PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan harbiye kuzu kuzu orjinal kayit

Ganador
06-09-08, 19:08
Merhaba

Bu videoyu bugun gordum,youtube turkiyede acilmiyor nasil koyucam bilmiyorum normal linki veriyorum ondan.

Cok ilginc bir video cunku cekim Tarkanin ekinibi tarafindan yapilmis yani TV cekimi gibi bisey.Nasil bunu youtube a koydular cok ilginc birisi caldimi acaba ?

http://www.youtube.com/watch?v=ikvYdoA8ZLc

asd1234
06-09-08, 19:22
Valla tam arşivlik video,çok yakından ve kalitesi çok iyi.İlginç gerçekten.Paylaşıp bizi haberdar ettiğin için teşekkürler :) Ha bu arada Türkiye'de youtube açılmadığı için videoyu göremeyenler www.ktunnel.com'dan baksın ben ordan bakıyorum.

gence
06-09-08, 19:32
ben unblockyotube dan girdim.Harbiye kuzu kuzu yazdım güzel bi video çıktı sanırım onu kastediyosun.O da çok güzel

szr67
06-09-08, 19:37
staras ekibinden allah razı olsun:20:

love_speak
06-09-08, 19:45
bu ne yaa gerçekten görüntü ses mükemmel kim akıl etmişse ALLAH razı olsun:)

love_speak
06-09-08, 19:47
başka war mı böle yaaa

devilscream
06-09-08, 20:44
Valla güzelmiş,az sonra download linkini eklerim:)

------------------------------------------------------------
İndirmek isteyenler,TIKLA:20: (http://rapidshare.com/files/143122184/Tarkan_Kuzu_Kuzu_Harbiye_2006.flv.html)

Bi YouTube videosu için gerçektende iyi. Ama DVD standartlarindami? Orasi tartisilir, eger Tarkan DVDsine bu videoya benzer görüntüler koyacaksa.. saolun ben almiim :4:

Ganador
06-09-08, 22:13
bu video tarkanin ekibinde biri tarafindan disari sizdirilmis.Konserde dev ekranda gosterilen goruntuler bunlar tv kaydi gibi kayit yapmislar

tarkaseksüel
07-09-08, 02:40
türkiye de olanlar buradan girsinn

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/c6eefa30ee9388cfdb96aebabd74319742c30c0b1c647f58fa b8ccbd8eb22d2abcd5c6313eb0baa519233

tarkaseksüel
07-09-08, 02:45
youtube cıktı gızlı denen bişe kalmadı

szr67
07-09-08, 02:56
normalde bu konserin orginal videosunun staras ekibi tarafından youtube konmasında bir sakınca yok ama öncelikle tarkan ve ekibinden izin alınması gerek ki böğle durumlarda izin verilmez ogün o saatte o orta kamera rejisinde kim varsa suç onundur. ki staras ekibini tamamını tanıyorum umarım o kişi yapmamıştır bu işi

tarkaseksüel
07-09-08, 03:15
siteye bakılırsa resımlrden gayet iyi iş yaptıkları görülüyorr

http://www.staras.com.tr/defaulttr.aspx

sengibisidünyayagelmez
07-09-08, 03:53
benim gittiğim ilk TARKAN konserinden... anılarım depreşti. off ne gündü yaaa. bu arada tam anlamadım şimdi bu ekip tarafından sızdırılmış mı? eğer öyleyse HITT'e haber vermek gerekmez mi?

MassConfusion
07-09-08, 04:08
tam arşivlik bu video yaa teşekkürler

bounce
07-09-08, 04:52
seyircinin sesi nerdeyse hiç yok gibi...onun için önce o videoyu izleyin sonrada youtube a Tarkan konseri yazın ve 4.videoyu izleyin...aynı video ama bu daha canlı fark sadece müzik daha kalite ama çoşku yok gibi geliyor diğer video da...paylaşım için teşekkürler ama yönetimin bunu hitt e bildirmesi gerekli....
bu arada belki tarkanın ekibi tarafından kasıtlı da eklenmiş olabilir çünkü tarkan metamorfozu çıkartığı günlerde şarkıların sadece 10 saniyesini dinliyorduk...www.tarkan.com da...ancak www.tarkan.net te tarkan a aitti...ve tarkan.net te youtube dan eklenmiş video vardı.ve şarkı orjinal vay anam vayın sonuna kadar süreydi...yani tarkanın kendisi vay anam vayı youtube a eklemişti...inanmayanlar hitt e ya da sertaç pişkin e sorabilir....
ayrıyetten eğer böyle olacaksa dvd olmasın ......

Ganador
07-09-08, 12:19
bencede HITT e bildirilmesi lazim bu olayin cunku eger boyle videolar disari sizarsa DVD cikarmaya gerek kalmaz.Bunlar cok onemli arsivler.

Bounce'in dedigi gibi kayit cok temiz seyirci sesi hic yok buyuk ihtimalle kayit orkestranin ve tarkanin ses cikisindan alinmis ondan seyirci sesi gelmiyor.

Bu arada ilk defa konseri boyle 4-5 kamera acisindan izlemis olduk,goruldugu gibi Tarkanin durusu bile ne kadar star oldugunu gosteriyor.

tarkantutkunu
07-09-08, 12:57
bu video yeni eklenmemişti en azında 5 aydan fazla zaman önce bu video vardı you tubede snra kaldırılmış şimdi tekrar eklenmiş..ekleyen kişiden orjinalini istedim vermedi ne yazikki önceden galiba izin almadan eklenmiş ve sıf tarkan hayranları izlesin diye onlar içinmiş öle bişeyler işte

szr67
07-09-08, 13:12
siteye bakılırsa resımlrden gayet iyi iş yaptıkları görülüyorr

http://www.staras.com.tr/defaulttr.aspx

türkiyenin en büyük teknik prodüksiyon firması tarkan la 13yıla aşkın çalışan bir firma eğer bu video hakkında gerekli bir şey yapılması gerekiyorsa staras konusunu halledebilirim. yardımcı olurum herkesi tanıyorum orda:20:

Ganador
07-09-08, 14:14
staras bunu izinli olarak youtube a koyduysa sorun yok,baska videolarda bekleriz.Izinsiz munferit olarak yapildiysa HITT in haberi olmasi lazim cunku bu cekimlerden binlerce vardir her konserde kayit yapiyorlar ve cok buyuk bir arsiv vardir ellerinde.Bunlarin sonunda bi DVD toplanmasi en buyuk istegimiz zaten.

szr67
07-09-08, 15:15
staras bunu izinli olarak youtube a koyduysa sorun yok,baska videolarda bekleriz.Izinsiz munferit olarak yapildiysa HITT in haberi olmasi lazim cunku bu cekimlerden binlerce vardir her konserde kayit yapiyorlar ve cok buyuk bir arsiv vardir ellerinde.Bunlarin sonunda bi DVD toplanmasi en buyuk istegimiz zaten.

hiç bir sanatçı veya ekibi youtube gibi video yayını yapan bir yerde orginal gizli arşivlerde gizli yerini tutan özel belgelerini yayınlanmasını istemez bu izinsiz bir yayın çok açık bunu yapan eceline susamış olmalı reji araçlarında fazla kişi oturmuyo zaten staras da reji duran kişileri tanıyorum acaba kim:11:

Samet
14-09-08, 13:29
super yaa :D