PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN'dan 3 klip birden

sengibisidünyayagelmez
11-09-08, 02:15
Tarkan "Metamorfoz" albümünün 4. video klibi "Dilli Düdük" müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

Sözü ve müziği Tarkan'a, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait şarkının klibi Kasa Film yapımcılığında, Murat Onbul yönetmenliğinde çekildi. Hazırlıkları, çekimleri ve post prodüksiyon aşamalarının üç ay sürdüğü klipte bir ilk gerçekleştirilerek 120 kareden oluşan bir storyboard hazırlandı. 35 kişilik bir ekiple hazırlanan klip greenbox tekniği ile çekilirken tüm mekanlar ve araçlar bilgisayarda oluşturuldu. Klipte görülen helikopter, araba, binalar, konser sahnesi, uçak gibi unsurların hepsi Genel Yetenek Tasarım ve 3D ekibi tarafından tek tek modellenerek klibin içine yerleştirildi. Ayrıca Tarkan geçtiğimiz günlerde Doğa Derneği için hazırladığı "Uyan" isimli şarkısına da şarkıda düet yaptığı Orhan Gencebay'la birlikte Gediz Deltası'nda Altan Dönmez yönetmenliğinde klip çekti. Bu klip de eylül ayı içerisinde yayınlanmaya başlayacak. Hemen ardından da Tarkan bir süre önce yayınlanan “Metamorfoz Remixes" albümünden "Çat Kapı"nın remixine çekilen video kliple ekranlara gelecek.

http://www.hurriyet.com.tr/genc/muzik/9856154.asp?mnID=9856154

denizmavisi
11-09-08, 02:21
Tarkan en çok beğenilen şarkılarına bir türlü klip çekmiyor çok ilginç

askmeleyi
11-09-08, 02:32
Ne guzel..cok sevindim)) tesekkurler haber icin;)

tarkaseksüel
11-09-08, 02:37
çat kapı ya bayılıorum çok sevıorum o sarkıyıı

ezel1710
11-09-08, 02:51
e hayirlisi.
haber icin tesekürler

badboyserkan
11-09-08, 03:15
uyan sarksini ve klibini goremedik halen.. bekliyoruz.. :) bu arada, cat kapiyada klip cekildigini onceden de biliniyordu zaten.. Tesekkurler haber icin baharcim :)

*HiLaL*
11-09-08, 03:27
Haber icin t$kLer, hayirlisi oLsun....

Bu arada Denizmavisi adli üye öle demekle yanli$ yapmi$ bence Cünkü TARKAN iN bütün parcalari cok seviliyor... Yani beN yanLI$ buLdm sizi bilemem...

qüccin
11-09-08, 03:48
ya nie dedikoduya çekmio en favori şarkılardan biri :Sama olsun çat kapıda güsel neyse tarkanın bi bildiği vardır=) bu arada haber için tşkler
:20:

RaSKaS
11-09-08, 03:54
nerdeyse albümün hepsine klip çekti istanbul ağlıyor a çekmedi gitti
istanbul ağlıyor güzel bir sonbahar klibi olabilir
Uyan şarkısını ve klibinide merak ediyorum
haber için teşekkürler

x_y_z
11-09-08, 12:44
uyan şarkısını çok merak ettim klibini de açıkçası çok merak ettim..daha dilli düdük klibi yayınlanalı çok kısa süre olmuşken çat kapıya gerek yoktu diye düşünüyorum...istanbul ağlıyor ve bam teline bir klip bekliyorum açıkçası ben
en güzel şarkılar onlar..

**MegaStarkan**
11-09-08, 14:26
Haberin ilk kisimini Tarka.com'dan almislar...
Cat kapi pek benim favori sarkilarimdan degil ama kliple belki daha iyi olur ;)
Bam Teli, Istanbul Agliyor ve Dedikoduya klip cekilmeli.
Uyan sarkisini merak ettim bende... ciksin artik.
Haber icin tesekkürler.

tarkantutkunu
11-09-08, 14:29
çat kapı remix harika vay anam vay songdundan kalıntılar var
albümün en şımarık sözlü şarkısı ve eskilere götürüyor.

