PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat bozun sevgilisnin tarkan hakkındaki düşünceleri

qüccin
09-09-08, 18:54
Eliz Sakuçoğlu'nun ''İmaj konusunda en beğendiğiniz erkek starlar kimler?'' sorusuna verdiği cevap şuydu:
Tarkan’ı çok beğeniyorum. Son olarak Açıkhava konserinde giydiği beyaz yelek, beyaz pantolon ve güneş gözlüğü çok başarılıydı ama Türkiye’de erkek sanatçıların şöyle bir sorunu var. Gay’lik yakıştırması nedeniyle her şeyi giyinemiyorlar. Mesela Murat’a deri giydirmeyi çok istiyorum ama olmuyor. Hemen gay yakıştırması yapılıyor. Ya da taklit olmakla suçlanıyorlar. Justin Timberlake’e benzetiyorlar mesela... O nedenle Türkiye’de erkek popstarların giyimleri çok sınırlı..

*HiLaL*
09-09-08, 21:39
harbi söylüyor bitanem TARKANAda GAY diyorlar o yüzden i$de CEKEMIYORLAR! payla$im icin T$KLEr

trkntrkn89
09-09-08, 22:02
gay olsa ne olmasa ne bana ürettiği şarkıları ve sahnesi önemli, kıskandıqın birine çamur at izi kalsın dimi,sanki gayler aşık olamıo:D

tarkaseksüel
10-09-08, 03:41
çokiğrenç bı yakıştırma çogu insan d bu dedıkodu nedenı ve askerlık nededıyle sevmıo tam dunyaya acılırken askerlık yapılmazkı yaa ama be nolsam aynı seyı bende yaprdımmm kız doğru demiş kimmiş o bakıım ben

*HiLaL*
10-09-08, 04:37
çokiğrenç bı yakıştırma çogu insan d bu dedıkodu nedenı ve askerlık nededıyle sevmıo tam dunyaya acılırken askerlık yapılmazkı yaa ama be nolsam aynı seyı bende yaprdımmm kız doğru demiş kimmiş o bakıım ben

KatiLiyorum cok igrenC hmde :S:13: :16:

ezel1710
10-09-08, 12:10
bilmem ki aslida fena deil bir sekilde gündeme gelir.
benge gimek isteyen giriyor.
haber icin tesekürler

erdem
11-09-08, 23:01
kadın doğru söylüo hemen bişey buluyorlar ben küpe takacam komşulardan çekiniyom:)

**MegaStarkan**
11-09-08, 23:04
kadın doğru söylüo hemen bişey buluyorlar ben küpe takacam komşulardan çekiniyom:)
Küpede birsey yok. En fazla bir hafta konusurlar sonra susarlar ;)

pare_pare
11-09-08, 23:09
arkadaşlar sizler millet için mi yaşıyorsunuz yaa hadi onlar star halka örnek oluoyrlar belki bir nevi konuşabilirler sizden kime ne ya bence rahat olmalısınız istediğini taıkp giyebilmelisiniz ben lise yıllarımdan beri küpe takıyorum ve pek sorun olmadı yani bende hep yelek felan giyorum parlak elbiselere ceketler giyorum ama kimsenin birşey dediği yok yani

devilscream
12-09-08, 00:10
görmüstüm bu yaziyi nette gezinirken
gay yakistirmasina takilmasi ilginc,aldirmasin bence

Küpede birsey yok. En fazla bir hafta konusurlar sonra susarlar ;)
hehe aynen öyle:)

sengibisidünyayagelmez
12-09-08, 01:25
eliz, murat bozun aynı zamanda kostümcüsü. bi modacı daha geniş düşünebilmeli bence yeniliklere açık olabilmeli sonuçta moda sürekli kendini tekrarlar, korkmasın...

prenses_elaa
12-09-08, 15:05
herkes onu kıskanıyor bazılarına annesi bilmeden birşeyler söylüyor magazinde4ki dedikoduları felan sonra kızda tarkan dan nefret ediyor

engobay
15-09-08, 14:43
aslında tarkan herşeyi çok güzel çağrıştırıyor,bence insanlar tarkan da neyi görmek isterlerse onu görürler..bir anlamdada tarkan çok erkeksi de olabiliyor,kadınsıda olabiliyor,bana göre bazen bir filozof da olab
iliyor,bazen başarının simgesi,azimli biri,bazen estetik güzelliğin simgesi.gençlerin idolü,müziğin ve dansın popüler temsilcisi,en mükemmeli çok iyi bir fotomodel,,gözlerini çok iyi kullanabilen bir model de diyebiliriz..ben böyle görüyorum..başka insanlarda başka türlü görebilir,bakış açısına göre değişir herşey...

Ozge_kk
01-10-08, 14:58
valla KISKANANLAR CATLASIN !
cekemediklerinden
yok gay, yok söyle giyiniyo böyle giyiniyo Fln
sacma sapan seyLer

imaj konusunda giyim konusunda tarkani kimse gecemezz
tabi diger konulardada !