PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Yüksek Çıkış Tarkan’dan

HakanÇelik
09-09-08, 11:44
En Yüksek Çıkış Tarkan’dan:

Bundan 36 hafta önce “Arada Bir” adlı yeni çalışmasıyla Billboard Türkçe listelerine girmeyi başaran Tarkan, geçtiğimiz hafta 9. sırada yer alıyordu. Bu hafta ise parçasıyla dört basamak birden gerileyen sanatçı, ne var ki 2007 çıkışlı “Metamorfoz” albümünden bir başka çalışmasıyla listelerin ilk 40 sırasına geri dönüş yaşıyor.

“Arada Bir”den sadece bir hafta sonra Billboard Türkçe listelerine giriş yapan “Dilli Düdük” adlı bir diğer Tarkan parçası, geçtiğimiz hafta 193. sırada bulunuyordu. Bu hafta ise parça, listelerdeki en iyi çıkışı gerçekleştirerek 24. sırada kendisine yer buluyor.

Her iki parçasınında bestesini ve sözünü yazan Tarkan, en son 1 Ağustos tarihinde “Metamorfoz” albümünün remix’lerinden oluşan “Metamorfoz Remixes” adlı remix albümünü piyasaya sürmüştü. Bu iki diskli özel basım, özellikle albümde ismi geçen dünyaca ünlü DJ Tiësto’nun yanısıra Kıvanç Kutlumuş, Omar Basaad, Levent Gündüz, Serkan Hökenek, Suat Ateşdağlı, Yalçın Aşan, Erdem Kınay, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu, Gürsel Çelik, Hüseyin Karadayı ve Murat Matthew Erdem’in yaptığı düzenlemlerle büyük dikkat çekiyor.

Ayrıca Tarkan, 2006 tarihli “Come Closer” adlı albümünün 2009 senesinde tüm dünyada yayınlanabilmesi için albümü baştan hazırlamaya başladı. Son gelen haberlere göre çalışmaların tamamlandığı belirtilirken, bu yeni düzenlemede daha da batılı bir müzik olacağı ve bazı şarkıların da yeni şarkılarla değiştirileceği bildiriliyor. Bir diğer yandan bu albüm için sanatçı, birçok yabancı şarkıcıyla da bir araya gelecek.

http://www.billboard.com.tr/pages/listelerebakis.aspx?type=0

ezel1710
09-09-08, 11:53
bravo kendisi demisti zaten firtina gibi geliyorum diye.
sözünde durdu.
haberi bizimle paylastiin icin tesekürler.

Ozz
09-09-08, 12:00
En Yüksek Çıkış Tarkan’dan:

..............

Ayrıca Tarkan, 2006 tarihli “Come Closer” adlı albümünün 2009 senesinde tüm dünyada yayınlanabilmesi için albümü baştan hazırlamaya başladı. Son gelen haberlere göre çalışmaların tamamlandığı belirtilirken, bu yeni düzenlemede daha da batılı bir müzik olacağı ve bazı şarkıların da yeni şarkılarla değiştirileceği bildiriliyor. Bir diğer yandan bu albüm için sanatçı, birçok yabancı şarkıcıyla da bir araya gelecek.

http://www.billboard.com.tr/pages/listelerebakis.aspx?type=0

İnşallah bu kez olacak. Bu albüm arada kaynayacak bir albüm değil kesinlikle. :20:

x_y_z
09-09-08, 13:02
come closer geliyor geliyooooor geliyorrr :20: Bu sefer kesinlikle Shh ya ve Why Dont we ye klip gelmeli... :)
Diğer habere gelince Arada bir mükkemmel çıkış yapmıştı,şimdi sıra Dilli Düdükte, :)

erdem
09-09-08, 14:39
hmm doğruu

devilscream
09-09-08, 14:50
Shh sarkisi olmayacak diye biliyorum
"Come Closer 2" cok güzel olacak

**MegaStarkan**
09-09-08, 15:12
Sükür ses cikti Come Closer re-release'le ilgili...
Dilli düdük 193'den 24'e gelmisse ozaman haftaya kesin 1'de :D
Haber icin tesekkürler.

raena
09-09-08, 15:19
cok guzel , haber icin tesekkurler .

merwik
09-09-08, 15:21
Dilli düdük 193'den 24'e gelmisse ozaman haftaya kesin 1'de :D

Kesinlikle katılıyorum, hakettiği o zaten:) Tarkan, korsanın bu seviyeye geldiği bir ortamda hala bu kadar tutulup, böyle albüm satabiliyorsa, böyle ağzına kadar dolu konserler düzenleyebiliyorsa, ona 1 numara olmak yakışır diye düşünüyorum. Hoş zaten Tarkan her çalışmasıyla piyasaya çıktığı günden bu yana hep 1 numaraydı:20:

90_model
09-09-08, 15:36
come closer 2 geliomuş hadi hayırlısı yeni şarkılar ve şarkıcılarla çok merak ediyorum :)

trkntrkn89
09-09-08, 16:19
çokk güzel bi haber merakla bekliorum..

pare_pare
09-09-08, 16:53
haberler çook sevindirici paylaşım için teşkrler

gülcan
09-09-08, 17:25
çok sevindim:) hayırlısı olsun verdiğin bilgiler için çok teşekkürler..