Ozz
11-09-08, 15:10
bence de bam teliye de çekilmeli. hatta bence hop hop ve gün gibi de klipsiz bırakılmamalı. Çat kapıyı severim ama uyannn nerdeeeee çatlıcam artık...

engobay
11-09-08, 15:31
tarkan ın burada kayıtlı olan türk sanat müziği şarkılkarını bilgisayarıma indirmek istiyorum.ama hiçbiryerde bulamıyorum,lütfen biri bana bu konuda yardımcı olsun...özellikle enginde yavaş yavaş adlı şarkıyı istiyorum..internete bağlanamadığım zamanda dinlemek istiyorum...şimdiden teşekkürler...msn adresim ve e-mail adresim mevcut biri bana bu konuda yardımcı olsun...

bencede bam teli,istanbul ağlıyor veye dedikodu ya klip çekilmeli....lütfen tarkan bunların hepsine klip çek....daha çok sükse yaparsın....istanbul ağlıyor un klibi olsa sonbaharın bombası olur bence...lütfen tarkan istanbul ağlıyor'a klip çek....

devilscream
11-09-08, 17:05
Keşke Çat Kapı'ya cekmeseydi,neyse
Uyan sarkisini da merakla bekliyoruz

sarıpapatya
11-09-08, 17:10
uyan şarkısı hani eylül 1 de çıkıyodu çok merak ettim şu şarkıyı yaa çıksın biran önce de dinliyelim:))

kevser
11-09-08, 17:23
çat kapı favorilerimden biri olduğu için çok sevindim ona klip gelmesine ama bi anda 3 klip fazla bence uyan şimdi yayınlansada çat kapının en az 2 ay beklemesi lazım bencee

pare_pare
11-09-08, 17:38
:20: çook güzel haber ya çook sevindim ama şu dedikodu ve istanbul ağlıyor parçalarından birine de inşallah çeker ya :20: :41: :41: :41:

http://img393.imageshack.us/img393/454/n11854884401472642613lg0.jpg (http://imageshack.us)

eskalen
11-09-08, 18:07
Uyan sarkisi eli kulagindadir su aralar ......Cat kapi remix guzel olmus ama keske dedikodu olsaydi....Belki de dedikoduya 2009 yazinda ya da ilkbaharinda klip cekebilir....Ozamana sakliyordur belki Tarkan :) Merakla bekliyoruz.....

arjen22-tarkan
12-09-08, 23:14
Uyan ı Çok Merakla Bekliorum Yaaa ...

HURRICANE
12-09-08, 23:34
Uyan şarkısı hangi şarkı ya?Yeni bir single mı gelıyor yoksa?İyiden Fransız kaldım ben:))hım evet yeni bir single geliyor süperr....

ellow
13-09-08, 09:47
cat kapi da cok eglenceli sozlere ve muzige sahip bir sarki:))

sEçİl
17-09-08, 01:40
çat kapı süper bir şarkı ya ama dilli düdük gibi bsey olmalı sönük kalmasın yanında dıllı duudk muhtesemdi cünkü

trkntrkn89
17-09-08, 21:01
ya nie dedikoduya çekmio en favori şarkılardan biri :Sama olsun çat kapıda güsel neyse tarkanın bi bildiği vardır=) bu arada haber için tşkler
:20:

bence tarkan şunu düşünüo,2009 da kenan doqulu falan yeni albümlerle gelcek ve daha birsürü sanatçı tarkanın 2009 a da sağlam bi giriş yapması lazım ve buda dedikoduyla olcak,

YSMN
18-09-08, 19:27
ya arkadaşlar dedikoduya klip çeksin diyosunuz ama o şarkı zaten dinleniyo yani klip çıakrsa patlama yaşamaz herkesin bildiği bi şarkı sonuçda ama çat kapı şarkısı çok bilinmiyor yani biz hayranları dışında :) o yüzden tarkanın çat kapıya klip çekmesi MANTIKLI. . .

tarkaseksüel
18-09-08, 22:49
ben çat kapıya bayılıorummmm ona ceksın onaa delı gıbı yuksek sesle onu dinliorummmm