAMINA DAVET ETMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Açılış programı için Charlize Theron'la görüşmelerin sürdüğünü belirten Beyazıt Öztürk'ün aklı hâlâ Megastar Tarkan'da. Uzun süredir sürekli Tarkan'ı programına davet eden Beyaz, 'Ben en çok Tarkan ve Roberto Carlos'u konuk etmek isterim' dedi.

ya tarkan şu adamı kırmaa çık işte...

tarkaseksüel
15-09-08, 12:47
......
Ben:cok uçuk olcak belkı ama kemerını verırmısın ??
Tarkan:kızmassan kemer bende kalsa olur mu?? herseyi aldılar söndü havam fiyakam
Ben: tamam o zaman zorlamıyım seni
Tarkan:tesekkurler maruz gor anlayısla karsıla lutfen..(ama gozum kaldı kemerde )
arkadan barıslar arasında sıra ilerlesin sesleri yankılanırken...son sorumu sordum
Ben:beyaz showa katılıcakmısın???
Tarkan:ııı yok ya onlar anlamazlar müzıkten falan..Sen ne düsüüyosun benı orda gormek ıstermısın???
Ben:seni televizyonda gormeyı cok istiyorum bunun icinde türkiyede gidebilicegin en uygun yer beyaz show bence dedim..
Tarkan:bilemiyoum...
yeniden opüstük sarıldık ve uzgun adımlarla cıkısa dogru ileridim....

megastarkan-yiğit

trkntrkn89
15-09-08, 13:43
......
Tarkan:kızmassan kemer bende kalsa olur mu?? herseyi aldılar söndü havam fiyakam
Tarkan:tesekkurler maruz gor anlayısla karsıla lutfen..(ama gozum kaldı kemerde )
arkadan barıslar arasında sıra ilerlesin sesleri yankılanırken...son sorumu sordum
Tarkan:ııı yok ya onlar anlamazlar müzıkten falan..Sen ne düsüüyosun benı orda gormek ıstermısın???
Ben:seni televizyonda gormeyı cok istiyorum bunun icinde türkiyede gidebilicegin en uygun yer beyaz show bence dedim..

megastarkan-yiğit

gerçek dimi bu?:9:

szr67
15-09-08, 14:30
hahhahah tarkan güzel laf koymuş tebrik ediyorum:20:

kevser
15-09-08, 15:15
yaa bence Beyazı kötülememek lazım Türkiyede en iyi programı yine o yapıo ama Tarkan sakın çıkma senn biz sana hasret kalmayı daha çok seviozz

ezel1710
15-09-08, 16:04
......

megastarkan-yiğit

sen ciddimisin?

**MegaStarkan**
15-09-08, 16:09
tarkaseksüel'in yazdiklari dogru.
yigit bir konuda aynisini burda da yazmisti.

sarıpapatya
15-09-08, 16:16
tarkan pek değil hiç istemiyo katılmak ama bence çıksın yaa çok hoş olur arada bir çıkmak lazım belki 8 9 senedir tv programına çıkmıyo bu tarz programlara beyaz bunların en iyisi bence arada bir tarkan lazım çık hadi...

eskalen
15-09-08, 17:04
Beyaz bence cikar amacli Tarkan'i istiyor....Programinin reytingleri icin vs. Artik beyaz show'un oncu bir program olmasini saglamaya calisiyor ve beyaz show artik kabina sigmiyor! ....Bu tarkan diyalogunda gecen cumleler gercek olabilir, imza gununde olusan bir sey,vardim, duymustum....Cikmaya sicak bakmiyor Tarkan yani ta o zamandan belli bir seydi, beyaz show'a cikmak istememesi...Tarkan, herkes istiyor, halk istiyor diye cikan birisi degil, gaza gelipte .....Beyaz iste halk yonunden vurmak istedi Tarkan'a bakti ulasmak zor, cikmamasi cok daha iyi, Tarkan bi beyaz show'a cikarsa eger, inanin forumda bin bir turlu haber ve elestiri basliklari eklemek zorunda kaliriz, kotu olur :)

özge
15-09-08, 19:10
tarkan onlar anlamaz müzikten filan dememiştirr yaaa:18: :18: dediysedee haklılıkk payıı varr hiç bi program müziğe önem vermiyo.. tmm beyaz iyi biridir belki ama daha çok showa yer veriliyoo..insanların ilgisi öle çekilmeye çalışılıyorr..örneğin birsürü müzik yarışma programları var ama müzikten çok show yapıyorlar.. tarkanda bunları görünce öle düşünmektee çok haklı:13:

sengibisidünyayagelmez
15-09-08, 19:13
ayy ben hiç istemiyorum katılmasın beyaza fln. beyazı da sevmem çok zaten:)

kevser
15-09-08, 19:41
hülya avşarın programına katılcak yerde beyaza katılsaymış yıllar önce şimdi bunlar olmazdı:):)

MassConfusion
15-09-08, 21:12
pireyi deve yaptı DİLLİ DÜDÜK demiş Tarkan zamanında söledikleri lafları unutmasınlar bnce

MEGASTAR
15-09-08, 23:56
bence ciksin beyaza hem ne olcak ki bi kereden

kevser
16-09-08, 00:06
hep böyle başlar bikereden bişey olmaz diye:):)