PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : garip bir promosyon yürüyor farkındamısınız?

szr67
13-09-08, 17:47
internet sitelerinin msn menü sündeki reklam köşelerinde tarkan ile ilgili bir sürü sorular soruluyor.aşağıdakilerden hangisi tarkan şarkısıdır gibi komik sorular çıkıyor bugünde msnimin altındaki reklam da şu soruluyor tarkanın soy adı nedir?

ilginç ama bir okadar da komik bir iş bu tarkan ve ekibinin bundan bir haberi varmı acaba çünkü çok iyi bir promosyon bu....:20:

Ozz
13-09-08, 21:01
evet benim de dikkatimi çekti. komik bişi ama sadece tarkan hakkında olması da ilginç...

GMZ
13-09-08, 21:13
Aynen çok Komik Ama Bir O Kadarda Ilginç Ya Nedense Hep Tarkan...

ezel1710
14-09-08, 13:01
evt bunu daha öncede yapmislardi

tarkaseksüel
14-09-08, 14:55
bence yktur haberlerııı

x_y_z
14-09-08, 15:36
"nedense hep tarkan" sorusunun cevabı : çünki tek megastarımız var,ve tabi ki onunla ilgili sorular soruluyor...promosyon olarak etkileyeceğini düşünmüyorum...daha tarkan'ın soy adını bilmeyenler (örneğin çok yakın arkadaşlarım bile) var,ancak "vay anam vay"ın Tarkan şarkısı olduğunu
bilmeyen yoktur herhalde.. :) o tıklamalar şarkı indirmek için..sonuçta
Tarkan'ın kazancı,yada kaybettiği bir nokta yok.

yucel067
14-09-08, 18:39
evet benimde dikkatimi çekti

TARKANFREAK
26-09-08, 04:21
"nedense hep tarkan" sorusunun cevabı : çünki tek megastarımız var,ve tabi ki onunla ilgili sorular soruluyor...promosyon olarak etkileyeceğini düşünmüyorum...daha tarkan'ın soy adını bilmeyenler (örneğin çok yakın arkadaşlarım bile) var,ancak "vay anam vay"ın Tarkan şarkısı olduğunu
bilmeyen yoktur herhalde.. :) o tıklamalar şarkı indirmek için..sonuçta
Tarkan'ın kazancı,yada kaybettiği bir nokta yok.

aynen katiliyorum arkadasim

herseyim
26-09-08, 07:47
ewed bende gordumm bunlari :) cok komikk :)