ozgee
09-09-08, 18:21
193ten 24e süper bi sacırayıs:1: come closer gibi mükemmel bi albümün degeri bu sefer anlasılır insallah

tarkaseksüel
09-09-08, 18:25
anaaaaaa gelsın o albume bayılıorum yaaaaadeli olurum o albume hangı sanatcılarl a bı r araya gelcekkı heyecenlandım şimdi yaaaa

qüccin
09-09-08, 18:29
Kesinlikle katılıyorum, hakettiği o zaten:) Tarkan, korsanın bu seviyeye geldiği bir ortamda hala bu kadar tutulup, böyle albüm satabiliyorsa, böyle ağzına kadar dolu konserler düzenleyebiliyorsa, ona 1 numara olmak yakışır diye düşünüyorum. Hoş zaten Tarkan her çalışmasıyla piyasaya çıktığı günden bu yana hep 1 numaraydı:20:

ewt bncede sölediklerine katılıorum tarkan 1 numara olmaya layık bi insan ölede oluck ztn :36: bu arada haberler için çok tşkler :20:

eskalen
09-09-08, 19:08
Tarkan'in artik, tum herkes icinde oyle olmasi gerekir diye dusunuyorum, ne yapacak olmasi merak konusu....turkce album mu yoksa ingilizce album..... haberlere gore ingilizce album sinyali verilmis....Deger de, uzerine gitsin Tarkan....Cunku Come Closer albumu, ulkemizde bir Turk sanatcisinin cikarabilcegi en yuksek ve en son nokta ingilizce albumu...Umarim ilerde guzel projeler, guzel planlar ile cikacak karsimiza Tarkan, ama Turkce album yapmayi da unutmasin :)

onursamed
09-09-08, 19:15
come closer 2 ne demek ya harikaaaaaaaaaaaaaaa

MassConfusion
09-09-08, 19:43
çok güzel haberler war burda yha inşallah Come Closer 2 yi askere gitmeden çıkartırda bnm için sürpriz olur malum askerlik ne olcamız meçhul

tarkantutkunu
09-09-08, 21:16
]benim tarkandan istediğim gerçekten come closer albümü için çalışması

nasıl metamorfoz için bu kadar konser verdi doristo anlaşması ttnet gibi işlere girişti doğa derneği bir sürü klip çekti şimdiden yani gerçekten istiyorsa yapsın ve dört elle sarılsın mutlaka başarılı olucaktır.

*HiLaL*
09-09-08, 21:41
TARKAN herzamnki gibi bomba gibi geliyor (= t$KLEr haber icin (=

Yakisikli89
09-09-08, 22:57
cok sevindim ama korkuyorum
amerikanlar insallah tarkani kabullenirler, radiollarda calar
biliyoruz amerikanlarin müslümanlara, güney dogu ülkelerine karsi önyargilarini..
ne yazikki !
insallah tarkanin türk oldugunu duyduklarinda boykott, dinlememezlik yasanmaz

*HiLaL*
10-09-08, 01:58
cok sevindim ama korkuyorum
amerikanlar insallah tarkani kabullenirler, radiollarda calar
biliyoruz amerikanlarin müslümanlara, güney dogu ülkelerine karsi önyargilarini..
ne yazikki !
insallah tarkanin türk oldugunu duyduklarinda boykott, dinlememezlik yasanmaz

in$aLLah :S:16:

sengibisidünyayagelmez
10-09-08, 04:03
işte bu süper bi haber!! beklemek bile çok heyecanlı. yeni şarkılar ne mükemmellikte olacak kim bilir. ehh bekliyoruz :)

SiyaNur
11-09-08, 04:12
COME CLOSER 2 mi? İsminin böyle olmayacağı kesin. Rita ile yaptığı röportajda 4-5 parçayı çıkardıklarını yerlerine yeni parçaların eklendiği söylenmişti. Tarkan'ın Amerika'ya gitmesindeki neden acaba müzik şirketleriyle anlaşmak mı? Açıkçası bu bekleyişin sona ermesini umuyorum ve US Müzik piyasasında sarsıntı yaratacak bir çıkış parçasıyla geri dönmesini umuyorum..Ve eminimki tek bir parça herşeyi değiştirir..Devamı gelir.Bknz.Rihanna -Umbrella,Katy Perry -I Kissed A Girl ve diğerleri..

violetta
11-09-08, 04:17
Tesekkurler haber icin :20:

kevser
11-09-08, 17:31
kesin şimdi herkes Tarkan için aa come closer 2 haaa demekki tutmadı diye tekrar denemek istedi birazcık değiştirerek hazırı kondu diycekler biliorum
ama umarım come closer1:) den güzel olur ve o güzel albüm gibi harcamaz onu Tarkan beyefendi:):)

firelord
12-09-08, 04:34
hem 8 ay sonra türkçe albüm hemde ing albüm.bu çok güzel bir haber.umarım 2 haberde dorudur.ama bence tarkan 2sinden birisini tercih eder

StaR
12-09-08, 16:11
Ohh ohh ne güzel.
Sonunda "Come Closer 2" geliyor.
Çok sevindim buna.
Haber için teşekkürler ;)

arjen22-tarkan
12-09-08, 23:12
İnşallah Yeni Albümlerle de Daha İyi İvme Kazanacak ...